לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2007, 17:59
  zerocool360 zerocool360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
איך אני חוסם IP אוטומטית כשהוא נכנס מתוך רשימה?

שלום,

יש לי אתר, ואני רוצה ש USER שנכנס יותר מפעמיים או 3, לא יכול להיכנס פעם נוספת, לשם כך אני צריך קוד אחד שיאסוף את ה IP's לתוך רשימה ב MySql וקוד אחר שיחסום את הגישה מליכנס לאתר מתוך הרשימת IP הזאת, כמובן יש להציב את הקוד שחוסם את הגישה ראשון ואחריו את הקוד שאוסף את ה IP. מצאתי את הקוד הבא:

קוד:
function getIp() { if ( isset( $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'] ) ) { return $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR']; } else { return $_SERVER['REMOTE_ADDR']; }; };

עכשיו אין לי מושג איך ממשיכים איתו, שהוא יחסום את ה Ip's מתוך רשימה, ואיך אני בונה את הרשימה הזאת בעצם, ואם יש קוד אחר שבנוי אחרת והוא עושה את זה אוטמטית גם, אז אשמח לדעת
עכשיו אין לי ידע ב Java , אני רק יכול להבין דברים, כבר למדתי CSS וכו' וזה אני יודע, אני לא מתעסק ב ג'אבה בדר"כ.

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2007, 21:29
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zerocool360 שמתחילה ב "איך אני חוסם IP אוטומטית כשהוא נכנס מתוך רשימה?"

אלגוריתם פשוט:

1. הצב IP בתוך משתנה
2. בדוק משתנה מול SQL ששואל "החזר תוצאות של התנאי הבא: שורה שבה כתוב שטור ה-IP שווה לתוכן המשתנה"
2. 1. אם חזרה תוצאה, בדוק את הטור השני שחזר, שהוא מספר הכניסות
2. 1. 1. אם הטור גדול או שווה ל-3 - חסום את המשתמש
2. 1. 2. אחרת, בצע שאילתת UPDATE והוסף לטור שבו יש את המשתנה את הערך 1 לטור מספר הכניסת
2. 2. אם לא חזרה תוצאה, בצע שאילתת INSERT שתכניס טור עם המשתנה ועם הערך 1 בטור מספר הכניסות

קח בחשבון שעבודה על DB שיכיל את כל כתובת ה IP שיגלשו אליך אי פעם בלי מחיקות, תעמיס קשות על ה DB (בהנחה ויהיו אצלך מבקרים...)

ישן 10-03-2007, 22:10
  zerocool360 zerocool360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אלגוריתם פשוט: 1. הצב IP..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
אלגוריתם פשוט:

1. הצב IP בתוך משתנה
2. בדוק משתנה מול SQL ששואל "החזר תוצאות של התנאי הבא: שורה שבה כתוב שטור ה-IP שווה לתוכן המשתנה"
2. 1. אם חזרה תוצאה, בדוק את הטור השני שחזר, שהוא מספר הכניסות
2. 1. 1. אם הטור גדול או שווה ל-3 - חסום את המשתמש
2. 1. 2. אחרת, בצע שאילתת UPDATE והוסף לטור שבו יש את המשתנה את הערך 1 לטור מספר הכניסת
2. 2. אם לא חזרה תוצאה, בצע שאילתת INSERT שתכניס טור עם המשתנה ועם הערך 1 בטור מספר הכניסות

קח בחשבון שעבודה על DB שיכיל את כל כתובת ה IP שיגלשו אליך אי פעם בלי מחיקות, תעמיס קשות על ה DB (בהנחה ויהיו אצלך מבקרים...)

אוקיי, אשמח אם מישהו יכול לתת לי קישור ל איך עושים את זה ממשית כי זה נראה לי כמו סינית או שעלי ללמוד ג'אבה....?
ישן 12-03-2007, 06:13
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי zerocool360 שמתחילה ב "היי, זה הקוד שאני מנסה ליישם,..."

במבט מהיר זה נראה פחות או יותר בסדר - האם ה IP נכנס לטבלה? (בדוק באמצעות כלי ניהול מסד נתונים כגון phpMyAdmin)

האם אתה מודע לזה שהקוד שלך יכניס את ה IP בכל כניסה לדף שוב למסד (וככה ינפח אותו בצורה מטורפת עוד יותר) ?

תוסיף משתני בדיקה (פלט למשתמש לפני שאתה עושה כל פעולה על הקלט שאתה מעביר לפונקציות) ובדוק תוצאות של פונקציות - מה הן מחזירות - כמו שעשית בחיבור למסד הנתונים - גם על השאילתות למסד הנתונים עצמו, אולי יש בעייה בהכנסה של המידע (למשל - לא יצרת טבלה מתאימה וכו'...)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר