לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2007, 20:26
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gashot שמתחילה ב "גיבוש טיס"

טיס זה לחנונים חד משמעית...
סיפור בעניין זה:
פעם הגיע לטיסת צ'ופר איזה מפקד שייטת או סיירת (לא זוכר מצטער..) שהיה ידוע בהשמצותיו את הטייסים החנונים....
בטייסת שעשתה לו את הטיסה החליטו לתת לו חוויה שהוא לא ישכח, העלו אותו לטיסה רגילה אבל הטייס "דאג" שהוא ירגיש רע במיוחד, יש לציין רק שלא ממש משנה כמה אתה רמבו, אם אתה לא טייס/נווט פעיל שרגיל לטוס אז זה ממש קל לגרום לך להרגיש כל כך רע שבא לך למות בזמן הטיסה, כולל מקרים של בכי והתחננות לטייס שיחזור לנחיתה...
בוא נאמר שאחרי היומיים שלקח לשייט הנ"ל להתאושש מהטיסה, הוא הפסיק להשמיץ את הטייסים החננות..
סתם סיפור..
עכשיו לעניין.
כדאי להיות בכושר סביר אבל אין צורך להגזים.
בגיבוש עצמו לא לחתום ויתור (הכי חשוב), לא להיפצע ולא להתנהג כמו אידיוט, תהיה אתה עצמך, תעזור כשאתה יכול ותשתוק כשאין לך מה להגיד.
בהצלחה.
אמיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2007, 21:25
  TheWave1110 TheWave1110 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל TheWave1110 שלח הודעה דרך AIM אל TheWave1110
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי דניאל מ שמתחילה ב "אוקיי אמיל: למה עדיף להיות..."

אני זוכר שרס"ן ר', שהיה מפקד טייסת מיון, סיפר לנו קצת על דרכו. בתיאור אחד שלו, שהיה מאוד פשוט אך גם די הלהיב את כולנו, הוא תיאר שאחרי ההסמכה על ה-F16 הוא עשה תיפוס אנכי לתקרת איזור, שיושבת לה אי שם בגובה של איזה 40,000 רגל (בשבילנו התקרה היתה בגובה מקסימלי של 6,000, עם הסנוניות) מימינו ראה את ים המלח (והרבה מעבר לו) ומשמאלו את ים תיכון, כל זאת אחרי משיכה קלה בסטיק שמגיב לנגיעות ולא באמת זז יותר מדי, בזמן שהוא יושב לו בכסא נוח עם 30 מעלות הטייה אחורנית ומסז'.

ישן 08-03-2007, 17:27
צלמית המשתמש של klingo17
  klingo17 klingo17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
שאלה לאמיל, או לכל אחד שרוצה לענות...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Gashot שמתחילה ב "גיבוש טיס"

אז ככה,מגיל קטן אני שואף לטיס, אבל כרגע מה שמפריד ממני לקורס הוא המשקפיים שלי(וגיבוש).
בכל מקרה האפשרות היחידה שלי היא ניתוח לייזר,הבעיה היא שאפשר להתמיין לקורס עם לייזר רק מגיל 21, כך שעד גיל 21 אני אלך ליחדה קרבית כלשהי(רציתי חובלים אבל אי אפשר חובל וגם טיס) או לתלפיות ואז בסוף ה3 שנים ללכת לטיס .
השאלה שלי היא האם לדעתך זה נשמע רציונלי, ושווה את המאמץ..?
שהיית בקורס היו איתכם הרבה וויתיקים(חברה שבאו לקורס טיס אחרי גיל 18)?
ושאלה קטנה-תמיד רצית ללכת לטיס? לפני הגיוס לא ניסית ללכת לסיירת כלשהי..?

בתור אחד שגם אבא שלי טייס,גם אח שלי טייס, והאח השני שלי לוחם בשייטת 13 , אני נוטה לחשוב שהפוטניצאל שלי די גבוהה, ולכן אני מוכן ללכת לטיס גם בגיל 21 ולהשקיע, השאלה האם זה בכלל שווה את המאמץ. אחים שלי אומרים שזה קצת יותר מידי זמן בצבא, ואבא שלי דווקא תומך ברעיון הזה.
מה דעתך.?
ישן 11-03-2007, 14:08
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי alonz שמתחילה ב "מממ צריך את העזרה והדעה שלכם =]"

תתאמן בשביל ההנאה, אם אתה נהנה מזה. להיות בכושר זה תמיד טוב, עם גיבוש או בלי.
עכשיו, בתור אחד שעבר דברים דומים לגיבוש טיס - המאמץ הפיזי הוא לא נוראי. מומלץ להיות בכושר, אבל אפשר גם לעבור עם כושר בינוני. באמת, שבודקים בעיקר עניינים מנטליים - כושר מנהיגות, חברתיות, הובלת צוות ושיתוף פעולה וכד'. תשאל כל אחד שעבר את זה.

הדבר הכי טוב שאני יכול להציע לך בשביל להתאמן זה להצטרף לקבוצת כושר קרבי, ואלה שעובדות באופן ספציפי לגיבוש טיס, זה הכי טוב כמובן. יש הרבה מסגרות, שאלה שאני מכיר מקרוב יותר הן "אחריי" (שמתמקדת בעיקר בעניין הגופני), עמית לכושר ויובל עילם. אני אישית ביובל עילם - אם אתה יכול להרשות לעצמך (מאחר ויחסית לאחריי ואפילו ל"עמית לכושר" זה מאוד יקר - מעל 300 ש"ח בחודש) את החוג הזה, לטעמי זה תורם המון. המון המון! כמובן שאם תהנה כמו שאני נהנה שם, זה עוד יותר טוב ומאוד חשוב. תברר אם יש קבוצות קרוב למקום מגוריך ותצטרף למה שנראה לך.

אני יכול להגיד לך שאני מרגיש שאם לא הייתי מתנסה ב"כושר קרבי" - כלומר, אימונים שכוללים הרבה עבודת צוות, מנהיגות ושיתוף פעולה, הכל היה נראה לי הרבה יותר קשה מבחינת גיבושים. לרוץ לבד זה לא כמו לרוץ עם אלונקה, שק חול או כל דבר אחר, כשצריך לדעת איך לשתף פעולה עם אחרים, מתי להתחלף, לקחת מנהיגות ואחריות וכד'. כמובן שזה עובר הרבה מעבר לאלונקות עצמן ועובדים גם על תרגילים קבוצתיים וכו'.

אם אתה בכל זאת מעוניין להתאמן לבד - תוכניות כושר יש בכל מקום - סטים של שכיבות סמיכה, מתח ובטן, ריצות למרחקים ארוכים וספרינטים יספיקו. חפש באינטרנט תוכנית מתאימה לך וכל פעם תעלה את הרמה.

לגבי יובל עילם - פרטים כאן - www.yuvaleilam.com

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:46

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר