לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2007, 15:06
  Sam Weller Sam Weller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.05
אותי מטרידה שורה אחרת
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי צנחן1 שמתחילה ב "אותי מטרידה מאד השורה לגבי..."

"היחסים בין הפת"ח לחמאס הם כפצצה מתקתקת". זה מטריד כי זה מעיד על כך שגורמי ההערכה בישראל עדיין רואים מה שהם רוצים או מקווים לראות. השורה הזו טומנת בחובה את התקווה הישראלית לכך שאיזה כח עליון יפתור את צרותינו - אם אנחנו לא מסוגלים לנצח את החמאס אולי יעשה זאת הפת"ח עבורינו. (אבל מה בעצם ההבדל בין הארגונים הללו מבחינתנו?). יש עוד אפשרות שיום אחד נקום בבוקר ומעבר לקו הירוק נגלה אומה ציונית חפצת שלום.

האמת היא שהעימותים ברשות הם בעיקר מאבקים חמולתיים, שחמורים ככל שיהיו, אינם מבטאים את התרופפות השורה במאבק נגד ישראל. הפלשתינים הוכיחו שוב ושוב שהצרות הפנימיות שלהם בטלות מול המטרה העיקרית והן ייפנו אליהן רק שתסתמן הפוגה בחזית מול ישראל, קרי נסיגה ישראלית לגבולות 67.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2007, 15:25
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "אותי מטרידה שורה אחרת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
האמת היא שהעימותים ברשות הם בעיקר מאבקים חמולתיים, שחמורים ככל שיהיו, אינם מבטאים את התרופפות השורה במאבק נגד ישראל. הפלשתינים הוכיחו שוב ושוב שהצרות הפנימיות שלהם בטלות מול המטרה העיקרית והן ייפנו אליהן רק שתסתמן הפוגה בחזית מול ישראל, קרי נסיגה ישראלית לגבולות 67.

אינני מסכים עם דעתך. הפלסטינים כבר הוכיחו יכולת מדהימה לפנות למלחמות פנימיות הרסניות, בלי להתחשב במטרתם הסופית. לו אני אחראי, הייתי דואג ללבות את מאבקי החמולות הללו.
מעבר לכך, אני מסכים שאסור לנו לעצום עיניים לנוכח ההתעצמות ברצועה.

http://www.baking.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר