לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2007, 22:27
  משתמש זכר eranif eranif אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל eranif שלח הודעה דרך MSN אל eranif Facebook profile
החלטה חשובה

אולי זה לא הכי קשור למה שבלב אבל בכל זאת זה החלטה שתשפיע על העתיד שלי, אני לומד היום הנדסת תוכנה בתיכון ואני אמור להרחיב עוד מקצטע מדעי שזה או פיזיקה, כימיה או ביולוגיה, אחרי התיכון והצבא אני כנראה ארצה להמשיך ללמוד באונ' אולי בר אילן או הטכניון ואני יודע שבדרישות שלהם למקצועות מדעיים אני צריך 5 יח' פיזיקה, הבעיה היא שאני לא רוצה פיזיקה זה מקצוע שאני יודע שיהיה קשה, נכון להיום כימיה יותר מדבר אליי וכאן אני צריך להחליט מה יותר חשוב ללמוד עכשיו כימיה ולהשקיע בעיקר במדעי המחשב וכנראה לעשות השלמה אחרי שאני אגמור תיכון ל5 יח' פיזיקה או ללמוד עכשיו פיזיקה להשקיע גם בזה ובמקום לנסות להנות אני יהיה יותר שקוע בלימודים. מה אתם הייתם עושים במצב כזה?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2007, 22:49
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
היי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "החלטה חשובה"

אתה בטוח שבשביל להתקבל ללימודי כימיה באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהים אתה חייב 5 יח"ל בפיזיקה ? (שווה לך לבדוק את זה ברצינות מול המוסדות שאתה שוקל ללמוד בהם, אני די בטוחה שמי שיש לו נתונים גבוהים (קרי - ממוצע ציונים מסויים בבגרויות + ציון פסיכומטרי העומד בקריטריוני הקבלה) וללא זיקה קודמת למקצוע, יכול בכ"ז להשתלב בלימודים הללו) .

במידה ואכן הדבר הוא כפי שציינת ותצטרך במוקדם או במאוחר ללמוד פיזיקה, אני חושבת שעדיף לך עכשיו כשאתה במסגרת התיכון (האמן לי שמאוד קשה לשבת על הטוכעס ולשפר בגרויות אחרי התיכון, כשיש כ"כ הרבה דברים אחרים על הראש ושהתחושה היא שאתה כבר מאחורי זה ואתה רוצה רק להמשיך הלאה) .
הלוא אם אתה יודע לקראת מה אתה הולך בתחום הכימיה וזה מה שאתה רוצה לעסוק בו באונ'- יהיה לך מספיק זמן ללמוד את זה לכשתגיע לשם .

באשר ל"הנאה", אני למדתי את המקצועות שאהבתי בתיכון, הוצאתי בגרות מלאה ומורחבים ובכ"ז לא נהניתי בתיכון כי - לא כולם מוצאים עצמם במסגרת הזו; מה שכן - אני יודעת שבשלב הבא - באוניברסיטה, אני אגיע לשם מבחירה כשארגיש בשלה לכך .

בשורה התחתונה - אתה צריך לבדוק מה אתה נדרש ממך כדי להשיג את היעד שלך ומשם הבחירה היא שלך ע"פ תחושותייך ורצונותייך, אנחנו יכולים להעניק לך כל מיני פרספקטיבות, אך ההחלטה באשר לעתיד שלך - היא שלך בלבד .

שיהיה בהצלחה חמוד
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 08-03-2007 בשעה 22:51.
ישן 08-03-2007, 23:26
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אם אתה רציני לגבי הטכניון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "החלטה חשובה"

פיזיקה 5 יח' זה ממש חובה ,
אם לא אתה צריך לעשות 2 קורסים שזה הרבה ותשלים חומר של שלוש שנים תיכון בזמן קצר .

אפילו לא בטכניון , יש לי ידידה שלומדת ביולגיה בירושלים וצריכה להשלים את החומר בפיזיקה כי היא לא בחרה במגמה...

אבל ,אם אתה מרגיש שאתה לא תוכל לקבל ציון גבוה ולהצליח בזה ,אל תבחר , ורק שתדע ,
כימיה רחוק מלהיות פיקניק ,זה אחד המקצועות הקשים בתיכון וכל מי שהכרתי שעשה את הבחינה ( והאקסית למדה למקצוע הזה ,אז אני יודע מקרוב ,לפני המתכונת היא נעלמה לכמה ימים טובים) היה צריך לחרוש , נכון שיש נושאים מעניינים ,אבל זה קשה .

לסיכום,אם אתה הולך למוסד להשכלה גבוה ובוחר מקצוע ריאלי , פיזיקה זה חובה,
השאלה היא , האם תלמד אותו עכשיו שיש לך זמן בצורה נורמלית או שתקרע את התחת עוד כמה שנים מעכשיו ותלמד את זה בזמן מועט .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר