לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 23:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
לקח להם 10 שנים להודות שיש "אנטיסימטיסאם" בצרפת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הפטריוט הישראלי שמתחילה ב "ושוב הצרפתים: אין עדויות על הברחת נשק דרך הגבול הסורי"

אני לא מצפה שבחצי שנה הם יגלו נשק...

פעם שאלתי שוטר של משטרת התיירות בפאריז (דובר אנגלית וחביב באופן כללי) שעמד ברחוב האוסמן (גלרי לאפייט) איפה סניף מקדונלדס שהיה אמור להיות שם (בחו"ל זה לא מפרנס את עומרי פדן, אז אני אוכל...). האיש השיב לי בחביבות ונחרצות שאין מקדונלדס בסביבה ולא חסרים בראסריז, בולנזריז וביסטרוז לאכול בהם (זה היה לפני היורו, אז באמת היה אפשר לאכול בכיף). מיותר לציין שיש לפחות שני סניפים של מק במרחק של עד חמש דקות הליכה איטית מאיפה שהוא עמד...

החברה האלה עוברים הכשרה רצינית בנודע להכרת תשתיות תיירותיות. להיות צרפתים, לעומת זאת, לא צריך להכשיר אותם: הם נולדים ככה. (סיפור אמיתי המק... ושלא יעבדו עליכם: הייתה לי חברה צרפתיה וגרתי שם 8 חודשים. כל, אבל כל הצרפתים מתחת לגיל 50 בערך, הולכים למקדונלדס. מה שכן זה עבורם כמו להשתין בזמן מקלחת: כולם עושים וכולם נהנים מזה, אבל בכל זאת יש כאלה שלא מוכנים להודות...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר