לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2007, 06:16
  aorenga aorenga אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.07
אני אנסה לעשות קצת סדר.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mulderfox שמתחילה ב "בעיות בהתחברות עם נתב אלחוטי לכבלים"

1. לא ברור העניין של התחייבות לספק קודם. אם הספק הקודם, היה בכבלים ועכשיו אתה עם ספק אחר בכבלים הרי שאתה חייב לקבל מודם נוסף שישוייך לספק הנוכחי. בכבלים, בשונה מ-ADSL, מבוצעת התאמה של מודם לספק.

2. בחיבור PPTP יש להגדיר את כתובת ה"שרת" (מי שמבין, תקנו אותי כי לא ברור לי עדיין מהו השרת הזה) אליו אתה מתחבר. ב- ADSL, בישראל, הכתובת היא 10.0.0.138 ולכן כרטיס הרשת במחשב, או הראוטר במקרה שלנו, מקבל כתובת קבועה 10.200.1.1. באופן דומה הדבר עובד גם בכבלים. אלא שבכבלים אתה מקבל כתובת שונה בכל פעם שאתה מדליק את המודם. הרעיון הוא לקבל תמיד את אותה כתובת למודם. בכתובת השרת יש לרשום את הכתובת של שרת החיוג לכבלים של ספק האינטרנט שלך.

אם תשלח צילום מסך של הראוטר ותיתן יותר פרטים לגבי החיבור לספק ניתן יהיה לתת לך תשובות יותר מדויקות.

באופן כללי צריך להבין שהאנשים כאן הם בעלי רצון טוב לעזור ולרובם גם יש את הידע והיכולת. אבל אני עדיין לא נתקלתי כאן בקוסם שאם יתנו לו רמז כמו "אני לא מתחבר לאינטרנט" הוא יבין מיד שבכלל אין מודם.

בוקר טוב ויום נעים
אורן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2007, 09:47
  mulderfox mulderfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.04
החיבור שלי הוא לכבלים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mulderfox שמתחילה ב "בעיות בהתחברות עם נתב אלחוטי לכבלים"

ותודה על כל התגובות.
העליתי כמה תמונות להבהרה:

התמונה הראשונה היא של מסך ההגדרות של הנתב ב-PPTP
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

השניה זה של "OTHER" שזה לא אומר לי הרבה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נראה כאילו הבעיה קשורה לכתובת השרת בה אני בוחר..
הסיפור לגבי חיבור ללא חייגן הוא שהייתי מחובר בעבר לברק - ב-ADSL במבצע שלא משתלם לי להפסיק אותו. אני לא יכול להעביר את החשבון של ברק לחיבור כבלים, ואני לא יכול לקבל חיבור ללא חייגן בספק הנוכחי שלי בלי לשנות את השיוך מברק לקווי זהב (012) - וזה שוב תלוי בסיום המבצע.
לכן אני חייב למצוא דרך להתחבר עם הנתב בלי לעבור לכתובת קבועה או חיבור ללא חייגן.

שוב, אשמח לעזרתכם.
תודה.

נערך לאחרונה ע"י mulderfox בתאריך 13-03-2007 בשעה 09:49.
ישן 13-03-2007, 13:36
  mulderfox mulderfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי aorenga שמתחילה ב "אני לא מבין למה שלא תנסה לפתור את הבעיה?"

חשבתי שכבר הסברתי את הסיבה ללמה אני לא יכול לקבל כתובת קבועה.. אבל במיוחד בשבילך אחרי כל המאמץ של הסעיפים וכל השאר, נסביר שוב:

1. יש לי שני מנויים לאינטרנט (טעות היסטורית.. מקווה שלא תקרה שוב)
2. אחד אצל ברק (הוותיק יותר) שנעשה עוד בזמן שהייתי מחובר ב-ADSL והשני (שבשימוש) אצל 012.
3. עקב העובדה שברק היו הספקים המקוריים שלי, השיוך שלי אצל HOT הוא אליהם. (עברתי בשלב מסוים לחיבור בכבלים דרך ברק, התאכזבתי וחזרתי ל-012)
4. כאשר התקשרתי (כן, כן, עשיתי את זה כבר פעם) וביקשתי לעבור לכתובת קבועה או חיבור ללא חייגן (שזו אגב אפשרות טובה יותר) התברר שבגלל השיוך לברק, לא ניתן לעשות את זה עד שאשנה שיוך ל-012.
5. אני לא יכול להעביר שיוך אל 012 בלי "לשבור" את המבצע ב"ברק"
5.1. מה שיעלה לי בקנס של מאות שקלים..
6. בקיצור, לא שווה לי לעשות את זה.
7. אגב, קבלת כתובת קבועה כרוכה בתשלום. מעבר לחיבור ללא חייגן לא כרוך בתשלום.
ישן 17-03-2007, 00:31
  bruce_wein bruce_wein אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04

תקשיב טוב

בתור עובד לשעבר ב-HOT אני אגיד לך בדיוק מה לעשות
תתקשר לתמיכה הטכנית של כבלים ותבקש לעבור לחיבור חייגן עם כתובת קבועה
לחיבור הנ"ל קוראים ב-HOT :
Open Access Business
למרות המילה "business" זה מיועד גם ללקוחות פרטיים
מבחינה טכנית אין הבדל מי הספק שלך והכל לשם פורמליות בלבד אז תגיד להם שאתה צריך Open Access Business של ברק והם יעבירו אותך (ואם לא תבקש מנהל והוא יאשר את זה)
אחרי שהם יבצעו שינוי במערכות שלהם ואתה תבצע ריסט למודם אתה תראה שאתה מושך כתובת IP בתבנית הבאה :
172.28.0.0
במקום האפסים יהיו אצלך מספרים אחרים (לפעמים ה-28 יכול להיות גם 27 או 29 לעתים נדירות)
מבחינה טכנית אין הסדל בין כתובות קבועות של כבלים לברק או נטוויז'ן או נזק בינלאומי וכו' כי הרי מדובר ב-POOL כתובות של HOT אשר מנהל אותן שרת DHCP נפרד ובמקור היה מיועד רק ללקוחות עסקיים
עכשיו אתה מחבר את הראוטר למודם ומגדיר אותו פעם 1 בצורה דינאמית (ללא PPTP) ורואה איזו כתובת הוא מושך.(אם תחבר את המודם ישירות למחשב אז הכתובת תהיה שונה במעט כי הכתובות מחולקות ב-HOT לפי כתובות MAC של ציוד הקצה ומאחר וכרטיס הרשת שלך לא נושא את אותו ה-MAC כמו יציאת ה-WAN בראוטר הכתובות יהיו שונות)
כעת אתה מזין את כתובת ה-172.28 שקיבלת בנתב במצב דינאמי בשדה My IP Address וה-SERVER זה שרת ה-PNS של 012 (עדיף שתשאל אותם מה הכי טוב כי יש להם כמה שרתים כאלה וכאשר אחד מתמלא בחיבורים מקימים אחד נוסף)

בהצלחה !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר