לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2007, 13:52
צלמית המשתמש של ichpatli
  ichpatli ichpatli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ראשית - איחולים לגיוסך בשבוע הבא,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "קיא וצואה במסע השואה"

מאחל לך גיוס קל ומוצלח ושירות משמעותי וחוייתי של תרומה וצמיחה אישית.
אשר לנימוקך נגד הנסיעה לפולין בשל חוסר רצון או יכולת להתמודד עם חברים "חוליגנים", הוא סימפטומטי לחוסר הנכונות ללקיחת אחריות בקרב רוב הציבור, שמסתפק בביקורת ותלונות על המצב (וזה עוד במקרה הטוב, כי הרוב בכלל אדיש...). כיוון שאיני מכיר הנסיבות הספציפיות, אין כוונתי להאשים אותך אישית, אלא משום התייחסות כללית לנימוק שהצגת. מבחינתי מקובל יותר התנגדות מנימוקים של מסחור כל נושא המשלחות לפולין וההיבט של התמריץ לפולנים, שבכל זאת יש גם איתם חשבון הסטורי (בלי לגרוע מהכבוד שמגיע לחסידי אומות עולם פולנים).

"טוב קצר וקולע מארוך וצולע" - (ש.ר.)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-03-2007, 14:03
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ichpatli שמתחילה ב "ראשית - איחולים לגיוסך בשבוע הבא,"

ראשית- תודה לכולכם על האיחולים הלבביים! אשתדל לתת מעצמי את המיטב במהלך השרות כמו גן שאשתדל שאני וחבריי נחזור בשלום.

לנושא... עוד לפני שקבעתי סופית שאני לא נוסע, הבעתי בפני הרכזת את חששותיי מהמסע והמשתתפים בו ולתדהמתי היא לא ניסתה לסתור את הדברים או להבטיח לי שדברים כאלה לא יקרו אצלה, במקום היא הודתה שהתופעה קיימת ובנימה של "אין מה לעשות" הציעה לי לנסוע בכל זאת.

אתה צודק בכך שעשיתי את הדבר הפשוט... במקום לסבול ולהתמודד עם אותם אנשים, בחרתי להישאר בצד. אולם הרי שהכוח לשנות נמצא אצל המורים ולא אצלי, כשהבנתי שלמורים אין את הכוח והרצון להתמודד עם התופעה והאנשים (בעיקר בגלל פחד שאנשים לא ירצו לנסוע יותר וכמובן כאב ראש מיותר) הבנתי שאין עם מי לדבר וחבל על הזמן.

לצערי למורים עצמם אין את הבגרות להבין שהתנהגות כזו של תלמידים לא יכולה לעבור בשתיקה.

נערך לאחרונה ע"י mark322 בתאריך 16-03-2007 בשעה 14:08.
ישן 16-03-2007, 15:47
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אני לא בטוח שלמורים אין את הבגרות !...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "ראשית- תודה לכולכם על..."

לדעתי אין להם פשוט שום כח לעשות דבר מה !

הבעייה שלנו מתחילה בזה:

".... לבון זימן אליו את התלמידים, שהודו מיד במעשה.

לדבריו, "הם תלמידים טובים מבית טוב. לאף אחד מהם אין בדרך כלל בעיות משמעת. הם מתביישים במה שקרה שם, וגם אני. "

"תלמידים טובים מבית טוב"?????????........... בתחת שלי !

הסלחנות הזאת היא שתהרוג אותנו בסוף !!!

הגישה המתרפסת של "לא נורא" או "זו מעידה קטנה/חד פעמית" ... מפה מתחילה הבעייה !

במקום להטיס את הילדים ה"טובים" האלה לעזאזל, להשעות אותם מהלימודים ולחייב את הוריהם בהוצאות הנזק, הכל ישוב על סדרו כתמול שלשום עוד חודש חדשיים הכל כבר יישכח ואותם "ילדים טובים " יצחקו על כל העולם ואחותו !!!

בזיון !

המציאות הבלתי נסבלת בארץ כבר מזמן מתבססת על כך שאין דין ואין דין ואיש כטוב בעיניו יעשה !
ישן 20-03-2007, 10:25
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
הייתי מצפה מנער בכיתה י"א/י"ב לדעת להתבטא בכתב
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי 10NADAV10 שמתחילה ב "היתי במשלחת הזהות"

הן מבחינת כמות שגיאות הכתיב, והן מבחינת רמת ההתבטאות.
רק לאחר 3 קריאות של תגובתך הבנתי (אני מניח) את כוונתך- התקשורת הגזימה וניפחה את האירוע.
אתה צודק, התקשורת ניפחה את העובדה שכל הבצפר שתה (במילותיך שלך). אני בטוח שאף אחד מהם לא הקיא או חירבן (שוב, במילותיך שלך) בכוונה. הבעיה שלי ושל שאר הגולשים היא עם כל התהליך שקדם לכך- שתיה לשוכרה, פריקת כל עול, הפרת נהלי משמעת בסיסיים, והשחתת רכוש.

בסוף שנת 1999 לקחתי חלק במסע לפולין, בהיותי תלמיד י"ב. כנראה שהמשלחת שלי הייתה מוזרה או חנונית יתר על המידה, זאת משום שלא עשינו ברדק בחדרים, לא עישנו בחדרים, לא שתינו אלכוהול, לא הימרנו, לא עשינו אורגיות, ולא הזמנו חשפניות לחדרים.

את מי אני מאשים בכשל הזה? זה מתחיל מהבית. אם ההורים שלכם לא הצליחו לחנך אתכם בנוגע למה מותר, מה אסור ומתי אסור, הכישלון מתחיל בהם. לאחר מכן אני מאשים את המחנכים, המנהל והמורים המלווים שלך במסע. הם היו צריכים לפקוח עין ולהדגיש את קודי ההתנהגות במשלחת.
ואחרונים, אך בהחלט לא חביבים- אתם. לא ההורים שלכם שתו אלכוהול והקיאו, לא המנהל שלכם מרח את הצואה של עצמו וניסה להסתיר אותה. אתם התעלמתם מכל נוהל אפשרי, מכל קוד התנהגות ומכל נורמה מוסרית.

תתביישו

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר