לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2007, 20:16
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי klingo17 שמתחילה ב "במה זה תלוי...? כלומר מה..."

נתחיל בזה שברגע שאתה לא מצהיר שעשית ניתוח, אף אחד לא יידע (במידה והרופא שלך עשה עבודה טובה ולא נשארה לך צלקת)
וגם, אם תעבור את הגיבוש, יש לך קייס להתווכח איתם במקרה שירצו לפסול אותך (הרי בתכל'ס אתה רואה 66)
והכי חשוב - הסיפור של "האור מציון", פעם כתב פה בפורום:
עשה ניתוח לייזר,
הלך ליום סיירות, סימן מטכ"ל-חובלים-שייטת,
קיבלת שייטת (...),
שאל את הפקיד משהו כמו "מה? הניתוח לייזר לא מגביל אותי?"
ואז הפקיד אמר לו משהו כמו: "אה, רגע... תן לי לבדוק"
ואז פסלו אותו מהגיבוש,
הוא ערער והתווכח,
ואז הוא סיפר לי שהתקשרו אליו ואמרו לו שעשו דיונים בנושא ושעכשיו אפשר להתקבל גם עם ניתוח לייזר.

אבל לך תדע.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 16:31
  NVS NVS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
עשה ויודע
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי 003 שמתחילה ב "וואי תודה אחים שלי עשיתם לי טוב על הלב עכשיו"

תשמע אחי אני סיימתי ימ"פ.
היו אצלנו בקורס 3 חבר'ה שעפו / חתמו ויתור אחרי הימ"פ עשו גיבוש שייטת וכולם עברו והיום בשייטת (למעט אחד שנפצע וירד לו הפרופיל).
הימ"פ הוא די שואתי ואם אתה לא בא לשם במטרה להיות חובל אין לך מה לבוא. כל מי שסיים את הימ"פ רצה להיות חובל פשוט אחרי זה מתחילה התשה של לימודים.
לגבי הימ"פ הוא נורא קשה לא ישנים לא אוכלים לא נחים לשניה ולא רואים בית (גם לא מדברים איתו הרבה) בנוסף לכל זה אתה כל הזמן בים.
קשה אבל מתרגלים אם אתה תשרוד את הסדרת מפרשיות ותגיע לס"גים יש סיכוי טוב שאתה תסיים את הימ"פ חוץ מיזה אתה עושה ימ"פ באילת בקיץ אז לא יהיה לך כל כך קר ואיך שאתה תצא מהמים אתה תיהיה יבש ולא תיהיה רטוב וספוג כולך במים.
ישן 09-03-2007, 16:51
  NVS NVS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
לא
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי 003 שמתחילה ב "והלייזר לא יפריע או שאצטרך להילחם?"

לא אמרתי שאין סיכוי לסיים את הימ"פ אם אתה לא נעול על זה פשוט אצלנו וגם לפי דעתי במחזור מתחתנו בקושי היו כאלה שלא רצו להיות חובלים ושרדו את הימ"פ.
רוב מי שפורש אחרי הימ"פ פורש כי נשבר לו מהלימודים ואתה לא עושה כלום בתכלס חוץ מללמוד.
לפי דעתי אין צורך להכונן לימ"פ למה יש שם סרגל מאמצים נורא ברור ועובדים איתך נכון אז אין סיבה שלא תסיים אבל לא התיזוזים זה מה ששובר אנשים בימ"פ. זה הריחוק מהבית הקטע הזה שאין לך שניה לעצמך (גם בשבת) ובעיקר והכי הרבה הים הוא מה ששובר הרבה אנשים.
עצה שלי תיצור קשר עם מישו שדי חזק בשייטת (קצין או מילואימניק) תנסה לעשות את הגיבוש או בזמן החודש אבט"שים או בזמן הרגילה, המפקדים שלך בקורס לא יתנו לך לעשות גיבוש וגם להישאר בחובלים יגידו לך שאתה צריך לבחור אבל עם הם יקבלו פקודה מלמעלה לא יהיו להם הרבה ברירות.
אחרי הימ"פ אין שום סיבה שלא תאכל את הגיבוש של השייטת (מבחינה פיזית, לא יודע איך עם הראש אבל אחרי הכל אם אתה בחובלים כנראה אתה לא דפ"רניק).
ישן 10-03-2007, 11:10
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
תראה כאחד שיצא מחובלים אחרי הימ"פ בשביל להגיע לסיירת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 003 שמתחילה ב "הרגליים בחובלים הראש בשייטת"

אני יכול להגיד לך שזה לא כזה פשוט כמו שכותבים לך פה..
מצד אחד אתה כבר חייל ואתה יודע מה מצפים ממך ואתה בא עם רקורד..
מצד שני הכושר שלך פחות טוב ואני חוזר פחות טוב מאשר אנשים שבאים מהאזרחות בגלל שעם כל הכבוד לימ"פ הכושר שם הוא לא אינטנסיבי והדגש שם הוא גם לא על כושר וילד בן 18 שכל היום מתאמן לגיבוש שייטת יגיע בכושר יותר טוב... למרות שאם תשאל אותי כושר זה לא כזה קריטריון לבחירה כי אחרי חצי שעה כולם כבר באותו קו מבחינת הכושר כולם עייפים ומותשים ואז רק הראש משחק...

הדבר שהכי חשוב.. בגלל שאתה כבר התחלת את הצבא אתה תבוא הרבה פחות מורעל..לטוב ולרע.

הבעיה העיקרית אבל עם הקטע הזה שאתה נתון לחסדים של חיל הים כל הזמן הזה שבין הפרישה מחובלים לגיבוש\יציאה לבקו"ם או מה שלא יהיה
אם הם רוצים הם יכולים להשאיר אותך כמה שבועות בעבודות רס"ר ואתה יכול בכייף לפספס תגיבוש..
אותי למשל החזיקו שבוע בב"ח.... ואני יחסית לחצתי לצאת משם...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:42

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר