לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-03-2007, 23:23
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
מאסטר וונג

קודם כל אני חייב להודות לגדי (ekelizek) שחשף אותי למאסטר וונג שהינו אדם מאוד מעניין ומהמובילים בתחום אמנויות הלחימה.
מאסטר וונג עוסק בג'ט קוון דו, ווינג צ'ון, טאי צ'י (קרבי ו"בריאותי"), קונג פו שאולין וקיקבוקסינג.

סרטונים להתרשמות :

JKD:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

לוחמת קרקע(כלול ב- JKD)- שפה אפשר לראות עבודה ייחודית ושנה ממה שאנו מכירים -

נגד אקדח -

שימוש באזיקים -

הגנה עצמית עם פנס -

נגד סכין -

שימוש בקלות (מקלות פיליפיניים):

שימוש במקל קצר(מעניין) -

קיקבוקסינג:

טאי צ'י קרבי:

טאי צ'י בריאותי :

ווינג צ'ון:

מאוד מעניין - לחימה עם חבל:

ואפשר למצוא עוד הרבה סרטונים שלו...

האתר של מאסטר וונג - http://www.master-wong.com/ , אני חייב לציין שלדעתי האתר ממוסחר מדי, והעיצוב שלו לא מתאים לאתר של אמנויות לחימה, נראה יותר מדי פרסומי...

תהנו

חזרה לפורום
ישן 11-03-2007, 13:13
צלמית המשתמש של ekelizek
  משתמש זכר ekelizek ekelizek אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
גרפיקה תגובה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי hhillel שמתחילה ב "יש כאלו המזלזלים בסגנונות הקלאסיים"

תודה קודם כל התגובות.
מאסטר מייקל וונג הוא איש יקר ונחמד.
לא עם כל הדברים אני אסכים לעשות למרות שהוא בחר לעשות ולהציג אותן וחלק מהעריכה לא טובה ועושה עימו עוול בשאר הדברים כמו בקרקע והסכין לא הייתי בחיים עושה ככה למישהו שיש ידע וגם מי שיש ידע לא היה עושה ככה.
לתיקון הוא לא יודע שאולין קונג פו והג'יט קון דו הוא פרשנות אישית שלו מהידע שלו לפי הכתובים של ברוס לי הוא מיזג ביחד לשיטה משלו מאורגנת ומסודרת בניגוד למקורי המפורר של אינוסנטו אבל זה לפעם אחרת.
כשאנחנו עובדים על תבניות ולא משנה מה אנחנו עושים עם זה shadow boxing או הליכה זה גם תבנית להכל יש תבניות גם כשעובדים "נטולי סיגנון פועלים לפי רצף של הבנה מסויימת וסגנון קבוע טכני קיים בסיסי.
כל שתף של תנועה מבוסס על משהו חוקי בעל עיקרון.
הרבה פעמים בגלל הנפיצות והגישה של השיטות היפניות האפליקציה ג'יטסו אבדה ונותר חסימה ומכה יש תגובה למעשה ולא תמיד יוזמה כמו לתפוס את המכנס ואגרוף למפתח ולתפוס ולהפיל אותו.
היבט אחר-נוסף הוא ההסתכלות על תבניות כרצף תנועות מסויף ולנסות להקשר ולהבין את כוונתם.
וזה עיוות מעט את התבניות כי אנשים לא מבינים אותה ומלמדים אותה כמו תחסום ותכה ועכשיו מפה.
ובגלל החגורה הוא אומר אני אגיד לך מה עכשיו והא כי כמו תוכי ככה לימדו אותי ואני אעביר את זה ככה,ובעצם מסתכלים וחושבים מה למען השם הוא עושה כשיש לו מכה אחת לשלוש דברים או שלוש דברים לדבר אחד.
צריך להבין את הקישור בעל הערך כאשר רוצים ללמד ולשתף ידע זה מאוד קשה איך לגרום למישהו להבין ולהרגיש את מה שהוא עושה.
להטמיע את הערכים התנועה האינסטינקטים המוטוריקה שכאשר אנחנו יכולים לשכפל את התבנית
ולעבד את המידע ולבצע את החיבור של איכן אני יוצר את המגע מהדבר שממנו אני מנסה להתגונן.
חזרה לפורום
ישן 12-03-2007, 16:41
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמה דברים שלא נראו לי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "מאסטר וונג"

קודם כל לחימת הקרקע שלו נראתה לי מאוד מוזרה. פעם ראשונה שאני רואה גישה כזאת לקרבות קרקע, בדרך כלל כשאני רואה עבודת קרקע היא קשורה לג'וג'יטסו ברזילאי ששונה מאוד ממה שמאסטר וונג עושה בסרטון, אפשר לראות את זה בדרך שבה הוא מוריד את היריב לקרקע וגם בהמשך כאשר בBJJ מיד כשהיריב יורד לקרקע אתה יורד איתו ומבצע בריח, ופה הוא קודם נתן מכות ליריב ולאחר מכן הבריח. אחד הדברים היותר מוזרים שראיתי שם היה זה שהוא עבר ליריב בין הרגליים, נראה מאוד מסוכן ולא אמין, דבר שבחיים לא הייתי עושה.

גם דרך ההתגוננות שלו מ

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. נראית לי מאוד מוזרה ומסוכנת. קודם כל הוא לא דואג להשתלט על הסכין במהלך הראשון, מה שיכול לסכן אותו בכך שהיריב יכול לדקור אותו אפילו בלי שישים לב. הרבה פעמים מה שהוא עושה זה הוא מפיל את הסכין מהיד של התוקף עם מכה, ככה שאם התוקף מזיז את היד המתגונן פשוט יחתוך את היד ושלא נדבר על מה יקרה אם הוא יפנה את שפיץ הסכין כלפי מעלה... וגם זה נותן לתוקף עוד הזדמנויות לתקוף.
הרבה פעמים נראה כאילו הסכיון נופלת ליריב ללא סיבה, מה שבמציאות כנראה שלא יקרה. אולי מה שהוא מציב יותר מדי וירטואוזי...

בקשר להתגוננות נגד

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. - גם פה לפעמים הוא לא דואג להשתלט לגמרי על האקדח במהלך הראשון, מה גם שיש קטעים שהוא ממש מוריד את הידיים מהאחיזה של האקדח כדי לתת מכות ליריב, בזמן הזה היריב יכול להתחמק ולנסות לירות בו שוב...

מה שמאוד אהבתי זה העבודה שלו עם

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן., ממש יפה ונראה גם יעיל מאוד...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:43

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר