לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2007, 11:44
צלמית המשתמש של Noa_A
  Noa_A Noa_A אינו מחובר  
מנהלת אמצע החיים | אני? אני מסיפור אחר...

חבר מתאריך: 01.11.03
אני אתחיל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אשכול היכרות, או: אני, מי אני, מה אני?"

אני נעה.

אני מהאנשים של המדבר;

"יש אנשים שאינם יכולים להיות במקום הזה.
צהוב להם מדי, שקט שאפשר להשתגע.
יש אנשים שאלוהים גדול עליהם
במדבר הזה.
אנשים נבהלים כשהם שומעים את הכוכבים בלילות.
אבל יש גם אנשים שנדבקים לשקט הזה
ואינם יכולים לשוב ולהיפרד ממנו.
אלה, נשארים כאן".
(חיים גורי)

ביליתי כמה שנים בהדרכת טיולים בארץ, מקצה לקצה, מלמעלה למטה ומלמטה למעלה, פחות או יותר בכל סוגי הטיולים האפשריים (מטיולי משפחות ועד טיולי ג'יפים, טיולי סנפלינג וטיולים אתגריים אחרים למיניהם).

בין לבין טיילתי כשנה וחצי במזרח הרחוק, ועוד כחצי שנה העברתי בהדרכת טיולי ג'יפים בצפון תאילנד.

היום אני גרה באנגולה באפריקה, ועובדת במסגרת פרויקט שיקום שמפעילים פה הבנק העולמי וממשלת אנגולה.

נערך לאחרונה ע"י Noa_A בתאריך 14-03-2007 בשעה 12:20.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2007, 19:37
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Noa_A שמתחילה ב "אשכול היכרות, או: אני, מי אני, מה אני?"

אסף, בן 26, מחיפה, ואני אלכוהוליסט... אה, זה לא פה.
מגיל 7 הייתי עם המשפחה בחוג משוטטים של החברה להגנת הטבע, טיולים אחת לשבועיים.
אחרי שהחוג התפרק מסיבות לא מובנות, המשכנו לטייל עם המשפחה. מנצלים הזדמנויות כדי לטייל (באמת, לא לשבת בבית קפה בטבריה וכו').
בצבא טיילתי הרבה בין בהל"צ 14 והיק"ל (צוקי עובדה ועד מטולה [וקצת מעבר לגדר]).
אחרי הצבא טסתי לדרא"מ, שם טיילתי כתרמילאי שנה (פחות שבוע), עד תום הכרטיס, אח"כ קצת טיול בחוף המערבי של ארה"ב (לאורך החוף ממש, כביש 10, נדמה לי), ונשארתי לגור שם משך כמה חודשים.
הייתי פעיל באופן אינטנסיבי במיוחד בפורום דרא"מ באתר "למטייל", אך מפאת קוצר זמן הורדתי פרופיל, מה שכן, חצי מהטיפים והשאלות הנפוצות נכתבו על-ידי, ובכלל הרעיון לשים שם שאלות נפוצות היה שלי .
זהו, אם תהיינה שאלות שאוכל לעזור בהן - אשמח, בתקווה שגם יהיה זמן.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 14-03-2007 בשעה 19:50.
ישן 19-03-2007, 20:10
  Path Finder Path Finder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
שלח הודעה דרך Yahoo אל Path Finder
חדש דנדש

שלום, אני נדב, וגם אני מכור לטיולים

אני תלמיד בתיכון לחינוך סביבתי (שנה שנייה) דבר שמאפשר לי לטייל לפחות אחת לשבוע!
נאמן לנגב ולא לאף אחת אחרת!
טילתי כבר בקניה (עם אבא) צרפת (סבא וסבתא אז זה לא בדיוק נחשב) ועוד כמה מקומות דומים אך ללא תרמיל על הגב
מה שכן- כל השטח הקרוב לתיכון/בית - חרוש.
סוג הטיול שאני הכי אוהב- טרמיל על הגב (סוג של נודד) בעיקר מהבית ועד הערבה
גם אופניים זה נחמד, אבל אני לא יודע עד כמה זה מתאים לפורום הזה.
דרך אגב - אם מישהו מגיע לאזור וצריך עזרה, אל תהססו לבקש. אחוות סביבתניקים
(למקרה ששחכתי - ניווטים זו גם אחת מהעדפות שלי)
בנוסף: אני גם מד"ח (מדריך חוץ) בתנועת בני המושבים. התפקיד שלי זה לדאוג לכל הפעיליות שמתרחשות בחוץ ולתכנן טיולים לתנועה
נ.ב: בן במשפחה של מורעלי שטח, הכל בדם
ישן 30-03-2007, 11:56
  shimshi2003 shimshi2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
נעים מאוד אני שימי ואני חדש

היי אני שימי בן 29 חולה על טיולים ולא משנה איפה,בארץ אני רק שומע טיול לצפון והגוף שלי מצטמרר
אין כמו להיזרק באיזו חושה שישישבת לשכוח מהעבודה מהרעש של העיר ולטעון מצברים
או.קי הגענו לח"ול אז ככה לפי הסדר: תורכיה,אנגליה,ארה"ב,קנדה,הונגריה,צכיה,דרום אפריקה ואת סיני אני לא יודע בכלל אם להחשיב כי שמה ממש סבלתי
הכי כיף-אנגליה...קניות כדורגל היסטוריה
הכי רוצה לחזור-דרום אפריקה...מדינה פשוט מדהימה מי שהיה שם יודע,ואני לא מדבר רק על הספארי אלא על דרום אפריקה המודרנית שאנחנו רק יכולים להתפלל לכזאת מדינה(אבל נהרוס אותה כי אנחנו ישראלים אז אולי עדיף שלא)
הכי רוצה להגיע-מזרח...צריך סיבות?
הכי רוצה לחיות-ניו זילנד...למה? "לחיות בניו-זילנד ולשמוע תותח,רק ביום ההולדת של המלכה"
נ.ב
בזמן האחרון התחלתי גם לעשות טיולי אופניים ואני ממש נהנה בינתיים...חוץ מכאבים של ההתרסקויות

ישן 01-04-2007, 20:16
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אני

יכולתי לכתוב ב"20+" עוד לפני שהיה האינטרנט דבר מוכר, אבל סביר להניח שגם לפני זה, כי אני די טוב בלא להסגיר פרטים על עצמי.

ישראלי מושבע, ומאלה שתמיד יעדיפו לטייל בישראל ולא בגלל שזו שאלה שנשאלת לאיזו כתבה...

הייתי בכל אירופה פרט לחצי האי האיברי וכמה פינות נידחות יחסית וטיילתי גם בירדן כמה פעמים מייד אחרי פרוץ השלום. כבר 4-5 שנים שני לא עוזב את הארץ (למעט סקי ועבודה ופעם אחת דיסני) וממש לא חבל לי על זה. אם ישנה מדינה שהייתי חוזר אליה פעם אחרי פעם בשביל טיולים, זו בוודאי היתה תורכיה - מי שכתב את סיםפור גן עדן או שהיה בתורכיה, או שחלם על מקום דומה.

לא יודע אם אני נקרא מטייל מושבע, אבל אני אדם שבעצירה של הרכבים לפיפי וקפה בצד הכביש (בימים שבהם לא היה YELLOW בכל מטר ורבע), מייד יורד למטע/גבעה/נחלצ'יק הקרוב, גם אם לטיול של 10 דקות.

אין לי דחף לראות כל מה שניתן, כל מה שמפורסם וכל מה שלא ראיתי. אני יכול לחזור 10 פעמים למקום שאני מכיר, ולא למקום סמוך שלא הייתי בו אף פעם. עד לשנת 1999 הייתי יוצא פעם בחודש למסעות רגליים ביו"ש ואני חושב שאני מכיר את האזור טוב מאוד ביחס למישהו מהדור שלי. איש של רגליים שעושה הכל על הרגליים - אני לא בוחל בהליכה של 10 ק"מ על דרך עפר מדברית כדי להתחיל מסלול, ואשיב בשלילה (בנימוס אם אלה אנשים רגילים ובבוז אם אלה ג'יפאים דורסנים מהסוג המגעיל) להצעה לקבל טרמפ על ג'יפ מזדמן.

לפני כשנה עשיתי את שביל ישראל ב-35 יום כמדריך/מאבטח/מלווה/סבל/צלם של כמה אמריקאים מבוגרים שעשו אותו. מצד אחד זו הייתה משימה קלה כי הקפצות/לינות/ציוד לא היו על חשבוני. מצד שני במשך 35 יום של בידוד מישראלים אחרים - רק אתה ומי יודע כמה ק"ג על הגב - למדתי הרבה מאוד דברים שלעולם לא ניתן ללמוד בטיול רגיל או טיול עם מכרים.

אני מצלם כמה מאות תמונות ביום טיול, ויש לי המוני תמונות.

ישן 01-04-2007, 20:56
צלמית המשתמש של OmriP
  משתמש זכר OmriP OmriP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.06
שלח הודעה דרך ICQ אל OmriP שלח הודעה דרך MSN אל OmriP Facebook profile

היי, אני עמרי (בלי ו'! ), 15 וחצי, מירושלים.

מטייל פחות או יותר מגיל 0 עם המשפחה (לא ג'יפים וכאלה, מסלולים ברגל), החל מסבא וסבתא וכלה במשפחה המצומצמת. כרגע אני באמצע השנה החמישית בחו"ס (חוגי סיור) ע"ש אורי מיימון, ומתכוון, עם יתמזל לי המזל, להדריך שם בשנתיים הקרובות. היום חזרתי מארבעה ימים של טיול עם ציוד על הגב מטבריה לכפר רָמֵה דרך טבריה ובית ג'ן, כולל יום של 30 ק"מ (הגענו באור ). אני מאוד אוהב לטייל, בכל מקום מעניין שמזדמן לי, ונהנה מהנוף, מהאנשים ומהסביבה. חרשתי את הארץ (אבל תמיד יש מקום לעוד) וגם יצא לי להיות בחו"ל (איטליה, צרפת, הולנד, ובקיץ משלחת של בית ספר לגרמניה). אני משתתף בפורום צילום השכן, ועל כן גם מצלם די הרבה בטיולים.

מקווה להשתתף בפורום באופן פעיל...

עמרי
Equipment: Nikon D50, Nikkor Dx 18-55mm, Nikon SB600, Nikkor 50 mm f/1.8, Tamron 18-250mm Canon PowerShot A95, Tiffen Filter Set, Minolta Dynax i7000, Minolta 28-85 mm, Σ 70-210 mm, and a few more glasses...

ישן 08-07-2007, 14:57
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "עכשיו תורי אבל בצורה קצת שונה"

וואו... כיסוי יפה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

והרשימה:
אקרה, גאנה
אבוג'ה ולאגוס, ניגריה
לואנדה, אנגולה
בנגקוק, תאילנד
ריו דה ז'נרו, ברזיל
לה-פז, בוליביה
קוסקו ולימה, פרו
פנמה סיטי, פנמה
מנגואה, ניקרגואה
מקסיקו סיטי וקוליאקן, מקסיקו
פורט או-פרינס, האיטי
מיאמי ונ"י, ארה"ב
אדמונטון, קנדה
מוסקבה ויקוטסק (סיביר), רוסיה
ברצלונה, ספרד
אמסטרדם, הולנד
פריז, צרפת
לונדון ודובר, אנגליה
ציריך ולוצרן, שוויץ
עיירה שאיני זוכר את שמה, גרמניה
רומא, מילאנו, פירנצה וונציה, איטליה

מקומות 'על הדרך' - כאלו שעברתי בהם אבל הם לא נחשבים:
אדיס אבבה, אתיופיה
מינסוטה, ארה"ב
בונאייר (אי באטלנטי)

נערך לאחרונה ע"י The Cheff בתאריך 08-07-2007 בשעה 15:07.
ישן 03-05-2007, 17:18
צלמית המשתמש של אביצ
  אביצ אביצ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל אביצ
גם אני חדש פה

שמי אברהם, בן 22, חייל בצבא ההגנה לישראל (תשאלו איך זה ייתכן? - למדתי בישיבה גבוהה עד לפני כמה חודשים)

נתחיל בזה, שמעולם לא יצאתי מהארץ, ואם לא יהיהו שינויים בתוכניות, אני גם לא אצא, בעז"ה...כן, אידיאולגית, אבל גם סתם ככה, אני באמת חושב שהארץ שלנו היא הכי יפה בעולם (אני בטוח שחשבתם על זה - יש בה בעצם הכל, שלג, מדבר, ירוק, הרים גבוהים, עמקים נרחבים, טוב אז טיפה הגזמתי)

בנערותי הייתי בבני עקיבא, כך שמדי פעם היינו עושים איזה טיול או שניים, לצפון, לדרום. קצת גם עם המשפחה, גם טיולים רגליים...
הישיבה הגבוהה שבה למדתי הייתה בבקעת הירדן - גיתית - מישהו מכיר? ומאז התאהבתי בבקעה (פשוט לפני זה לא הכרתי אותה, וחבל שכך...) פשוט מקום מדהים!! אמנם לא מומלץ להסתובב שם לבד, אבל שווה לעשות איזה טיול או שניים - אם בא לכם על איזה טיול לסרטבא - רק תגידו ואני בא (אם אני אהיה בבית באותו רגע, בכ"ז אני חייל)

אני ממש משתוקק לטייל בארץ, ולצערי זה לא יצא לי כ"כ, גם בגלל שלא הסתדר וגם בגלל שלא תמיד היה לי עם מי...ועכשיו בכלל זה כמעט בלתי אפשרי, אבל! בעוד חודש בערך אני אמור לצאת לרגילה, ואני ממש אבל ממש לא רוצה לבלות אותה בבית, אז אם למישהו מתחשק איזה טיולון - תהיו בקשר!

כפי שציינתי, בקעת הירדן היא האהבה שלי (אבל בקיץ אי אפשר לטייל שם, בקושי לנשום אפשר...) וממילא המדבר הוא עדיפות ראשונה - מדבר יהודה, אילת, ונגב בכלל...אבל גם הצפון שלנו פשוט מדהים, איך אפשר לוותר עליו!!

מתנצל על האריכות...

ישן 26-05-2007, 15:28
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
טוב, נו - שיהיה...

זיו, 30, במקצועי איש תמיכה טכנית לאינטרנט (ההוא שצועקים עליו "האינטרנט שלכם לא עובד!") ובשעות הפנאי מנהל את פורום צבא וביטחון כאן בפרש. בארץ טיילתי בעיקר בתקופה לפני הצבא, למרות שמדי פעם עדיין יוצא פה ושם לטייל. בחו"ל טיילתי ביוון (פעמיים), אוסטריה (שורשים), נפאל (טרקים זה אושר), תאילנד (להיזרק באיים זה לא אני), ארה"ב (Bear mountain - לא דובים ולא יער), וניו זילנד (קיווי זה לא רק פרי). היו לי גם קונקשנים מעניינים שהייתי מעדיף לשכוח בלרנקה טוקיו דלהי וסידני, אבל על זה עוד נדבר.
וכן, אני הנודניק שהתחיל לפרסם כאן את הטיול על ניו זילנד והפסיק מחוסר עניין מוחלט לציבור

!Tongariro represent

ישן 05-07-2007, 21:03
  בוחניק...יוסף בוחניק בוחניק...יוסף בוחניק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל בוחניק...יוסף בוחניק שלח הודעה דרך MSN אל בוחניק...יוסף בוחניק
פיגוע קצת על עצמי

יוסף בוחניק 17
גר בפדויים {בנגב}
לא יצא לטייל כ"כ חוץ מטיולים משפחתיים בכל הארץ וסיורים רגליים ברדיוס 20 ק"מ באזור שלי
משוגע על טיולים תקוע בד"כ בבית כי לאף אחד מהחבר'ה שלי אין דם לצאת איתי לטיולי שטח
מי שמארגן קבוצה לטיולים בארץ או שמעוניין לטייל שייצור איתי קשר באימייל

"העולם לא יושמד מאלה שעושים רע, הוא יושמד מאלה המסתכלים מהצד ולא עושים דבר"
"רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח בקשר ליקום." {אלברט איינשטיין}
"החיים הם הדבר המסוכן ביותר שקיים אף אחד עוד לא יצא מהם חי....." {יוסף בוחניק}

ישן 21-07-2007, 11:15
צלמית המשתמש של ניקוס
  ניקוס ניקוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
מהשקית.. :)

היי, אני ממש חדש פה

קוראים לי ניקי ואני בן 21 מפ"ת..

בפרש אני בעיקר בפורום צילום ובצו"ב, ובזמן האחרון אני נכנס לפה יותר ויותר..

בצבא יצא לי להיות ב90% בערך מהארץ, אמנם לא בדיוק עם התרמיל שרציתי אבל הכרתי את הארץ דרך הרגליים. כיום אני עושה עבודות גובה בסנפלינג ומטפס הרבה על קירות (מלאכותיים וטבעיים) מאוהב בעיקר בגליל שלנו ונהנה גם בדרום (בעיקר בגלל אפשרויות הטיפוס שם.. )
'Choose life, choose a job, choose a career, choose a family, choose a fucking big television. Choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments, choose a starter home, choose your friends. Choose leisure-wear and matching luggage. Choose a three-piece suite and higher purchase and a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pishing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you've spawned to replace yourself. Choose your future, choose life. Choose Canon.
Canon 350D Gripped
Sigma 17-70 2.8-4.5
Sigma 70-300 APO DG Macro
LowePro Orion II

ישן 26-08-2007, 17:31
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
טוב אז גמני

אני שמוליק בן 36.
גדלתי בקיבוץ מה שאומר שבכל הזדמנות, מעמיסים אוטובוס/ מיניבוס ועושים את המסלול הכי ארוך שמוצאים באיזור המבוקש.
טיולים בשבת מוגבלים אצלי עד 2000 אמה מה שמגביל אותי קצת .
ומכיון שהילדים שלי קטנים , המסלולים הפכו להיות קצת יותר קלים. אבל כשהם יגדלו זה ישתנה.
אני אוהב לטייל בכל מקום בארץ, מהדרום ועד לצפון דרך אזור ירושלים, גם בתוך העיר וגם בטבע.

הטיול שחרוט לי הכי טוב בזיכרון, הוא טיול שעשינו 4 חברים לקראת הגיוס של 4 ימים בלי לפגוש אף אחד.
טיול שהתחיל בירוחם, והסתיים בכביש הערבה בשפך נחל צין.
הכל על הגב, כאשר נקודה למלוי מים הייתה אחרי יומיים באיזה מקום שכוח אל, שלא ממש הבינו מה אנחנו ועושים שם.
חוויה מדהימה.

בחו"ל טיילתיבעיקר באירופה, קצת עבודה וקצת טיולים,תאילנד ל10 שנות נישואים ואת הטיול של אחרי הצבא עשיתי קצר יחסית בארה"ב-קנדה.

ישן 20-10-2007, 21:05
  מתןן מתןן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
אז ככה..

קוראים לי מתן ואני בן 21.
אני משתחרר עוד חצי שנה ואני מתכנן טיול/טרק באוסטרליה ->אירופה-> ארה"ב->ישראל (חח).
יש לי נסיון (לצערי!) מועט בטיולי שטח , אך מהמעט טיולים שעשיתי בטבע אני יכול להגיד בבטחון רב שנדלקתי על הרעיון.
אני אוהב את השקט המדברי והמיוער , מתפעל בקלות מהיופי והבריאה ופשוט אוהב להסתכל ולהנות מהנוף.
הדבר הראשון שאני יעשה אחרי הצבא בע"ה זה לתקן את העוול ולהתחיל לחסוך כסף ולקנות ציוד למחנאות/טיולים/טרקים.
מתכנן לטייל ולהנות כמה שיותר בעולם , ללמוד על תרבויות , והכי חשוב.. להתביע את חותמי

"אנחנו תמיד נהיה בתוככם , אבל אף פעם לא נהיה חלק מכם..!"

ישן 12-11-2007, 08:22
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

אני טלי, 28, סטודנטית נצחית.....

מטיילת מילדות, מאוהבי הצפון הירוק ועמק יזרעאל במיוחד. הייתי בחוג של החברה להגנת הטבע ובצופים, בגדנ"ע של בי"ס, וסיירתי בארץ לאורכה ולרוחבה.

בחו"ל הייתי בעיקר במקומות הבנאליים - אנגליה, צרפת, בלגיה, הולנד, גרמניה, שוויץ, ליכטנשטיין, איטליה, הונגריה, סלובקיה וצ'כיה, ארה"ב וקוסטה ריקה.

האספירציות שלי כוללות לטייל את החלק הצפוני של שביל ישראל במלואו (כבר הלכתי קטעים ממנו), קנדה ואלסקה, פרו ארגנטינה וצ'ילה, טנזניה רואנדה דרום אפריקה, אוסטרליה ניו זילנד וכמובן - הקאריביים ואיי האוקיינוס השקט.....

מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 27-02-2008, 23:46
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

נראה לי שזה הזדמנות טובה להוסיף את עצמי
אז בהנחה שלא קראתם (ואין סיבה שקראתם) באשכולות היכרות בפורום צילום-צו"ב או עוד פורומים שרשמתי את עצמי ואני לא זוכר אז קוראים לי תומר, בן 24 מקיבוץ ניר דוד.
אני כרגע במהלך ה"טיול הגדול שאחרי הצבא" בדרום אמריקה, וכבר נמצא 8.5 חודשים בחו"ל עם ונשארו עוד בערך 3.
האמת שבארץ למרות שבעצמי לא טיילתי כל כך הרבה, בגלל שאבא שלי הוא מדריך טיולים וארכיולוג אז הוא "גרר" (למרות שעם הגיל התחלתי לצרף את עצמי יותר) אותי להרבה חורים בארץ, מהצפון ועד הדרום, ואני די בטוח שאחרי שאני אחזור מחו"ל אני אתחיל לטייל קצת יותר ברצינות גם בארץ.
חוץ מדרום אמריקה שבא יצא לי להיות בפרו, בוליביה, ארגנטינה, צ'ילה ובקרוב גם אקוודור וברזיל הייתי גם בתורכיה, יוון, קניה, טנזניה, פולין (מסע, אבל זה גם סוג של טיול) וארה"ב+יום בקנדה ויום בקפריסין, אבל זה רק יום...
חוץ מזה גם בדרום אמריקה התחלתי לעשות קיאקים (בנהרות), ככה שאם מישהו מחפש המלצות או סתם מתעניין שישאל.
תמונה עדכנית מלפני בערך שבוע (צולמה בצ'ילה)

ישן 01-05-2008, 01:35
  shirosh18390 shirosh18390 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
אהלןןן

אני שיר, חדשה כאן =] בת 18 מכפ"ס..
כל כך אוהבת לטייל בעולם, סקרנית בטירוף ועלי נאמר NEVER STOP EXPLORING...
כשהייתי קטנה יותר הייתי מטיילת בארץ יותר, אבל היום פחות, אשמח להמלצות לטיולים בארץ , משהו מאתגר ומעניין.. בלי היסטוריה וכאלה למה זה ממש לא אני..

הייתי בצרפת, בלגיה, אנגליה[פעמיים] ,הולנד[פעמיים] ,ברצלונה[3 פעמים] , קרואטיה , וטיול חודש בארה"ב שכלל את : אוהיו, ניו יורק, איתאקה, לאס וגאס , סן דייגו , אורלנדו, ולסיום עברנו את הגבול לקנדה ושהיינו ליד הניאגרה פולס.. ואני חושבת שזהו, אבל אני לא סגורה על עצמי חח...

הכי רוצה להיות כבר? הצבא די מעכב לי את התכניות, אבל אני רוצה להיות בדרום אפריקה[טיול צילום ושבטים ואולי איזה כניסה לבית גידול לקופים, אחחח חלום....] , ניו זילנד[טיול אתגרי, באנג'י וכאלה], כל דרום אמריקה ולעלות למרכז ולאיים הקריבים [אולי על אופנוע..יכול להיות כייפי] , ללמוד סנובורוד בשלג באלסקה, להיות באיי סישל ובכל האזורים היוקרתיים האלה... בורה בורה וכ'... יאללההה בכללל העולםםםםםםם אני רוצה להיות... מי איתי?
ישן 02-09-2010, 15:42
צלמית המשתמש של Eli173
  משתמש זכר Eli173 Eli173 אינו מחובר  
בעל תואר שני ביהדות, בהתמחות בהיסטוריה של עם ישראל והגות יהודית.

חבר מתאריך: 15.02.09

עכשיו תורי:

קוראים לי אלי ואני בן 30+ נשוי באושר ואב לארבעה. דתי.
אני מחלק את היסטוריית הטיולים שלי ל3 חלקים: צבא, משפחה, חו"ל.
במסגרת צבאית ביקרתי בחלק משכנותינו: לבנון, ירדן, סוריה. בירדן הייתי רק כדי לפוצץ מוקשים אחרי ההסכם שלום איתם...

עם המשפחה (אני, האשה, הילדים ללא קשר לגילם) אני יוצא לפחות פעם בשנה או לצפון או לדרום כשבמוקד לינה באוהלים ומשהו עם מים (מג'רסה, חצבני, ים סוף כינרת וכו') מידי פעם זה לינה באכסניה במקום אוהלים אבל בד"כ זה באוהלים.

חו"ל: לצערי אני לא יכול לשיר "הייתי בפריז וגם ברומא" כי לא הייתי לא בפריז ולא ברומא...
כן הייתי במדינות אלו: איטליה-סן-מרינו-שוויץ (עם האשה), ארה"ב (כילד עם ההורים)
הייתי בשתי אולימפיאדות (כצופה, לא כמשתתף!), באתונה ובבי'גינג. (בדרך לסין עצרנו לכמה שעות באוזבקיסטאן אבל זה לא נחשב)

הייתי רוצה לטייל יותר בעולם, היעד הבא הוא אנגליה (אולימפיאדת לונדון 2012) ובלי קשר אולי אני אקפוץ לבקר את אחי שגר בבוסטן מתישהו בשנים הקרובות.
ישן 17-02-2011, 16:07
  ori183 ori183 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.10
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "גם תורי הגיע... :)"

היי,
אני אורי מירושלים.
את עיקר הטיולים שלי אני עושה במסגרת חוגי סיירות של קק"ל. בעיקר יוצא לי לעשות טיול חודשי של יומיים ומחנות של כמה ימים. בין לבין גם עושים ניווטים בסיירות ודברים דומים. לאחרונה (מפתיע אבל עד לפני שנה המקסימום שהייתי בדרום זה עין גדי) אני כל כך אוהב את המדבר. משהו בזה שאין כלום אבל יש המון הופך אותו לכל מיוחד מהצפון שכבר נשחק אצלי במסלולים.
הטיולים העיקריים שלי הם טיולי תרמילאים. לדעתי זה הכי כיף שאפשר. לא להיות מוגבל למשהו שצריך לחזור אליו ואני יכול רק להתקדם. לדעתי ככל שטיול יותר קשה ככה הוא נחקק יותר חזק בזיכרון. וכמובן שהדרך הכי טובה ללמוד על הטבע היא דרך הרגליים, במיוחד כשקשה להם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:59

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר