לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-03-2007, 19:05
  shlomiaivas shlomiaivas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.07
בקשר לפריצת הבסלוטוס אז ככה...

אמרוט לי שבתחנה המרכזית בתל אביב כל חנות שעוסקת שם בפלאפונים פרוצת בלוטוסים לכל מכישר גם ל770 וגם ל8300 לא ניסיתי אם מישהוא מכיר הוא ניסה שיכתוב תגובה..
אמרו לי את זה מיהו ר רצינינ חבר של אחותי שאן לא מה לעבוד עלי שחבר שלו פרץ בתחנה מרכזית אם משיהוא מכיר מישהוא אחר שפרוץ או מדריך מסוים שירושם כאן תגובה גם בקשר להמש רשמתי בהתחלה וגם עכשיו !!
אז חברה בסוף נצליח אל דאגה !! לכל אלה שחובים שהמכשיר לא יפרץ ואחושבים שאין לא את הציפ שיכול להעביר אז כן יש עובדה שיש בפלאפון את כל הראפשרויות של הבלוטוס גם להעברת קבצים וגם מי 770 ל770 המכשיר מוצא אחד את השני וזה שסמסנוג רושמת באתר שלה שאין אפשרות זה כי היא רוצה להסתיר את זה ורואים שיש אםשרות בקיצור הבלוטסו עוד יפרץ בעזרת ה' !!!
בתודה שלומי

רשמו תגובות !
מצפה גם מי יוסי וסם את חוות הדעת
כי יש גם מין ישום brew שמעלים לפלאפון ומסוגל להפעיל את הבלוטוס רק יש לחו חסירון ממש קטן שטויות אבל הבלוטסו פוועל לא נסיתי על הפלאפון שלי אבל קימת האפשרות מי שורצה שירשום תגובה או יפנה בפרטי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2007, 22:58
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shlomiaivas שמתחילה ב "בקשר לפריצת הבסלוטוס אז ככה..."

אני מאמין שזה אפשרי ואם יש רק משהו שיודע להתעסק ב BREW יכול לעשות את זה די בקלות לפי דעתי (בתנאי שהקוד כבר קיים פשוט האפשרות אינה מופיעה בתפריט שלנו - שזה מאוד יכול להיות).

לפי דעתי האפשרות קיימת ה firmware של המכשיר אבל "העלימו" אותה מהתפריט שלנו בגלל אחד מ 2 סיבות:
1. פלאפון לא מעוניינים לתת להפעיל אותה בשביל למנוע מהמשתמשים להעביר צלצולים/אנימציות שהורידו בכסף.
2. שיש בעיות בהעברת הקבצים / לא עובד מושלם ולכן נחסם.

אני חושב יותר לכיוון סעיף 2 מאחר וחסמו גם את האפשרות להשים MP3 לצלצול - אני די בטוח שהסיבה לזה היא בגלל הבאגים שנוצרים עקב פעולה זאת.

וכמו שציינת כבר את ה ציפ יש למכשיר מאחר שהוא כן משתמש בו בשביל להתקשר לדיבוריות (רכב או אישיות) והבדל היחיד בין תקשורת לדיבורית או למכשיר אחר היא לא ב צ'יפ אלא בתוכנה - firmware.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר