לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 13:38
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי XeLe7oR שמתחילה ב "טרום-טירונות-גולני!!!"

כבודדדדד
חח איזה מצחיקים אנשים בגולני אתם נשפכים.

איזה מחלקות אתם ופלוגות?

בקיצור שיהיה לכולכם יחטיו"ת קלללללללל

באמת שאנשים ממש טובים ממי שהכרתי.

ופה בפורום לפני שבוע שאלתי אם יש הרבה דתים בגולני (סתם עניין אותי) ואמרו שלא..
אז קבלו תיקון פה ממחזור מרץ 07- חצי דתים וזה דבר ממש יפה לדעתי .
החטיבה ממש מתייחסת יפה לכל מה שקשור לדת ונותנים זמני תפילה והכל.

בקיצור - לא סתם חטיבה מספר 1 !
נתראה ביום ראשון

נערך לאחרונה ע"י Senda R בתאריך 15-03-2007 בשעה 13:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2007, 19:37
  ברק ברק ברק ברק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "אייי איי איי חבר'ה.. טרום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rafi-8
אייי איי איי חבר'ה..

טרום טירונות זה לא שכונה !!! תשכחו מכל מה שאמרו לכם..

הביאו לנו 4 מפקדים שפיצים אחד אחד.. שקורעים לנו את התחת ולא מרחמים בכלל..

ועוד משהו.. מצב 2 זה דבר קשה !!!!! קשה מאוד !! אבל חבר'ה מצויינים.. בסיס ברמה של מלון.. מפקדים איכותיים..

גולני חטיבה מספר אחת ! ! ס'1 מחלקה מספר אחת!!

מי זה רפי בלו???
רפייי פול למצב שתיים ינעל דינוקקקק
רפיי יצעיר אתה והשאלות קיטבג שלךךך
ספר לחברה מה רשמת לפלסרניקים

ישן 17-03-2007, 23:09
  AirZone AirZone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "המאותרים הם עם אף כזה למעלה..."

כמה שאני אוהב את גולני, כנראה שהם לא מבינים - ציניות מהי...לפחות מי שאיתי במחלקה.
מהתחלה ירדו על אגוז שהם צהובים, פשוט זה נורא קל לרדת על אנשים שבאים "מבחוץ" ולא עושים את גיבוש היחטיות... לא קשור לזה שאנחנו אף למעלה או לא שזה בולשיט אחד גדול, מי שבגדודים שיפסיק לקנא ויתעסק בעבודה שלו...
אז במקום להתעצבן על זה שיורדים על המאותרים כל הזמן. אני פשוט שם זין וצוחק עם כולם...

אגב
nadaw לא יודע מאיפה הפלצת מה שאמרת כי רוב הזמן שאלתי מי מאותר כדי לדעת מי יהיה איתי...ולשמחתי אני הכרתי אחלה אנשים שיהיו איתי שגם עשו איתי גיבושים.
לא מעט אנשים במחלקה לא ידעו עד יום חמישי שאני מאותר..
אז לך תנפיץ במקום אחר...או שאתה גבר מספיק להודות מי אתה?
ישן 17-03-2007, 11:49
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "אתה יכול להגיד עד מתי יימשכו..."

א') אני יודע שעשית את זה בכוונה, אבל כדי שתיפטר מההרגל הזה. נכון, אנחנו באינטרנט והכל בצחוק, אבל יום אחד זה יפלט לך מול המפל"ג או משהו ואז באמת יהיה לא נעים. אתה יודע על מה אני מדבר.

ב') אין מה לעשות, לטרום יש שתי מטרות, האחת היא להרגיל אותכם לחיים ולמשמעת הצבאית, השנייה היא לייפות את הבא"ח. ברגע שיסתיים הטרום תפסיקו עם העבודות רס"ר.

בנוגע לקאדרים-זה ייגמר כשתהיה בערך שנתיים בצבא. לא נורא, מתרגלים.
מן הסתם אם תהיה מפקד תסבול מזה פחות...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 17-03-2007, 11:57
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "א') אני יודע שעשית את זה..."

א. הבנתי אותך.. ואתה צודק..

ב. בתחילת הטירונות זה פחות משביז וזה קצת יותר מעניין מבטרום? לא אכפת לי שיטרטרו אותנו.. אבל זה מעצבן שזה מה שעושים במשך כל היום ולא עושים שום דבר מעניין אחר.. ואני מקווה שכשתתחיל הטירונות יהיו קצת גם דברים מעניינים אחרים ולא רק קאדרים ומצב 2..

ויש לי עוד שאלה.. הרס"ר אמר להביא איתנו בחזרה את הקיטבג א' לבסיס.. בנוסף לתיק האישי.. הוא אמר להחזיר לבסיס יום ראשון את התיק עם כל הציוד שאנחנו חתומים עליו.. עכשיו השאלה היא אם באמת מישהו מחזיר איתו את הקיטבג או שסתם הוא אומר להחזיר..?

נערך לאחרונה ע"י rafi-8 בתאריך 17-03-2007 בשעה 12:03.
ישן 17-03-2007, 12:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "מה? אמרו לי בטירונות העבודות..."

ברשותכם, אני אענה לשניכם ביחד,

רפי:
בטירונות מתחילים כבר יותר תכנים מקצועיים, אין מה לעשות בהתחלה עדיין יהיה די משעמם, אבל תתחילו להתעסק יותר בצבאיות. מתחילים בשיעורי מע"רים, אב"כ וקשר ואז איפוס וקליעה בסיסי ושדאות ואז כבר מתחילים לעשות שמירות ומטבחים..לאט לאט מתקדמים לפרט-צמד, חוליה וכיתה ומגיעים לא"מ, שזה הרבה יותר התעסקות במקצועיות והרבה פחות בחרטא.

רצוי מאוד להחזיר את הקיטבג, תמיד יהיו את אלה שישכחו ולא יעשו להם כלום, או מקסימום ייאימו עליהם, אבל אפללו מאוד לא צפוי בקטעים האלה והוא אוהב להעניש בסגנון "למען יראו וייראו" ובזכות מרפי, כנראה שאתה תהיה זה שייפול ברשת שלו. באופן כללי, פשוט תעשו מה שאומרים לכם, לא דורשים מכם יותר מדי. כולה להביא מדי א' ספייר, זוג נעליים ספייר, מעיל וצ'ימידן. אתה יכול גם להכניס את כל הציוד האישי לתוך הצ'ימידן ופתרת את כל הבעיה.

סנדה:
בטירונות יוצא לעשות בערך פעם בחודש-חודש וקצת שבוע "בסיסיות" שזה אומר שבוע של שמירות ומטבחים. לפעמים גם שולחים תורנים לרס"ר, אבל זה מאוד נדיר, לרוב את העבודות בסיס מבצעים העצורים.
במהלך שבועות "רגילים" שולחים כל יום 2-3 תורנים (ממחלקה) להיות תורני רס"פ, מה שאומר שהם עובדים על הפלוגה עצמה (מנהלות, להוריד אוכל לשטח, להביא סכו"ם למטבח, בלאי לאפסנאות וכו' ועבודות פלוגתיות- לעשות סריקות בפלוגה, לנקות שירותים-מקלחות בנוסף למסדר בוקר, אם צריך קצת לדגם את הפלוגה וכו') לעיתים ממש רחוקות, אבל ממש רחוקות, הרס"ר יגיד לרס"פ לשלוח לו שני תורנים, כמו שאמרתי, בד"כ יש לו עצורים ואז, זה דווקא נחשב צ'ופר, העובדי רס"ר חפש"נים ואין יותר מדי עבודה...

בנוגע למילים האסורות-כבר ייסגרו אותכם על זה בטירונות, זה לא אסור במובן של אם תגיד תחטוף שבת, זה סוג של חוק לא כתוב, שאם תעבור עליו, ייקדרו לך ת'צורה. במסלול זה עוד מילא...בותיקות זה כבר נורא...

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:04

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר