לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2007, 18:22
  cohenrm cohenrm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל cohenrm
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Trezeguet שמתחילה ב "אני מכוער- מה עושים =(?"

אחי שלחתי לך בפרטי סיפור עליי.

ולהוסיף:
כל בנאדם יכול להפוך ממכוער לנראה טוב ובמקרים מסויימים לחתיך על.
איך???
בבקשה לך:
קודם כל פנים: אם אין לך בעיה של פצעים או משהו אחר זה כבר טוב, תשים קרם לחות לעדן את גוון העור שלך, פילינג לניקוי העור.
גבות-בהנחה שהגבות עוות/לא יפות פשוט תעשה גבות, שאל קוסמטיקאית אם אתה לא יודע איך..ותגיד שאתה רוצה גבות גבריות! לא של כוסית!!
שיער-אם ישך שיער חלק תגדל, אם ישך שיער מטולטל/ גלי תעשה פאן ושים ווקס ככה טוב יעמיד לך תשיער חבל"ז
שיער מיותר בפנים-תבהיר/תמרוט.
גוף:
תעשה קצת ספורט, אם ביכולתך הכלכלית תעשה מנוי למכון כושר.
תוכל נכון, תעקוב אחרי התזונה שלך ובמקביל תפתח את הגוף בספורט.

לבסוף אחי-תוצאה מובטחת

חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 21:17
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אל תגיד את זה !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Trezeguet שמתחילה ב "אני מכוער- מה עושים =(?"

אין כזה דבר "לא יפה", יופי של אדם מתחיל ממה שהוא משדר ונגמר גם בזה .
אל תתן לאף מנטרה חברתית לגרום לך לחשוב אחרת !
אם אתה לא מרוצה ממספר נתונים - הכל נתון לשינוי, תוכל בעתיד לנתח את האף ואתה יכול כבר מעכשיו להתחיל לטפח את עצמך (אם תרצה טיפים - יש לנו חברי פורום ממש ספציים בנושא...) .
וקח אותי לדוגמה - במשך כל חיי היו לי משקפיים והחברה לימדה אותי שזה לא יפה, עד שזה הגיע למצב שזה כבר ממש הטריד אותי והציק לי . בשלב מסויים (משעשע אגב, רק בגיל 20.5), אזרתי אומץ והתחלתי להרכיב עדשות מגע (שאגב - לא יורדות ממני עכשיו מרוב שאני מרוצה מהן) .
ודווקא עכשיו - כשאני מרכיבה אחת ל... (הרבה זמן ), משקפיים בפומבי - אני מקבלת המון מחמאות; הרי לך אירוניה !

השורה התחתונה היא שהצורה שבה אתה תופס את עצמך, היא - ללא משים אפילו, הצורה שבה הבטחון שלך משתקף כלפי חוץ . החברה תתפוס עליך טרמפ אם תקרין חוסר בטחון כי כזו היא - אכזרית מטבעה .
החוכמה היא שאתה תהיה שלם עם עצמך וזה מה שחשוב (וכל אמצעי שיביא אותך למקום הזה - מקדש את המטרה) .

שיהיה בהצלחה, אשמח לעדכון;
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 09-03-2007, 12:50
צלמית המשתמש של Trezeguet
  Trezeguet Trezeguet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Trezeguet
תודה לכולם...

האמת היא, שהרבה מהתגובות לא חידשו לי הרבה, אני יודע שחלק גדול בעניין הזה הוא ביטחון עצמי, אך למרות זאת אני מודה לכם מאוד.

אני חושב שכמו שציינתי קודם, אחת הסיבות שחסר לי הביטחון העצמי היא שכאשר אני נאלץ לשמוע הערות מאנשים וכו', אני ישר לוקח ללב ונפגע מאוד. קשה שיהיה ביטחון עצמי כאשר אתה כל כך רגיש.

בכל מקרה, אני אשתדל לעבוד על העניין הזה, ובהחלט שיפרתם לי קצת את המצברוח. אני רק רוצה לבקש משהו קטן, אנשים, אל תדברו על אחרים מאחורי הגב, גם אם אתם בטוחים שהוא לא שומע או לא יודע, כי במקרה שהוא כן ישמע וכן ידע, אין לכם מושג כמה שזה מעליב.

תודה שוב

חזרה לפורום
ישן 16-03-2007, 22:11
  platon101 platon101 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
אני לא בעד מסיכות וזיופים!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Trezeguet שמתחילה ב "תודה לכולם..."

רציתי להגיד לך שתיקח בחשבון שאותם אנשים שמדברים עליך בהתנשאות ומגעילות גם הם אנשים חסרי ביטחון כי אין מה לעשות כולנו כאלה . אני נחשבת בחורה יפה וחלק גדול מהזמן אני נכנסת לכזה חוסר ביטחון עם עצמי וזה משליך על הכל. באותו הרגע כולם יותר יפים ממני ואני הכי מכוערת ,כולם יותר חכמים ממני ,מוצלחים ממני ,בעיקרון הם פשוט יותר ממני. ותזכור שמה שאתה עובר עם המראה שלך אחרים עוברים עם החוכמה שלהם עם המצחיקות שלהם עם היכולות להקסים ולהרשים . בסופו של דבר כולם מרגישים לא מספיק טובים ולוזרים במקומות שהם חסרי ביטחון אז אולי אם תדע שגם המפחיד הזה שעומד מולך גם הוא פגיע בדיוק כמוך אולי בצורה פחות בולטת זה יהפוך את הדברים לגובה העיניים ואולי לא תצטרך ללכת בהרגשה מושפלת כזו

נערך לאחרונה ע"י platon101 בתאריך 16-03-2007 בשעה 22:14.
חזרה לפורום
ישן 09-03-2007, 19:08
  ferrari599 ferrari599 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
אני אתן לך בדיוק מה שאתה צריך

אני רואה את ההודעה שלך וחושב לעצמי.. אחח כמה אנשים במצב שלך יכולים לתפוס את עצמם בידיים או פשוט לצאת אפסים עד היום האחרון שלהם.
כל מה שאמרו לך פה שקשור לבטחון עצמי זה נכון לגמרי.. אבל אני דואג שאתה רק אומר טוב בסדר ובפועל לא יוצא מזה כלום ואתה ממשיך לבכות

אתה גבר, תתפוס את עצמך בידיים. מעכשיו לך עם גב זקוף וראש למעלה כל הזמן, ואל תגיד לי שאתה הולך ככה כל הזמן כי אתה לא ואיך אני יודע? איך שאתה מדבר על עצמך
תזייף את עצמך כבנאדם אחר, בהתחלה זה זיוף עד שזה טבעי, גב זקוף, שמח, כל הזמן בבצפר במשפחה ובכל מקום.
תהיה בטוח בהחלטות שלך ואל תהיה תלוי באחרים.. וסמוך עליי, ככה אנשים ימשכו אליך יותר וגם בנות, אני לא אכנס למה אבל תנסה ותראה =]
אל תבכה על עצמך שאתה לא יפה, זה שטויות, באותה מידה שאתה זוכר שאנשים צחקו לך מאחורי הגב אתה יכול לזכור כשראית שתי בחורות מסתכלות עליך ומחייכות. זה הכל מה שאתה משדר
תאמין בעצמך שאתה דוגמן ותראה מה ההבדל
בחיים אל תוריד את הראש ותגיד שאתה מכוער ותבכה, לבכות לא עוזר לאף אחד, אתה הורס את עצמך, ויותר מאוחר מאוד תצטער על זה

השינוי הזה לא יבוא בקלות בכלל אבל אני מציע לך במשך שבועיים להקפיד הכי הרבה שאתה יכול ואתה תראה הבדל.
כל דבר יכול להשתנות

חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 02:35
  letrep letrep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.02

כמה עיצות:

דבר ראשון, אתה לא צריך לשנות שום דבר אצלך חיצונית, אלא כמו שאמרו לך, רק פנימית.
התת מודע שלנו, קולט כל השאה מהסביבה שלנו ושל עצמינו(מה שאנחנו אומרים לעצמינו או חושבים, השאה=מחשבה שנטבעת עמוק בתת מודע והופכת למציאות שלנו).

אתה בעצם שנים מקבל השאות שליליות מעצמך, ומהסביבה(הסביבה=התקשורת שחותרת למודל מסויים של יופי).
הרעיון הוא להתחיל לתת לעצמך השאות חיוביות, ולהגיד אותם בכל רם, הרבה פעמים ביום במיוחד לפני השינה וכשאתה קם.

ההשאות צריכות להיות חיוביות.
זתומרת, אתה לא אומר לעצמך "אני לא מכוער" כי התת מודע לא קולט "לא".
אתה אומר לעצמך "אני מדהים, אני נהדר, אני יפהפה, אני מלא בטחון" כמה פעמים, ומדמיין איך סיטואציה כזו של בטחון יכולה להראות.
אתה עם נשים שרוצות אותך, אתה שמח וכו.
תדמיין.

הדבר השני שאני ממליץ לך, זו תוכנית דו שלבית של חשיבה(ככה קוראים לזה).
כשמגיעה מחשבה גרועה, לדוגמא "וואי, האיש הזה מסתכל עלי כי הוא חושב שאני מכוער", אתה עושה 2 דברים:

1)שואל: "האם המחשבה בהכרח(שים לב לבהכרח) נכונה?" כמובן שהיא לא נכונה, אתה לא קורא מחשבות.(תזכור את זה!!!)
2)שואל "איך אני יכול ליצור מציאות שמתאימה לי?" ואז אתה יוצר מציאות, שתהיה המציאות האמיתית.
אתה אומר לעצמך "הוא מסתכל עלי כי הוא אוהב את החולצה שלי" או "הוא בכלל הסתכל על הבחורה שלידי".
אתה בעצם מבטל מחשבות שליליות כמה שיותר מהר.

תשאל את עצמך עכשיו.
האם בהכרח כל מה שחשבתי שאמרו עלי, או שאני, נכון שוב, בהכרח?
אתה לא קורא מחשבות!!!

המחשבות שלנו הן כל כולנו, ואנחנו מה שאנחנו חושבים שאחרים חושבים שאנחנו.
אם נחשוב שאחרים חושבים שאנחנו מדהימים, אנחנו נהיה מדהימים.
בהמשך שתהיה בעל יותר בטחון, תוכל גם לחשוב "מה אני" בלי להיות מושפע ממה שאחרים חושבים עליך.

תזכור עוד משהו-הצלחות/ובמיוחד כשלונות העבר שלך, הן לא אתה.
אתה צריך להסתכל רק על ההוה, לא עבר ולא עתיד.
תשכח מכל הפעמים שהרגשת גרוע, ותתחיל להרגיש נהדר.

אה, ודבר אחרון:

כל בוקר שאתה קם, ושאתה הולך לישון, תגיד לעצמך למה אתה בר מזל.(זה יכול להיות דבר טריוויאלי כמו "אני רואה"), כל הדברים שבגללם אתה בר מזל. בקול רם.
בנוסף תסתכל במראה, עמוק בעיניים שלך, ותגיד "אתה מדהים, אני מת עליך! אני אוהב אותך הכי בעולם"

אולי זה נשמע טיפשי, אבל אף אחד לא מסתכל.
וגם אם כן? מה אכפת לך?
בהצלחה
חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 02:40
  letrep letrep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.08.02
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי letrep שמתחילה ב "כמה עיצות: דבר ראשון, אתה לא..."

דרך אגב, דוגמא לתוכנית הדו שלבית, כאשר אתה שומע משהו ממישהו:

1)האם הוא בהכרח אמר זאת כדי להעליב אותי? האם הוא בהכרח חושב שאני ככה וככה?
האם בהכרח הוא מנסה לפגוע בי?
2)הוא צוחק איתי! היום הוא התעורר על הצד הנכון של המיטה, והוא שמח!! איזה נהדר! הוא מת עלי

יש דבר חשוב ביותר בכל זאת.
כשמישהו אומר משהו שלא מוצא חן בעינך, תעיר לו על זה.
אם הוא ממשיך, תלך משם.

אין שום סיבה שתהיה בסביבה שלא נעים לך להיות בה, וכל מילה שלילית("השאה") נקלטת בתת מודע.
התת מודע לא מבחין בן צחוק ללא צחוק, ואפילו אם מישהו צוחק איתך, ואתה צוחק ומבין שהוא צוחק, התת מודע שלך לא מבין.

פשוט תגיד "זה לא נעים, תפסיק".
אל תכנס למשחקי כח וההעלבות.
פשוט תתרחק(ואם זה מישהו קרוב, הוא יבין את המסר, מישהו רחוק-מה אכפת לך שהוא יעלב שהתרחקת?)

אוי!!!!!!! וכמובן, הצעד הראשון לבטחון עצמי, היא "לשחק אותה!!"
ציינו כאן הליכה זקופה.
תתחיל ללכת ככה:

הליכה זקופה, ראש מורם, כתפים לאחור, הליכה איטית ופסיות ארוכות.
בנוסף תמיד תסתכל לאנשים בעיניים.

כשמגיע מחשבה של "הוא חושב עלי ככה" תעשה את תוכנית 2 השלבים("האם בהכרח נכון?")
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:39

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר