לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2005, 15:11
  מוזלמן מוזלמן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
u-367 אני לא יודע הרבה בנושא ורק אמרתי מהידע שלי אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הר הבית בידינו שמתחילה ב "אפשר שהשב"כ ירצה אותך אליו לפני צבא?"

שמע אני עניתי רק לפי מידע שאני יודע מהחבר אני לא יודע יותר מזה,בנוסף שזה רק תפקיד שהוצע לו והוא לא רצה וקיבל אותו,אבל שהציעו לו נאמר לו שזה תפקיד על אזרחי ושמע אני מאמין שמי שעובר גיבוש מטכ"ל לא ישימו אותו בסתפ תפקיד של ג'ובניק כי הרי כל אלה שעוברים גיבוש מטכ"ל מקבלים הרבה הצעות וראינות מגוונים בתפקידים בכירים מאוד.הן אם זה אגוז דובדבן ומגלן
והן גם אם זה ל504 או לתפקידים כאלה וחארים בשב"כ ועוד תפקידים שאני מאמין שאנחנו בכלל לא מודעים להם.לכן לא יקחו מישהו כזה לסתם עבודה של ג'ובניק או מהשו בסגנון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2005, 15:11
  מוזלמן מוזלמן אינו מחובר  

u-367 אני לא יודע הרבה בנושא ורק אמרתי מהידע שלי אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הר הבית בידינו שמתחילה ב "אפשר שהשב"כ ירצה אותך אליו לפני צבא?"

שמע אני עניתי רק לפי מידע שאני יודע מהחבר אני לא יודע יותר מזה,בנוסף שזה רק תפקיד שהוצע לו והוא לא רצה וקיבל אותו,אבל שהציעו לו נאמר לו שזה תפקיד על אזרחי ושמע אני מאמין שמי שעובר גיבוש מטכ"ל לא ישימו אותו בסתפ תפקיד של ג'ובניק כי הרי כל אלה שעוברים גיבוש מטכ"ל מקבלים הרבה הצעות וראינות מגוונים בתפקידים בכירים מאוד.הן אם זה אגוז דובדבן ומגלן
והן גם אם זה ל504 או לתפקידים כאלה וחארים בשב"כ ועוד תפקידים שאני מאמין שאנחנו בכלל לא מודעים להם.לכן לא יקחו מישהו כזה לסתם עבודה של ג'ובניק או מהשו בסגנון

ישן 30-01-2005, 15:19
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

נכנסת לכמה נושאים .. והנסה לעשות סדר בדברים עד כמה שניתן ..!
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי מוזלמן שמתחילה ב "u-367 אני לא יודע הרבה בנושא ורק אמרתי מהידע שלי אבל..."

ראשית אין כול קשר בין השב"כ לבין 504 שני הגופים עוסקים במודיעין אך מאידך מדובר בשתי מערכות שונות לחלוטין ..
ודבר נוסף למען הסר ספק ..
אותם חיילים שכן משרתים בשורות השב"כ והמוסד הם אומנם לא לוקחים חלק בתפקידי השטח המורכבים אך יש להם סיווג מאוד גבוה וגישה למערכות ומסמכים מאוד סודים והמקומות שבהם הם משרתים נחשבים לממודרים שלא הרבה יודעים על קיומם ..
לכן ..
לוחמים הם בוודאי שלא .. יותר לכיוון של התפקיד העורפי .. בעלי ידע במודיעין וגישה לחומר מאוד רגיש ..
זאת הסיבה שתמצא את רובם עובדים על אזרחי ..!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר