לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2007, 16:15
  HBS HBS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
אחי המסעות היו...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי goodluck שמתחילה ב "באיזה כושר אתה אחי?"

איך אפשר לומר..ביזיון...מסע ראשון סתם הולכים...הולכים הרבה עם תדל ושק חול עליך ועם נשק...סהכ נראה לי 10 קג....אבל באמת לא רציני...בערך מקיפים 8 פעמים את הבה"ד ועוצרים פעמיים לכל מיני דיונים כאלה...
מסע שניה קצת יותר קשה כי זה עם אלונקה אבל גם עם הליכה בלבד, אה ובו גם טובלים במים עד הברכים...
סהכ הגיבוש היה ממש קל...גם המפקדים אמרו שבגלל הגיבושים האחרונים שבאמת נהרגו אנשים אז הרמה יורדת...ככה גם יהיה בגיבושים הקרובים ב25...של כל היחידות...
סטטיסטיקות...
התחילו 90 בערך
סיימו 50 בערך
וכמה התקבלו נראה לי ש15 פלוס מינוס לא בטוח

טיפים? תלמד תחומר...אני לא למדתי ממש ונראה לי שעל זה נפלתי....ותבוא עם בטחון עצמי גבוה אל תפחד מהשאלות של המילאומניקים...וגם בתיזוזים קח את זה הכי קל שאפשר...אל שתכח שרק אלה מהקורס מתזזים אותך אחי ואצלנו הם כל הזמן צחקו...לפחות אני כל הזמן צחקתי להם בפנים...אמנם קצת סבלתי מזה...אבל אחכ ששוברים דיסטנט אתה רואה שהם אחלה של אנשים (באמת) ושהכל זה סתם משחק....
החלק הכי קשה שהיה לי זה המד"ס ביום הראשון...לא קשה אבל בעיקר מתיש ומעצבן...
בכל מקרה לא גיבוש כזה פיזית אבל יש בו הרבה צורך במנלטיות ובראש טוב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-03-2007, 21:09
  frydman frydman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.07.06
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי לוגיין שמתחילה ב "שימו לב למשהו מעניין"

אני ממש לא מסכים איתך !
הכמות של העוברים נשארת זהה כי זו המכסה שלהם ...
אבל מה שיכול לקרות בגיבושים קלים מדיי זה שיעברו האנשים הלא נכונים ..
המטרה של המאמצים היא לא להוציא אנשים על רפואי ושהם יפרשו (לפחות זו לא המטרה הראשית) אלא להביא אנשים למצב של תשישות פיזית ומנטלית ואז שהם בשפל לבחון אותם.
כי כל אחד יכול לשחק אותה מנהיג ועוזר לחברים באולם ממוזג (או מסע מאוד קל לצורך העניין) אבל אחרי מסע אלונקות מתיש וכמה ימים שלא אכלת טוב ולא ישנת טוב וקר לך (או חם) אז רואים את הבנאדם האמיתי וככה מוצאים בי באמת מתאים.
בגיבוש קל פשוט יעברו אנשים ש"משחקים אותה" והם לא יצליחו לשחק אותה במשך כל הקורס ולכן יש סיכוי שהם יעופו באמצע על חשבונם של מתאימים אחרים וחבל ...

ישן 15-03-2007, 10:47
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
אתה מעליב את המילואמניקים..
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי frydman שמתחילה ב "אני ממש לא מסכים איתך !..."

תסמוך עליהם שהם מספיק משופשפים ומחוספסים כדי לדעת מי מתאים ולמה..

אני קורא די הרבה בפורום, ועד עכשיו ציירתי אותך בתור בנאדם טוב והגיוני..
מכל תגובה שלך באשכול הזה, אני מסיק עת ההיפך.

הגיבוש, מטרתו היחידה, היא לבדוק מי מתאים לקורס חובלים..
ואתה לא יכול לבוא ולהגיד לחבר'ה שעברו - שמע, אתה לא מתאים, תפסת מקום של מישהו אחר.
למה? מהסיבה הפשוטה שאתה לא אחד מהפלאפלים שמחליטים מי יעבור ומי לא.

ותאמין לי, אם אחרי מסע 12, X מקבל משימה וY מקבל משימה אחרת, וX הנהיג את המשימה שלו בצורה יותר טובה, גם אחרי מסע 30, X ינהיג אותה בצורה יותר טובה..
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

ישן 15-03-2007, 18:09
  E1tan E1tan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.05
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "שום בדיחה ושום נעליים.."

אחד מהבצפר שלי שסיים והתקבל אמר שזה היה ביזיון ופשוט קל מבחינה פיזית הוא סוס אבל מבחינת ריצות וזה לא חזק במיוחד.

ועכשיו אתה תופס מעצמך התקבלת לקורס חובלים יפה מאוד אחי אבל שלא יעלה לך לראש כי אני רואה אותך נהיה מומחה לפסיכולוגיה התפתחותית של המלש"ב במשך הגיבוש או אנאעראף מה די. אני מאוד מקווה שאני טועה ולא תתפוס תחת כי זה סתם מיותר ופרידמן עשה גיבוש חובלים אז כנראה שהוא יודע טיפה על מה הוא מדבר ובינינו תמיד יש את אלה שאנחנו משתגעים איך קורים להם דברים שבכלל לא מגיעים להם וזה בכל נושא בחיים נכון מתישהו הם נופלים ומתגלים.

אווווו חח בדיוק היום שמעתי הבן של איזה שר למד אצלי בבציפר לפני כמה שנים טובות היה כישלון מוחלט כמעט העיפו אותו היום הוא מצטיין דיקן נו.. אז גם אם במשימה X המזוייף היה יותר טוב ממך במשימה שלך Y זה לא אומר שהוא בהחלט השקעה בטוחה לטווח הארוך.
ישן 15-03-2007, 18:54
צלמית המשתמש של Lennon
  Lennon Lennon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.05
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי E1tan שמתחילה ב "אחד מהבצפר שלי שסיים והתקבל..."

בידיוק מה שאני אומר, אם תבוא בראש טוב, אתה תסיים את הגיבוש הזה ועוד גיבושים אחרים שהם קשים יותר מבחינה פיזית.

אני לא תופס מעצמי ולא כלום, תהיה בטוח.
וזה שפרידמן עשה גיבוש חובלים לא גורם לו לדעת יותר טוב, כי הוא בידיוק במצב שלי, אז אין סיבה שהעמדה שלו תהיה חזקה משלי.
מה לעשות, לפעמים אנשים טובים נדפקים עם חרא דברים, אבל אני רוצה להאמין שבסוף כולם יקבלו את מה שמגיע להם - לטוב או לרע.

עוד דגש קטן,
אם היית מכיר אותי אישית, היית מבין כמה שאני ההיפך ממה שאתה מתאר פה(אחד שתופס תחת).
And no religion too
Imagine all the people
Living life in peace

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:28

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר