לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2007, 00:29
  dehoN dehoN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.06
טיפה נרד לעומק
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי livne3 שמתחילה ב "סליחה?!"

איך אתה יודע שכל מי שנמצא במסגרת של יובל עילם הוא טיפש ומורעל על יתר המידה?!
אתה מכיר את כולנו? למה אתה שופט בכלל?! - לא אמרתי מעולם שכל מי שנמצא במסגרת של יובל עילם הוא טיפש ומורעל,מה שכן אמרתי שזה מה שהסרטונים האלו מציגים אנשים טיפשים,למה?
כי הם מתאמנים עד לרמה של הקאה!

האימונים הם בהדרגה!
אתה לא יודע בכלל איזה תוכניות אימונים יש לנו.. - נכון שאני לא יודע,אבל מה שכן האימונים יכול אולי להיות שהם בהדרגה אבל לא ברמה הנכונה ועובדה לכך היא האימון שגורם לאנשים רבים להקיא בו!

להבא תבדוק בדיוק רב יותר למה שאתה מגיב,ועם כל הכבוד שיש לי ליובל עילם (והוא רב) לפעמים צריך להבין שגם הטובים ביותר טועים,או עושים הכל מושלם.

אגב הנה קישור בדיוק באותו מקרה שעונה עליו מומחה לפזיולוגיה של המאמץ:

אז בעצם הרעיון לפיו אם אתה דוחף את עצמך מעל היכולת שלך עד כדי הקאה, ואז ממשיך לאחר מכן וכך משפר את היכולת הגופנית שלך, הוא שגוי?

מכל מקום הקאה אינה קשורה לעובדה שנשאר מזון לא מעוכל בכיבה, אלא לעובדה שהאימון שאתם מבצעים (עודף מוטיבציה, ובעיקר חוסר הבנה בסיסי של המדס"ים בצבא), גורם לעליה חדה בריכוז חומצת החלב בדם, ומכאן תחושת הקבס.
תתאים את עצימות האימון ליכולת שלך - במקרה הזה לסף חומצת החלב בדמך.
רק כך אתה תוכל לדחוף את הסף הזה כלפי מעלה , וגם לא תסבול מבחילות.

מקור

בתקווה שתשקיע מעט מחשבה בנושא,
עידן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2007, 01:56
  sarelg sarelg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "מסכים איתך..."

אני לא מבין איך אתם בכלל מדברים על אנשים שאתם לא מכירים..
מוטיבציה זה דבר רע? ואגב, לזה שאמר שאלה האנשים שצועקים ולא עוברים, פשוט אין לך מושג כמה בוגרים של יובל עילם נמצאים כרגע ביחידות המובחרות, מספר בלי כל פרופורציה בכלל...

ובקשר לאימון עצמו, חלק מהרעיון של האימונים הוא לא רק כושר נטו, חלק מהרעיון הוא להביא את עצמך לסף היכולת שלך ולדעת להמשיך ותמיד לתת הכל...
זה לא כאילו כל אימון כולם מקיאים, יש סרגל מאמצים מאוד קפדני וכל האימונים מתוכננים מאוד טוב, זה באמת אימון יוצא דופן שנועד למטרה מסויימת..

ישן 15-03-2007, 23:28
  Awaking Awaking אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
חברים חברים זה לא צחוק הדבר הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "אימון 3 דקות"

יש שם כמה חבר'ה סוסים ברמות ולא סתם רוב האנשים שם מקיאים זה באמת אחד הקשים וכולם מסיימים את האימון בתחושה שבא להם להקיא ולמות ולכולם נתפס התחת

תאכלס ספרינט ראשון אתה עוד נושם ואומר "אה סבבה יש לי פול זמן 3 דקות לרדת למטה ולנוח"
ספרינט שני ה150 מטר עלייה האלה זה כבר לא צחוק ופתאום 3 דקות עוברות יותר מהר ממה שחשבת.
ספרינט שלישי הרגליים רועדות אנשים מסביבך מקיאים ומשום מה לכולם כואב התחת בצורה מפחידה.
עלייה אחורה קשה בטירוף זה מאמץ מטורף וגם שם כבר כולם שפוכים ולוקח 3 דקות רק לרדת למטה.
ספרינט חמישי ואחרון עולים וכבר מרגישים כמו זונה באלנבי מרוב שכואב התחת אבל יאללה מסיימים נשכבים שם על האספלט ומבינים כמה קשה זה היה.

ובל נשכח את החימום המטורף שהיה לאימון הזה שהיה יותר ארוך מהאימון עצמו. רק החימום כלל לא מעט פקלי"ם של שכיבות שמיכה וכפיפות בטן, וסטים של ריצה מתגברת.

אני אישית לא הקאתי, אבל הרגשתי מת בסוף האימון. בקיצור מומלץ בחום וכל מי שעושה את זה בלי לרצות למות אחרי זה, אז שיידע שהוא בכושר מטורף
ישן 16-03-2007, 00:12
  bibz bibz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.06
כאחד שהשתתף באימון....
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי יואב מכפר סבא שמתחילה ב "באמת אימון קשה לאלללה."

האימון התקיים ב16 לפברואר.
האימון הלך ככה, כל אחד צריך לבצע סה"כ 5 עליות, עליה ראשונה,שניה ושלישית צריך לעלות בספרינט, את העליה הרביעית עולים עם הגב לעליה, ואת החמישית בספרינט.
בין עליה לעליה יש 2 וחצי דקות לרדת שזה ממש מעט זמן כי אתה גמור מעייפות וממש קשה ללכת בירידה כמו שרואים בסרט.
השם שלו הוא בגלל שכל עלייה אמורה לקחת בזמן טוב 30 שניות, אז 4 עליות בספרינט זה 120, ועוד עליה אחת אחורה אמורה לקחת 60 שניות שזה יוצא סה"כ 180 שניות שזה 3 דקות.
האימון ממחיש תחושות שנגרמות מפעילות אנ-ארובית. אני כאחד שמתאמן ביובל עילם מתחילת שנה, בחיים שלי לא עברתי אימון יותר קשה מזה! האימון הביא אותי אישית לתחושות שבחיים שלי לא הרגשתי אותם.
וכל מי שהשתתף באימון הגיע להרגשה דומה.
ישן 16-03-2007, 10:26
  משתמש זכר V1ciousLB V1ciousLB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.06

אני נגד כל הקבוצות כושר קרבי האלו.. יש שם עודף מוטיבציה שיכולה לגרום לדכאון ובאסה רצינית, יש שם המון תחרותיות שאין לה מקום, יש שם המון זייפנים וגם מראים להם איך לזייף וזה הורס תהליך התמיינות טבעי. אני אישית שמעתי מחניך של יובל עילם אומר "מראים לך איך לסחוב אלונקה ולעזור ובולשיט כזה".
מה גם, שדיברתי עם איש שייטת שאמר שאחרי זה האנשים האלה לא נמצאים בסולם מאמצים נורמלי ועפים בגלל שברי הליכה ממסלולי היחידות המובחרות... מוטיבציה זה טוב וחשוב מאוד, תתאמנו לבד באימונים מבוקרים של ריצה וזה בהחלט מספיק... כבר ידוע שכושר לא מעניין אף אחד בגיבושים ואם אתה מאמן את עצמך במצבי לחץ ודברים בסגנון אתה פוגע בתהליך התמיינות ובעצם מרמה.
לסיכום הקלישא הכי נכונה בצה"ל... מי שמתאים עובר
ישן 16-03-2007, 10:33
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06

אני עשיתי את האימון הזה לפני שנה, אני אישית לא הקאתי.

והיה לנו שבועיים הכנה לאימון(שבועיים שאותי מטורף עליות)
אבל שום דבר לא הכין אותי לאימון הזה

האימון הכי עצים שקיים אצלנו כל השנה(ועשיתי מחנות ואימונים של 6 שעות)
גם לפי סרגל המאמצים שלנו העצימות הכי גבוה בשנה זה באימון 3 דקות ומשם העצימות רק יורדת אבל הנפח עולה.

אני ממש אהבתי את הסירטון, לראות חברה שהדרכתי בתחילת שנה עושים את האימון, תחושה של סיפוק וכיף, כי עכשיו גם הם יודעים מה זה להשקיע עד שאי אפשר לעמוד יותר. והדבר שאני הכי אוהב שהחברה הצעירים האלה יודעים לשלב את זה כל כך טוב, לשמוע ההרצעה על גיבושים לשבת על התחת כמו ילדים טובים בלי להפריע, וכל אחד שם סוס ששעתיים לפני טחן ספרינטים וזחילות.
אנחנו לא רק מטורפים ובאים להקיא באימונים, אנחנו גם מטורפים שלומדים על החיים דרך הרצעות מעננינות

http://www.yuvaleilam.com/images/album/1%20(28).jpg
פגישה בשמורה בשפיים לא פיזית בכלל(היה כיף ממש)
שניים מהחברה היו בקורס טייס(אחד עדיין שם)
ושלושה מהם באים לגיבוש ווינגיט הקרוב
וארבעתם מטורפים עם קבלות(ואני מוכן לשים כסף ששלושתם עוברים את הגיבוש)
ישן 16-03-2007, 11:27
  Lipside Lipside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.07.03
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "אני עשיתי את האימון הזה לפני..."

לזיו רובין היה שיער ארוך?!
בכל מקרה, אימון 3 דקות אותו הפסדתי זה באמת האימון הכי קשה השנה לפי השמועות.
כל החכמים שפה שאומרים שהעבודה לא נכונה, אני יכול להגיד לכם שתהיו בטוחים שלרוב האנשים ביובל עילם זה בין האימונים היחידים בשנה או אפילו היחיד שהקיאו בו. אני אישית עדיין לא הקאתי באף אימון.
שבועיים שלושה לפני האימון מתחילים לתרגל דברים דומים - אנחנו עשינו ספרינטים בכרמי יוסף, ברמות גבוהות אבל שוב - בסולם דרגות. באימוני הכנה ל-3' שלנו בכל אימון מקסימום אחד או שניים הקיאו, לרוב אנשים שלא עשו את האימון נכון.
ביובל עילם שומרים מאוד על הבריאות. הייתה לנו הרצאה מאחד ממומחי פגיעות הספורט הכי נחשבים בארץ (פיזיוטרפיסט שמתמחה בפגיעות ספורט בשם דני לבנה), אנחנו מבצעים חימום ושחרור לפני ואחרי כל אימון בהתאמה, ובאימונים קשים הזמן המוקצב לחימום בלבד הוא קרוב לחצי שעה.
בקבוצת כרמי יוסף ידוע לי על אחד שקיבל "שבר מאמץ", או יותר נכון מה שנקרא שין ספלינט, פגיעה הנפוצה הרבה יותר משברי מאמץ אצל ספורטאים אשר רבים הפיזיוטרפיסטים שלא יודעים לאבחן אותה וקוראים לה שבר מאמץ. בזכות אותו דני לבנה הוא יכל לאבחן נכון את הפגיעה ולטפל בה באופן הראוי. כמו כן, נותנים לנו הנחה של 25% על נעלי סאוקוני מצויינות (ומבצעים מכירה ממוקדת) אשר ימנעו פגיעות שכאלו כי אחד הגורמים המרכזיים לשברי מאמץ ופגיעות ספורט הוא נעליים גרועות.

הנקודה התחתונה היא, שמדובר באדם שהיה מאמן כושר של הפועל ת"א, בעל שני תארים בחינוך ובהוראת ספורט, אימן עוד כמה ספורטאים מצטיינים בארץ, ושם דגש רב על הבריאות. נוסף על כך (וזה דבר שהבנתי בהרצאה האחרונה שהוא נתן ביום רביעי) הוא אדם ששם דגש רב מאוד על ערכים שבין אדם לחברו, ציונות, עבודה נכונה, התמודדות עם כשלונות, נחישות עם גבולות ועוד הרבה.
הדבר האחרון שמלמדים אותנו זה לזייף! מלמדים אותנו איך לעבוד בצוות ואיך לעבוד כיחיד, ומי שרואה את זה כ"בולשיט" הוא אידיוט - רוב יוצאי יובל עילם מבינים את החשיבות של העבודה הנכונה ונותנים הכל בגיבושים כי זה באמת מה שחשוב להם.

ישן 16-03-2007, 16:22
צלמית המשתמש של agever
  agever agever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.06
אני גם הייתי באימון הזה

ואני יכול להגיד שאני בכושר מצוין אבל בסוף הספרינט ה3 כבר לא הרגשתי את הרגליים, את ה3 דקות מנוחה בזבזתי על הירידה כי לא הצלחתי ללכת.
מה שאני רוצה להגיד שמשלא עשה את האימון הזה מצדי אין לו זכות בכלל להגיד אם האימון חסר תועלת...
אני אישית הקאתי פעמיים והכלתי 6 שעות לפני האימון כמה עוגיות. כל אחד מהדברנים הגדולים פה בפורום שאומר שזה חרא אימון, החלשלושים האלה מקיאים... לא מבין איך התחושה עד שהוא בעצמו לא חווה את זה.

נ.ב
כשאני מקיא אני לא מרגיש שזה לא טוב ושאני כנראה לא בכושר....
אני מרגיש שאני מיצאתי את עצמי ושאני השקעתי באימון120%

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
צוות גל
הצוות שלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-03-2007, 17:06
  dehoN dehoN אינו מחובר  

מידע כנראה שאני עוד פעם אצתרך להסביר את עצמי
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי agever שמתחילה ב "אני גם הייתי באימון הזה"

ואני יכול להגיד שאני בכושר מצוין - דבר ראשון כל הכבוד

מה שאני רוצה להגיד שמשלא עשה את האימון הזה מצדי אין לו זכות בכלל להגיד אם האימון חסר תועלת...-שוב אף אחד לא אמר שהוא חסר תועלת אלא שפשוט אימון יתר הוא לא מעשה חכם (וזה מה שאתם עושים באימון הזה).

אני אישית הקאתי פעמיים והכלתי 6 שעות לפני האימון כמה עוגיות. - כל הכבוד הקאת פעמים,נהדר זה רק מראה כמה האימון הזה לא נכון,ולגבי אכלתי כמה עוגיות לפני,זה פשוט חבל שלא מלמדים אתכם קצת עקונות בסיסיים של תזונת ספורט...

כל אחד מהדברנים הגדולים פה בפורום שאומר שזה חרא אימון, החלשלושים האלה מקיאים... לא מבין איך התחושה עד שהוא בעצמו לא חווה את זה.- נכון ואני גם לא רוצה אפילו לחוות אימון שאקיא בסופו,בטח של פעמיים.

כשאני מקיא אני לא מרגיש שזה לא טוב ושאני כנראה לא בכושר....
אני מרגיש שאני מיצאתי את עצמי ושאני השקעתי באימון120%-
עוד טעות שמראה על חוסר ידע,שכן הרי ידוע האימון האפקטיביים ביותר מתבצעים ברמה של כ70% מהעצימות האפשרית,שימוש ב"120" אחוז מהכוח שלך,או בעצם אימון חזק מדי רק יגרום לנזק.

אני מקווה שתקרא קצת על תזונת ספורט לטובתך האישית,
עידן.
ישן 16-03-2007, 17:33
  ניר כהן ניר כהן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.07
בסופו של דבר

לכל העוקצניים והסקפטים מבינכם.
קשה מאוד לקחת אימון אחד או שניים, העצימים ביותר בשנה ולפי זה להשליך על שאר האימונים.
האימונים ביובל עילם בנויים לפי סרגל קפדני מאוד שנבנה ע"י יובל עצמו, יחד עם כל הנסיון הרב שלו (אגב, ידעתם שיובל בונה את תוכניות הכושר ל669, שלד"ג ועוד יחידות מובחרות?).
לאימון הספציפי הזה נבנה סרגל מיוחד, בשביל להכין את הגוף בצורה הבריאה ביותר למאמץ.

לא, לא כל אימון אנו מגיעים לרמת מאמץ שכזו..
לא, אני לא חושב שלהקיא זה טוב ורק ככה ניתן למדוד השקעה.

אני כן חושב שחובה פעם אחת מידי פעם למתוח את סף היכולת קצת מעבר לנורמאלי, מדובר בבני נוער שרובם עתידים להתמיין בגיבושים הקשים של צה"ל. בן אדם שמכיר את עצמו ומכיר את הגבולות שלו, בן אדם שידע קושי וכאב ויודע שתמיד ניתן עוד ועוד ושקשה זה דבר שהוא טוב,
כזה בן אדם בהכרח יתמודד עם הגיבוש בצורה טובה ונכונה יותר - על זה אי אפשר להתווכח, או שכן עם אנשים קשים במיוחד שלא מבינים לוגיקה פשוטה.

לסיום, בצורה השטחית ביותר אני יכול לומר לכם, שהאימון הזה תרם למתיחת סף הסבולת האנ אירובית אצל המתאמנים ולקליטה נכונה יותר של חמצן בשרירים, בא לאמור שהאימון הזה, כמו כל אימון, תרם ליכולת הגופנית.
ישן 16-03-2007, 19:40
  dehoN dehoN אינו מחובר  

מידע נו באמת
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי gwert שמתחילה ב "סתם מעניין, dehon, בתור מה..."

אם היית קורא את ההודעה הקודמת שלי היית רואה שנתתי קישור למצב שבו רופא מומחה מסביר
את המצב הזה.
אני לא מוסך רשמית בכל אופן ולכן אני לא יכול למתוח ביקורת על סמך דעתי,מה שכן אחרי שראיתי
שרופא מומחה תמך בדעתי ובדיוק באותו נושא,אני לא יכול שהתעלם מהצורה אימון הטיפשית הזו
ובטח שלא למתוח עליה ביקורת.

הנה כמה מקורות מידע:
אימון יתר
אימון יתר2 (שים לב שמדברים שם על הקושי להתאושש לאחר אימון...)
הקאה במהלך אימון

למקרה שאין לך כוח ללחוץ על הקישורים: (נלקח מאתר קשת)

מהי תופעת אימון יתר וכיצד היא משפיעה על הגוף?
גיא שלמון, דיאטן קליני וספורט, מציין כי אימון יתר הינו מצב בו הגוף אינו מסוגל לעמוד בעומס האימונים, כשהפעילות הגופנית פוגעת בגוף במקום לשפר את תפקודו. מצב זה מלווה בתשישות, עייפות, חולשה וחוסר מוטיבציה להמשיך להתאמן, דופק מוגבר בזמן מנוחה, ירידה במשקל, הפרעות שינה וחוסר תיאבון. תופעה הנפוצה בקרב ספורטאים תחרותיים אך בהחלט יכולה להתרחש בקהל רחב העוסק בפעילות גופנית מופרזת במשך השבוע.
התזונה, בנוסף למנוחה הנה רכיב חשוב בהתגברות על הבעיה. חשוב לצרוך כמות מספקת של קלוריות ולאכול מכל קבוצות המזון, להקפיד על פחמימות וחלבונים בסיום כל אימון ואפילו לא לוותר על ארוחת לילה לאחר אימון בשעות מאוחרות. פעילות גופנית אומנם משפרת את הבריאות ומאריכה איכות חיים אך רבים מאיתנו לעיתים עוברים את הגבול ומפריזים בכמות האימונים ללא התייחסות מספקת לזמן המנוחה המתאים ביניהם. אימון יומיומי הדרגתי עם הקפדה על מנוחה של יום לפחות בין אימון לאימון הוא המומלץ.

חוץ מזה שהקאה כשלעצמה אינה דבר בריא,אם אתה לא מבין למה אני אשמח להסביר לך,סליחה,לתת לך קישור להסבר של מומחה בנושא...

עידן.
ישן 17-03-2007, 11:29
  לוגיין לוגיין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.09.06
כמה תיקונים
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי bibz שמתחילה ב "אם אתה מקיא באימון"

1)יום סיירות זה לא אימון-זה מבחן. הוא לא אמור להיות בריא,הוא דוחף אותך לקצה שלך.נראה לך שלרוץ במעלה דיונה עם אלונקה (או ג'ריקן) זה בריא? אין לזה ערך ספורטיבי והמטרה היחידיה של זה זה ליאש אותך,כנ"ל השק חול.אל תשווה יום אחד של מבחן לאימונים שאמורם לבנות אותך.מצד שני באימון,כל אימון,אין למדריך שום סיבה לסכן אותך בצורה כזאת.

2)למי שבנה את התוכנית יש ניסיון-אבל אם ניקח את קבוצת הכושר הקרבי שבעיר שלי.עם מדריך משכיל שיש לו ניסיון עצום.עדיין החניכים שלו יוצאים עם שברי מאמץ והיכולות שלהם במישורים מסויימים נמוכות מאוד (התאוששות לדוגמה).זה משהו שאני לא מבין,המאמן שלי הסביר לי פעם שבגלל הדרישות הספציפיות מכושר קרבי התוכנית שלהם בנויה בצורה כזאת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר