לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2007, 22:14
  nir8 nir8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
יש בעיה עם ידידה..

שלום!! הרבה זמן לא רשמתי פה חחח טוב שמעו את הסיפור שלי להיום
תקשיבו אני לא יודע אם אתה זוכרים אבל לפני חצי שנה בערך אמרתי שאני דלוק על מישהי ואני לא יודע מה לעשות וכל זה..
קיצר זה עבר לי לגמרי ושכחתי ממנה עכשיו לפני שבועיים בערך פתאום קרה משהו ונהיינו ידידים, אני מדבר איתה הכל ולאט לאט אני מרגיש שהרגשות הקטנים שלי מתחילים לחזור
ופה הבעיה שאני לא יודע מה לעשות.. כי אני פוחד שאם אני לא אעשה משהו עכשיו אנחנו נהיה ידידים כאלה טובים ואז לא יקרה כלום ודבר כזה כבר קרה לי.
עכשיו ראיתי שמישהו שלח פה אשכול על סקר אם כדאי להגיד או לא, עכשיו מצד אחד אני רוצה שיהיה בינינו משהו יותר מידידים אבל מצד שני אני נורא רוצה לשמור על הקשר ולא רוצה לאבד אותו
קיצר לא יודע מה לעשות יש עצות?
אני יודע שקשה לעזור בכזה דבר אבל עדיין שווה לנסות....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2007, 13:20
  משתמש זכר max-max max-max אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל max-max
אתה בעצמך אמרת שאתה רוצה יותר מי זה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "טוב תראי בעקרון את צודקת כי..."

אני חושב שמגיע לך יותר ,מגיע לך לדעת איפה אתה עומד.
זה לא הוגן אתה בנתיים יכול להתאב בה והיא מבחינת תשארו ידידים.
אם אתה רוצה לישאר במצב הקיים ומעדיף לא לקחת סיכון אז תשיאר.
אבל מצד שאני אם אתה הולך על הכול או לא כלום (אישית אני מעדיף את האפשרות הזאת)
או שאתם חברים ואז הכול נפלא וזכית או שאתה יודע מה היא מרגישה כלפיך ונשארים ידידים.
אם אתה רוצה אותה לך על האפשרות השניה מגיע לך לדעת מה איתכם.
חוץ מי זה אם היא תיפרד מימך אחרי שתגיד לה שאתה רוצה יותר והיא תחליט לנתק קשר
אז היא באמת לא שווה את המאמץ שלך. ועדיף ככה כי במלאה לא היה יוצא כלום מהקשר.
קשר שכיוון אחד אוהב זה סבל של אותו כיוון.
בכול אופן קח החלטה אם אתה חושב שמגיע לך לדעת לך על זה.

"מה שאנו עושים בחיים מהדד לנצח נצחים"

ישן 07-03-2007, 22:59
  ^ZEUS^ ^ZEUS^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
הנה עובדה מדעית מוכחת שחייבת לעזור...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "זהו זה בדיוק מה שאני חושב....."

שמע אני עומד להגיד לך כמה דברים שגברים מסויימים יחלקו עליהם אבל מי שניסה אותם יודע בוודאות שאני צודק ואפילו יש מלא ספרים שמדריכים גברים בדיוק לפי העצות האלה...
1) אל תגיד לה איך אתה מרגיש כי רק התחלתם להיות ידידים (אפילו שעברו כמה חודשים זה לא מספיק)
2) אל תהיה נחמד אליה. אני לא אומר שאתה צריך להיות רע, אבל אל תחמיא לה, אל תתחנף, אל תהיה "הידיד החברותי והמתוק". מותר להיות קצת מניאק לבחורה, זה טוב!
3) תהיה שחצן. תשבח את עצמך בפניה, תחמיא לעצמך, תראה לה שאתה מעריך את התכונות שלך אבל תעשה את זה עם טאקט ואל תגזים. אם למשל היא זורקת לך מילה טובה או משהו כזה את יכול להשחיל ככה משפט כמו "די די... המחמאות שלך לא מספיקות... אם את רוצה אותי תתאמצי יותר" או אם היא מבקשת ממך טובה אתה יכול להגיד " והנה שוב את מחפשת תירוץ להתקרב אליי" והכל עם מבט חייכני וטון הומוריסטי.
4) תהיה ציני ועוקצני- תרד עליה הרבה (בצחוק כמובן) ותמציא עליה בדיחות.
5) קח את השליטה לידיים, תהיה החלטי- אם נגיד אתה רוצה להיפגש איתה אל תשאל אותה "את רוצה להיפגש היום?", תקבע לה שאתם נפגשים היום, אתה יכול לנסח את זה ככה "היי! מה המצב?... בלה בלה בלה... מה את עושה היום?... בלה בלה בלה... אה יופי! אז היום את באה איתי ל______!" זו רק דוגמא, קשה לי להסביר את זה בכתב. אני מתכוון שאתה לא צריך לדון איתה לגביי החלטות, לשאול אותה מה צריך לעשות כי אתה המוביל כאן, אתה הגבר, ובחורות אוהבות גברים כאלה.

לפי הכללים האלה אתה בונה לעצמך תדמית של הגבר הכיפי, בעל החוש הומור, נהנה מהחיים, בעל ביטחון ומהשלב הזה אתה יכול לבחור מה שאתה רוצה: להיות ידיד, להיות יזיז, או להיות חבר.
אני וחברים שלי עובדים לפי הכללים האלה וזה עובד נהדר. אם אתה רוצה להיות תותח נסה את זה ובבקשה תגיד לי מה יצא לך מזה. ואתה יכול כמובן לנסות את עם עוד בחורות במקביל ולא רק איתה.
ישן 08-03-2007, 22:19
  ^ZEUS^ ^ZEUS^ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
תמשיך בדרך הזו
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי nir8 שמתחילה ב "יוו בונה אחי.. אני אומר לך..."

אני שמח לשמוע שאתה עובד לפי הכללים שציינתי, הכי חשוב שתקפיד להיות הגבר השחצן והמצחיק ואל תרשה לעצמך להישבר ולהפוך לגבר הרגשי והחמוד (אפילו אם מדובר רק בכמה שניות או דקות), אם התחלת אז תמשיך עד הסוף. אתה רק בן 16 וזו רק ההתחלה, יש לך עוד דרך ארוכה ואם תמשיך ככה אתה רק תשתפר. תנסה להבין את התקשורת בין גברים לבחורות יותר לעומק, שים לב איך הן מגיבות לפעולות שאתה עושה או לדברים שאתה אומר, תלמד ותפנים. פעמים רבות אתה צריך להעז להיות חוצפן אפילו שלפעמים זה נראה לא מוסרי. והדבר הכי חשוב: אל תתרגש/תעלב מבחורה שדוחה אותך!!! יש בחורות תפוסות, יש בחורות שכרגע נפרדו מחבר שלהם והן צריכות זמן לעצמן, יש בחורות ביישניות... אל תקח את זה קשה ותעבור הלאה.
אם הידידה שלך עדיין מדברת אתך, צוחקת אתך, ואם אתם מדברים בטלפון אז הכל כאן תלוי בך, כלומר יכול להיות שכרגע היא לא מעוניינת בך אז התפקיד שלך לגרום לה להיות מעוניינת בך ע"י הכללים שציינתי.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר