לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2007, 16:52
  Kewl_T Kewl_T אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.06
גם אני סיימתי טירונות בנח"ל..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי greenman שמתחילה ב "סיימתי טירונות נח"ל - מלש"בים מוזמנים לשאול שאלות"

ויש לי כמה תשובות..

הגיבוש יח"טיות קשה מאוד אבל הוא באמת בראש ומי שמאוד מאוד רוצה לסיים יסיים.

יש המון גאוות יחידה בגדודים, כשסוגרים שבת הגדודים מעיפים את כל הבא"ח עם השירים שלהם..ל50 יש המון המון מורל אבל גם ל31 ול32 לא חסר וביניהם יש הכי הרבה בלאגן, הגדס"ר תמיד שותקים כי אסור להם לשיר...אחד השירים שהכי הצחיקו אותי זה "מי שלא קופץ גדס"ר"..

התנאים בטירונות הם תנאים...של טירונות. ישנים באוהלים שזה ממש לא כזה נורא ותלמדו מאוד להעריך את האוהלים האלה אחרי השבועות שטח עם האוהלי סיירים. האוכל בחדר אוכל בסדר, לא יותר מדי טעים ולא יותר מדי מגעיל.

הבא"ח סה"כ בסדר, חוץ מהאוהלים שישנים בהם הכל במבנים יחסית מטופחים - בניין הדרכה, מרפאה, חדר אוכל ומטבח, בית כנסת, בניין מפקדה. אבל למרות כל זה רוב הסיכויים שתשנאו את הבא"ח בכל מקרה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2007, 20:12
  idoratzon idoratzon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מה צניעות?! מה הם אלוהים?!
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ג' שם בדוי שמתחילה ב "אני עוד לא הייתי בארוחות האלה ולא יודע מה שרים שם"

עם כל הכבוד ליחידות המיוחדות, זה יפה ונחמד שהם עם ייעוד מיוחד ויש להם אמצעים מגניבים... הכל טוב ויפה, אבל ברגע שאתה יוצר את ההפרדה הזאת בין היחס"רים לגדודים ובעצם מסתכל עליהם מלמעלה אתה גורם רק נזק.
ומה הקשר צניעות?! למה כששרים "מי שלא קופץ יחס"ר" זה מעיד על שחצנות?!
הווי, אווירה וצחוקים... קודם כל זה יוצר גאוות יחידה, בנוסף זה מחבר את הצוות ויוצר קירבה, שייכות וזהות בין הלוחמים ובסופו של דבר הם מחייכים וצוחקים קצת ונהנים מהאווירה במקום לאכול את עצמם.

אין שום קשר בין שירים בארוחות לצניעות. פלצנות ותפיסת נטו תחת.
ועוד בכלל, עצם העובדה שהם "לא שרים, תהיו צנועים" זה שיא השחצנות והפלצנות
ישן 06-03-2007, 20:32

דווקא השירים שם לא עם מטרות פגיעה...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי ג' שם בדוי שמתחילה ב "עוד פעם, אני עדיין לא יודע מה..."

הכל שם באווירה של צחוקים וזה לא ממעיט באחרים, זה לכאורה מציג את הגדוד שלך בתור טוב יותר.
הכל שירים באווירת צחוקים ולא תשמע דברים כמו "תעלו על מוקש" או משהו בסגנון הזה.
אני זוכר וידאו של ארוחת שישי שאח שלי צילם בפלאפון שלו עם השירים והכל, אשכרה רציתי בעצמי להצטרף חחח

ומוסר עבודה שמנסים להנחיל בגדודים?
תראה לי יחס"רניק שהיה מעביר בשתיקה קווים ויציאות כמו בגדודים המוסר עבודה, הניסיון והמקצועיות של הגדודים בצה"ל הוא הכי גבוה שיש. כשמטכ"ל/שייטת/שלדג מתאמנים או סתם מגרבצים בבסיס שלהם (וכן, הם עושים את זה לא מעט) אז הגדודים עושים סיורים, כשיחס"רים יוצאים בחמישי/שישי הביתה הגדודים בחלקם נשארים במוצבים שלהם ועושים כל מיני דברים.
ישן 06-03-2007, 20:46

חח בערך מסכימים בהכל
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ג' שם בדוי שמתחילה ב "שנינו מסכימים שהגדודים עובדים..."

אני טוען שהגדודים עובדים יותר מכל המיוחדות, לא חלקן כולן

ושמע, אנשים בגדודים לא מסתכלים על המיוחדות בתור חבר'ה שהם אלוהים... ממש לא
אחים שלי שלושתם רצו להגיע ליחידות המיוחדות, בסוף שלושתם הגיעו לגדודים (2 צנחנים, 1 נח"ל) והיו מבסוטים בטירוף ואף אחד מהם לא היה משנה במילימטר את השירות שלו ולא היה מוותר על האווירה עם המחלקה.

שמע גם הצחוקים האלה תורמים להסתגלות של אנשים למסגרת... אומרים שהומור זאת אחת הדרכים הכי יעילות להתמודדות עם פחד ולחץ.

לא חושב שהגדודים צריכים לעשות שום שינוי בהתנהלות שלהם. להיפך, שהיחס"רים ירדו מהעץ ובארוחות שישי לפחות, שכולם נשארו שבת וכולם באותו מצב חרא, שתהיה טיפת זהות עם החבר'ה לחטיבה ולבא"ח.

לא רואה שום תכלית בבדלנות הזאת
ישן 07-03-2007, 21:36
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "צודק, כי כשאני סיימתי מסלול..."

מה הרגתם ת'בנאדם? לדעתי הוא צודק במה שהוא אומר.
יש פה אנשים שדיברו שטויות שהגדודים זה תמיד יותר עבודה מהמיוחדות.. מאיפה אתה יודע? אתה מכיר ת'פעולות שלהם? אתה יודע מה הולך שם בכלל? אתה מבין שבכדי להגיע למיוחדות אנשים התאמצו התאמנו והשקיעו? למה שלא יהנו מהכבוד שלדעתי מגיע להם.. לא שלא מגיע כבוד לגדודים, אבל גם למיוחדות.. עושים עבודת קודש.. זה שהם לא עומדים במחסום זה לא אומר שהם לא מתאמנים קשה לפעולות ולא מסכנים את החיים שלהם בידיוק כמו בגדודים.. אז דיי להנפיץ יש פה המון חיילים או מלש"בים שבורים שלא התקבלו או משו כזה ומוציאים ת'שביזות שלהם על המיוחדות.. בלי מיוחדות היה קשה מאוד לצבא לתפקד כמו שהיה לו מאוד קשה לתפקד בלי גדודים.

עכשיו מה שפוייסנד ניסה להסביר זה שבשייטת לא מגרבצים כל היום אלא מתאמנים קשה.. והמסלול הורג.. ומי שמסיים גם נתקל בקושי אדיר.. שלא נדבר על זה שבשייטת עושים לפחות 4.5 שנים שירות.. אז למה להגיד שהם מגרבצים כל היום ולהקניט את הלוחמים? כל יחידה והגאוות יחידה שלה..

שיהיה ערב מהנה.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

ישן 07-03-2007, 23:17
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "מה הרגתם ת'בנאדם? לדעתי הוא..."

דבר ראשון-אף אחד לא זילזל לרגע במיוחדות..יש לי כבוד ענק ללוחמים במיוחדות...אין פה שום זלזול ושום דבר.

תשים לב לצורה שבה הוא אומר את זה:"אחח..בחיים לא תבין את הקושי שבמסלול.. "

פשוט מתנשא..הוא מזלזל בעבודה של הגדודים כי הוא חושב שהמובחרת שלו עושה עבודה יותר קשה..

לא קשור למרמור ולא קשור לשום דבר אחר..לגדודים יש עבודה קשה מאוד אם לא יותר קשה מהמובחרות..
נכון שהם קורעים את התחת..אבל הם נהנים מתקציבים גבוהים,סד"כ כמו שצריך,לא עומדים במחסומים ומתעסקים בעבודה המשביזה..
הם יוצאים לדברים המעניינים,המאתגרים..
נכון שגם לגדודים יוצא,אבל ממש לא באותה התדירות.
המיוחדות מתאמנות המון ופועלות..

הגדודים בקיצור עושים את העבודה הקשה והמשביזה ביותר..ואין על זה ויכוח בכלל..

הזלזול שלו בגדודים זה מה שהקפיץ פה אנשים..ותאמין לי,אני בכלל לא הייתי רוצה להגיע ליחידות האלה..זה לא באופי שלי וזה בכלל לא מה שאני מחפש..וכמוני יש עוד המון.
פשוט אל תיתן לרעל לסנוור אותך..הגדודים עושים עבודה לא פחות חשובה מהמיוחדות..
תן לבחורים מהמיוחדות לעמוד קצת במחסומים ולהתעסק במה שהגדודים מתעסקים..
נראה איך הם היו מתמודדים עם הלחץ,האוכלוסייה וכל השאר..מה אתה חושב שמחסומים רואים דברים נעימים??
אתה בכלל לא יודע על מה אני מדבר..אם יצא לך להיות פעם במחסום או לשמוע מישהו מספר מה קורה שם..תן למיוחדות להגיד לבנאדם שיכול להיות חבר של אבא שלך(ותתפלא,יש ביניהם אנשים טובים ומשכילים) שהוא לא יכול ללכת לעבוד בארץ כשהוא בוכה לך שאין לו כסף להאכיל את המשפחה שלו..ואז נראה מה יגידו המיוחדות שלך.

נוב 07.

ישן 07-03-2007, 23:57
  Poisoned Poisoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
טוב...אני עייף..וחזרתי מהעבודה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "דבר ראשון-אף אחד לא זילזל..."

לכן אני אניח את הקללות וההערות הלא כ''כ נעימות שלכם בצד ואתעלם מהן הפעם הזאת (שבין השאר באה מבחור שחשבתי שהוא דווקא בסדר איתי..משום זה ההפך..לא נורא)ואתעלם מהן ...
אם איך שהוא חשבתם שההודעה שלי מזלזלת בגדודים, כנראה שפירשתם אותה לא נכון (או שיש לכם בעיית הבנת הנקרא רצינית, סתם לדוגמא, רפי-8), אבל מה כן אתם זילזלתם בקושי של מסלול במובחרות, אני אישית כמובן לא יודע את הקושי איך שהוא באמת, ולא חוויתי אותו, אבל בואו נגיד שאני יודע על הקושי ממישהו שכן עבר אותו, וממה שאני הבנתי ישנם דברים במסלול...שבגדודים...פשוט אין.
ואלו דברים שחוזרים על עצמם יום אחרי יום, במשך שנה+, שוב, דברים שיראו בלתיי חוקיים אם יעשו אותם בגדודים...נגיד את זה ככה.
לכן לא נראה לי שאם חייל שסיים מסלול כלשהו ועבר דברים קשים בחיים במהלך השירות הצבאי, מגיע לו שיקראו לו שחצן, מטפס על עץ, ומתנשא.
תהיו אובייקטיבים, לא חד צדדים, וזה גם נוגע לחבר'ה שרק בעד הגדודים.

לילה טוב.

ישן 08-03-2007, 00:04
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "טוב...אני עייף..וחזרתי מהעבודה"

א.אין לי שום דבר איתך..כל מה שאני אומר פה (באשכול הזה הכוונה) הוא לשם הוויכוח..

אם אמרתי דברים שפגעו בך-אני חוזר בי.לא במקום.

ב.הדרך בה הצגת את זה קוממה את כולנו..לא אמרנו שהמיוחדות לא עושות עבודה חשובה מאין כמוה.
אבל הגדודים עושים עבודה קשה בדיוק כמו שהמיוחדות עושות(אומנם בדרכים שונות אבל עדיין).
לא תמיד קושי פיזי יותר קשה מקושי נפשי..רק שתדע את זה.
לא סתם אנשים הגיבוש לך בצורה כזאת..רשמת את ההודעה שלך בצורה מתנשאת ומזלזלת בגדודים..ככה לפחות כולנו הבנו.
אומנם המסלול של המיוחדות הרבה יותר קשה משל הגדודים..אין ספק בכלל..אבל זה שבנאדם הצליח לעבור את המסלול לא נותן לו את הזכות להרגיש עליון מבחור בגדוד..כי העבודה שונה לחלוטין..השירות המבצעי של הגדודים יותר קשה משל המיוחדות..לדעתי לפחות(ויש לציין שהיא לא קובעת).
המסלול במיוחדות הרבה הרבה יותר קשה משל הגדודים.

..ואני גם לא חושב שיש צורך לתת יותר כבוד לבנאדם שסיים מסלול בשלדג נגיד,לבין שסיין מסלול בגדוד בנח"ל או בכל חטיבת חי"ר אחרת.

שיהיה לך לילה טוב

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 08-03-2007 בשעה 00:26.
ישן 08-03-2007, 00:26

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "6 אנשים מהפורום(שאגב 2 מהם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
6 אנשים מהפורום(שאגב 2 מהם כבר התגייסו,אחד מהם בקורס מכ"ים או כבר סיים) הגיבו לך.

ואללה,אין לי שכל?כי זה באמת משהו חדש בשבילי.

אגב,אתה צודק במשהו אחד..
ההודעה שרשמתי שהשייטת מתנשאים היא הודעה לא נכונה ואני חוזר בי ממה שאמרתי.
רק אתה מתנשא.

לא דיברתי עלייך...(למרות שדעתי עלייך השתנתה מקצה לקצה בעקבות רצף ההודעות האחרונ שלך).
וצודק, אני מתנשא אחושרמוטה...וזה עוד קבעת מבלי להכיר אותי, חכה שתכיר אותי לפחות..אז תוכל לראות באמת עד כמה אני מתנשא...(רק קודם תן לי לשבור תראש שעתיים למצוא סיבה למה לעזאזל להתנשאות על מישהו).

נערך לאחרונה ע"י Poisoned בתאריך 08-03-2007 בשעה 00:28.
ישן 08-03-2007, 00:45

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "חחח אתה מה זה לא שווה את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
חחח אתה מה זה לא שווה את החסימה...

אגב שמת לב שהצלחת לריב איתנו?
עצרת לרגע לחשוב שאולי אנחנו צודקים טיפה?

ואתה יודע-אני לא חושב שהצלחתי לריב עם אף אחד מהפורום..
כמה פעמים אתה כבר רבת עם אנשים בפורום?

עם רפי8 אני לא רב...הוא פשוט פולט שטויות ומצפה שאני אגיב עליהן בהיגיון.
ואני שמח שלא הצלחת לריב עם אף אחד מהפורום...תתחדש על הפעם הראשונה.

ובמה יש לך לצדוק? שאתה מקלל ומבזה בנאדם? על הודעה שהוא רשם? לא חושב שככה תצא צודק, דווקא תצא ככה מטומטם, וכמו שציינתי הבנתי שיש לי עסק עם בנאדם אחר פה..והוא לא חכם ובוגר כמו שחשבתי.

נערך לאחרונה ע"י Poisoned בתאריך 08-03-2007 בשעה 00:48.
ישן 08-03-2007, 00:59

ומה זה מעניין אותי שביקשת סליחה? זה מוחק את הרגש שהרגשתי שקראתי את ההודעות שלך?
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "תעשה טובה-תבדוק איפה קיללתי..."

[QUOTE=pilot17]תעשה טובה-תבדוק איפה קיללתי אותך..

ואם תראה טוב-כבר בתגובה השנייה שלך באשכול הזה ביקשתי סליחה אם פגעתי בך.
הבנתי שטעיתי בקשר לזלזול בגדודים..בהודעה הראשונה זה היה כך ובהודעה השנייה הסברת את עצמך.
לא ביקשתי סליחה בסוף הוויכוח שהיה פה..אלא דווקא בהתחלה כשהבנתי שלא הייתי בסדר איתך.
תעבור שוב על ההודעות שלי ותראה שלא רק שלא קיללתי אותך..אלא שגם בהודעה השנייה שלך באשכול התנצלתי בפניך.

תבדוק מי קילל את מי(כי אני עברתי על ההודעות שלך ודווקא רוב הקללות היו מהצד שלך.).[/

QUOTE]

מה אתה חושב שאני איזה רובוט חסר רגשות?אני משתדל כמה שיותר לא לדבר על הדבר הזה, כמה שיותר לא להזכיר את זה, וכמה שיותר להמנע מלהכנס לדיבורים סתמיים על זה, כרגע אני רוצה להנות מהאזרחות...מהחופש הקרב..מהשטויות של הצעירות...ודווקא אתה דוחף את זה שאני שחצן? שאני מתנשא? שאני מעלה את עצמי מעל כולם?שאני מחשיב את עצמי יותר? למה? כי רשמתי שהוא בחיים לא יבין את הקושי שבמסלול? זה נכון! ולא רק זה הוא דיבר על מסלול כאילו זה פיקניק.
אין לי זין לחזור מעבודה של 6 שעות שהטיפ שלה הייתה לחיצת יד ולקרוא שאני שחצן...שאני מתנשא...שאני חרא של בנאדם..ושאני זה ואני זה, ולראות פה אמבוש עליי. ועוד יותר כואב לראות שמלא היית מתאמץ לקרוא את ההודעה שלי, אבל קראת מילה שניים ורצת לרשום תגובה מעליבה ומבזה, (ובעיקר מעליבה! ולא מעניינות אותי ההתנצלויות שלך)
וואלה אז אמרתי את הדעה שלי, סליחה שאנסתי זקנה כן...אבל זאת הדעה שלי.

ושוב...אל תתנצל..זה לא ישכך את הכעס והעלבון שגם ככה צברתי עכשיו מקריאת ההודעות שלך ..פשוט להבא, שאתה מתווכח עם מישהו, אל תבזה אותו ככה מול כול הפורום או גם אם זה בהודעה פרטית, גם אם זה מגיע לו וגם אם זה לא מגיע לו. בני אדם הם לא רובוטים.

ישן 08-03-2007, 00:27

אני לא אגיב לטון של ההודעה אבל אני אתייחס למסר שאתה מעביר בה...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "אחח..בחיים לא תבין את הקושי שבמסלול.."

בתכלס אני מאמין שהגדודים עושים הכי הרבה בצבא. כן, יותר מהשייטת, יותר משלדג ויותר מכל יחידת עילית/מובחרת/מיוחדת/מיוחצנת/מתובלת או איך שלא תקרא להן...
המסלול יותר קשה? סבבה... השירות עצמו, שעם כל הכבוד הוא התכלס בכל תקופת השירות (ולא, המסלול הוא לא התכלס בשירות. המסלול הוא הכשרה בשביל התכלס) בגדודים הוא הקשה ביותר, השוחק ביותר, המעייף ביותר והחשוב ביותר.
בזמן שלוחמים בכל מיני יחידות מתבכיינים שמוציאים אותם לשטחים לפעילויות או שהם מתעקשים לצאת חמשו"שים או שסתם בא להם להסתלבט במועדון של היחידה (וכן, הייתי במועדון לוחמים בעתלית ואפילו ישנתי בתוכו בגדנ"ע. TV 50 אינץ', פלייסטיישן ועוד אטרקציות), יש את הגדודיונר שטוחן ת'תחת במארבים, פטרולים, מחסומים וכדומה..

ואני לא אומר שאין להם סיבה לא להיות גאים במה שהם עשו, ההיפך הוא הנכון! שילכו בראש מורם ושירגישו עם עצמם הכי טוב בעולם. כל הכבוד ובאמת שאני מוריד את הכובע בפניהם...
אני פשוט חושב שבארוחת ערב היחס"ר תופסים תחת ולא שרים כי זה "לא לרמה שלהם" זה עלוב, שחצני ומתנשא. עצם הניסיון לא להיות מוחצן ומתנשא יוצר את ההחצנה וההתנשאות, מקווה שאתה מבין למה אני מתכוון.
ישן 08-03-2007, 00:42
  johnny316 johnny316 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
יש את זה גם במועדונים של סיירות אחרות זה א'
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי idoratzon שמתחילה ב "אני לא אגיב לטון של ההודעה אבל אני אתייחס למסר שאתה מעביר בה..."

ב' מי אמר שהגדודים עושים יותר? אף אחד, אתה אומר את זה על סמך אינסטינקט שנובע מהצורך להראות שהגדודים טוחנים

אז כן, הגדודים טוחנים, וזה קשה נפשית לעמוד 4 - 8 שעות במגדל שמירה או במחסום
ולעשות מעצרים שזה די לא כיף אחרי כמה פעמים ומארבים שבכלל לא כיף

אבל מה לעשות שצבא זה לא קייטנה
ומתבכיינים שמוציאים אותם לשטחים?

מי מתבכיין? מטכ"ל? שלדג? אני יודע שלא התכוונת לשייטת מאחר והסיסמה שלהם זה "כמה שיותר מבצעים"

בקיצור, אל תכתוב שטויות סתם!
לסיירות מסלול קשה מאוד, וגם די הרבה מבצעים שלא מגיעים לתקשורת כי פשוט אין צורך שיגיעו...
לגדודים מסלול קשה מאוד ולעיתים הם מרגישים לא מוערכים, שום דבר לא יוכל לשנות את זה

קרבי זה קשה

ישן 07-03-2007, 16:43
  buia buia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל buia שלח הודעה דרך MSN אל buia
אממממ
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי nir_dvortch3 שמתחילה ב "מה זאת אומרת "בנחל יש ראש..."

אצלנו לפחות לכל המפקדים יש אותו ראש פחות או יותר.תמיד יהיה את זה שמקדר יותר ואת זה שמעדיף לדבר יותר.בתכלס הם מנסים לחנך אותך.לא תעשה שטויות,תעמוד בזמנים,תבין מהר שאתה נמצא במסגרת של כיתה ומחלקה ושל עבודת צוות,אז יעבדו איתך בראש יותר טוב.אני כבר אומר לך שאתה הולך לרוץ המון כי כמו שכבר אמרתי,אתה חלק מכיתה ומחלקה ולא כולם בראש שלך ולא כולם זה אתה.

בכללי,הבא"ח לא רע בכלל.האוהלים קצת מבאסים בחורף ואתה מקבל כאפה רצינית בפעם הראשונה שכל הדברים שלך נרטבים,אבל מעבירים את זה.בתקופה שלכם,שזה אביב-קיץ,שינה באוהלים לא ממש משנה.

בכללי,תבואו בראש טוב שאתם באים בשביל הכיף.זה לא אומר שאתם לא תהיו מתישהו שבוזים רצח,זה תמיד יהיה,אבל אם אתם באים בראש פתוח שמוכן להעביר את הכל בכייף,יהיה לכם הרבה יותר קל.
ומי שהולך לנח"ל או בכלל לחי"ר,צאו מהסרט ותהיו רגועים,טירונות 05 זה לא שד נורא בכלל.
באור אחוות לוחמים."

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר