לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2007, 20:31
  פבליק פבליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.04
דחיית מילואים

ניקראתי פעם ראשונה למילואים והתזמון שנקראתי אינו מתאים לי האם יש דרכים לדחות את המילואים (התקשרתי לקצינת קישור ושאלתי אותה ונתקלתי ב"יחס מאוד חם" היא צרחה שאני לא היחיד בצהל וכאשר ביקשתי את הטלפון של מפקדה צעקה שאני לא מאיים עליה)??
מה בדיוק יקרה אם אני לא אלך פשוט??
האם אני מחוייב לשירות במילואים כי רוב חברי לא ניקרא במשך תקופה ארוכה אפילו פעם אחת?
האם הליכה לרופא והמצאת אישור בריאות יכולים לדחות לי את המילאיים??
בכול מקרה למרות שאני יודע שמשתמע מהמכתב נימה מאוד שלילית אינני מעוניין לבטל את המילאים אלה רק לדחות אותם בכ 3חודשים מכיון שהתאריך שנקראתי אליו אינו מתאים לי.
נ.ב י דרך אגב שירות החובה היה כטכנאי מכשירי קשר ככה שזהדבר לא קשור לגודוד שתופס קו או משהו פשוט לדעתי גיוס לבסיס שבו שירתתי ל5 ימים-אבל עדיין לא מתאים לי.

נערך לאחרונה ע"י פבליק בתאריך 04-03-2007 בשעה 20:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2007, 17:29
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פבליק שמתחילה ב "דחיית מילואים"

תראה, לרוב לא משחררים משירות מילואים ראשון כי ליחידה יש אינטרס שתכיר את האנשים שאתה הולך לשרת עימם בהמשך, מס' פעילויות והכשרות שעליך לבצע (תקף בעיקר ללוחמים) .

באשר לכל תחום הקישור - אל תתפלא ואל תקח אישית, אם תעשה פילוח של האוכלוסייה המאיישת את התפקידים הללו - תמצא המון מכנים משותפים (ואני נזהרת מלהשמיץ ) .

אבל אני לא ממליצה לך להשתמט כך או כך, מדובר על סה"כ 5 ימים, מפקדי יחידות מייחסים לכך חשיבות גבוהה ולא מקלים ראש במתן העונש (אתה יכול למצוא עצמך בקלות מרצה תקופה בכלא, אז תוותר על הרעיון) .

גוד לאק

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 09-03-2007 בשעה 17:31.
ישן 09-03-2007, 19:47
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אנשים מאמ"ש כמעט הרגו אותי, באמת."

אני מבין שלא יצא לך להעביר מטווח לבנות הנאוות של ח"א....

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:48

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר