לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2005, 14:16
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
זה לא נכון מה שאתם אומרים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "אישיות האנשים שמשרתים ביחידות מובחרות"

מה אתם חושבים שפתאום בגלל שבן אדם התקבל ליחידה מסויימת אז זה אומר שהוא בן אדם טוב יותר או שיש להם מכנה משותף כלשהו?.

בכל יחידה בצבא,
כמו באזרחות תמצאו אנשים טובים יותר וטובים פחות.
זה לא משנה אם זה סיירת מטכ"ל שייטת חובלים או הקריה...

אני יכול להגיד לכם מנסיון אישי ש חצי שעה אחרי שסיימתי את הגיבוש היינו ביחד כל החבר'ה שעברו ברכבת ואחד האנשים שהתקבל ניסה לסחוב מהמוכרת ברכבת סנדויץ..
ככה שעזבו אותכם שטויות בכל מקום תראו אנשים טובים אנשים ממוצעים ואנשים שהם חארות ...
אל תחשבו שזה שמישהו עבר גיבוש או מסלול זה אומר שהוא אדם טוב זה אומר שהמפקדים אהבואותו זה הכל יש לי עוד הרבה דוגמאות חלקן גם של חברים שלי עזבו אותכם שטויות כי זה לא נכון וכמו שמישהו אמר פה יש אנשים שהם פלצנים ושהקשר בין מה שהם אומרים למה שהם מבצעים מקרי ביותר ויש אנשים שיתחנפו למפקד כדי לקבל יחסטוב בדיוק כמו בכל מקום בצבא... שלא תטעו יש גם אנשים שהם זהב אנשים טובים ואיכותיים אבל אין פה קו מנחה של אישיות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2005, 11:21
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
בולשיט בכל מקום יהיו לך אנשים פלצנים יותר ופלצנים פחות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי maglanon שמתחילה ב "אני עדיין חושב,"

זה לא משנה אם הקורס יוקרתי או לא...

וצר לי להגיד לך אבל המפקד שלך מדבר שטויות וזו תגובה שמראה על רגשי נחיתות כי בסופו של דבר החובלים והצוללנים יעבדו יחד...
והחיים שלהם יהיו תלויים אחד בשני אם תגיד שהחובלים ילכו להזדיין אז גם אתה תידפק בסוף..
אתה בתוך כלי שהשרידות שלו תלויה בזה שכל אחד יעשה את החלק שלו על הצד הטוב ביותר... אם אחד ידפוק כולם ימותו "כולם בשביל אחד ובאחד חיי כולנו" זו הסיסמא תקןאותי אם אני טועה...

בעצם יודע מה זה לא רגשי נחיתות.. הוא פשוט מנסה למשוך יותר אנשים לצוללות.
יודע מה לגיטימי ..זה כמו שכשהייתי בבסיס של אגוז אז אמרו לנו "מי שרוצה לראות דגים שילך לשייטת מי שרוצה להיות מציל שילך ל669 מי שרוצה להיות לוחם קומנדו להרוג ערבים מקומו איתנו".
כולנו יודעים שזה דמגוגיה בשקל..רק מה, אנשים התלהבו שם...וחברים שלי שהלכו לאגוז גילו שזה משו אחר לגמרי ממה שאמרו להם חלק אהבו ונשארו,חלק פרשו.

חוץ מזה שזה בולשיט לצאת בססמאות כמו "האוירה שם לא טובה".
אם לא היית יום אחד בקורס. כי אני ראיתי מה הולך שם וזה לא נכון...
ברור שיש שם לחץ ותחרותיות מסויימת אבל ככה זה בכל קורס.
וזה הופך אותם למקצועיים יותר אם תקרא לזה ככה,

ובכל זאת, אני לא מכחיש שיש חובלים פלצנים ויש אנשים שבאים וחושבים שבגלל שיש להם דרגות מותר להם הכל ונותנים לחיילים שלהם לנקות להם את החדר וכל מני דברים כאלה..
אבל זה לא קשור לקורס..זה קשור לאישיות שלהם ולדרך שבה חינכו אותם... כי הם היו עושים אותו דבר בכל מקום בצבא..אתה לא יכול לבוא ולהכליל ולהגיד בגלל שזה חובלים אז הם פלצנים כי זה שטויות זה שונה ממחזור למחזור משנה לשנה אני יכול להגיד לך שלי אישית יצא לראות חובלים שהם אחלה של אנשים וחובלים שהם פלצנים בטירוף אז מה זה אומר שרק בחובלים זה ככה?!...

ממש לא..גם בגדנ"ע שייטת של חבר שלי עשו עליהם פוזות לפעמים, וגם בגיבוש מטכ"ל ובכל מקום שלא תלך יהיו אנשים שיסתכלו עליך בגובה העיניים ויהיו אנשים שיסתכלו עליך מלמעלה...

אל תשמע סיסמאות שמישהו אחר אמר לך ותלך על פי הם...אני יכול להגיד לך שמהיכרות אישית עם הנושא הזה רוב הזמן יש סתם הגזמות פראיות או שמספרים לך רק חלק מהתמונה, כשאתה שם הסיפור שונה לגמרי..

אגב לשיטתך כל קורס יוקרתי הוא פלצני.. צוללות, חובלים, טיס ,קורס קצינים, קורס מכי"ם ,ועוד...
אין הגדרה ברורה של יוקרתי מי אמר שחובלים הוא קורס יותר טוב מקורס אחר זה ראיה לא נכונה לדעתי...כל אחד עושה את החלק שלו .
ישן 30-01-2005, 14:26
  maglanon maglanon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.11.04
בגלל זה,
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "לאאאאא"

הרבה מהאנשים שכן מסיימים גיבוש חובלים , צריכים לקבל "אישור" ,אחרת לא נותנים להם לצאת , לגיבושי המשך , ובמה זה תלוי ? בציוני הגיבוש.
ד"א -רוב האנשים שכן נמצאים ב 669 ו שלדג , לא באו מחובלים הרבה יותר באו משייטת וממטכ"ל.
וגם כשאני הייתי בראיון אגוז , אז מי שהתקבל , היו הרבה יותר שהתקבלו מאשר אלה שהיו בחובלים.
לסיכום , באמת בכל מקום יש פלצנים , וסביר מאוד שמי שאמר " ללכת לראות דגים... בלה בלה ... ומי שרוצה להרוג ערבים...
הוא בטוח פלצן לא קטן ולמזלי אני לא שמעתי כזה דבר כשאני הייתי שם , מה שכן שמעתי זה שהם יותר מתמחים מדובדבן. ככה הוא אמר זה שבא להרצות לנו .

ישן 30-01-2005, 15:38
צלמית המשתמש של u-367
  u-367 u-367 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.04
זאת בהחלט הפעם הראשונה שנושא בפורום מצליח באמת להרגיז אותי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Puki שמתחילה ב "אישיות האנשים שמשרתים ביחידות מובחרות"

ראשית כול .. אם אני הייתי מעביר לכם גיבוש והייתי יודע מי אתם ..הייתי מעיף את כולכם הבייתה ..
אני באופן אישי לא מאמין שזאת הצורה שאתם מדברים על יחידות כאלו ואחרות בצה"ל ..
ושוב אני ערב לכך שאף אחד לא דיבר כאן מידע אמין אלא מתוך השערה או הבעת דיעה שזה אומנם בסדר ..
אך לרדת לרמות של דיבורים כמו לדוגמא על חובלים ? אני שואל את עצמי מי בדיוק נותן או נתן לכם את הזכות לדבר כך ?!
באשר לפותח האשכול ..
הענה בקצרה ..
אין שום הבדל ישנו סף קבלה לכול יחידה בצה"ל ולא משנה כרגע מובחרת או לא .. הבקרים והמעבירי גיבושים פועלים עפ"י סף דרישה זה ובוחרים לפיו את המגוייסים ..
ושוב ..
לכול אלו כאן שהרשו לעצמם לדבר בגנות היחידות שהוזכרו באשכול ..
אני באופן אישי אומר שאני בוש ונכלם שקיימות דעות מסוג זה בקרב הנוער של היום טרם גיוסו..
וצר לי לומר אבל אם אתם מאפיינים חלק ממדד המלשבי"ם שמתגייסים היום לשורות צה"ל אז מצבנו לא טוב ..
שיקלו דברכם בקפידה .. אין היום יחידה בצה"ל שאינה מקור לגאווה בקרב כולם ..
ולא משנה עד כמה היא מובחרת ..
חייל טוב בעל תכונות אופי טובות יהיה חייל מובחר ..פחות מזה עדיין יכול להיות לוחם ..ופחות מזה תפקיד עורפי או שלא ישרת בכלל .. וזה מה שאתם צריכים לדעת ולא מעבר

נערך לאחרונה ע"י u-367 בתאריך 30-01-2005 בשעה 15:42.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר