לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2007, 00:30
  omerZ omerZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.06
שאלה מבולבל - מה לעשות?

לפניי 8 חודשים סיימתי מערכת יחסים של שנה וחצי שנגמרה באמת בצורה לא יפה ואני יצאתי ממש פגוע ושבור מהעניין ואמרתי לעצמי שהרגשה כזאת אני לא רוצה להרגיש עוד ושאני לא יתן לעצמי ליפול ככה עוד פעם.
לקח לי חודשיים אבל התגברתי על זה , לפניי 5 חודשים אני וידידה שאותה אני מכיר כבר כמה שנים התחלנו להתקרב אחריי שהיא התחילה ליזום ולפתח את הקשר זה נמשך משהו כמו חודשיים בהם בילינו ונפגשנו הרבה מאוד , אני הרגשתי שהיא רוצה לפתח את זה אבל אני פשוט לא הרגשתי כלפיה משהו.
הקשר לאט לאט התרופף אחריי שאני באמת הזנחתי ולא יזמתי אף פעם דווקא אז שהתרחקנו הרגשתי שאני מתאהב בה אחריי שהבנתי כמה היא חשובה לי ואיזה בן אדם היא אבל אמרתי לעצמי שאני לא מפתח את זה ומוותר.
לאחר חודש כזה של קרירות היא התחילה עוד פעם ליזום והיה מין מתח כזה באוויר אבל אף אחד לא לקח את הצעד (אני פחדתי לפתח את זה ועוד זכרתי מה קרה לי מהמערכת יחסים הקודמת) ואחריי חודש שנפגשנו הרבה החלטתי שאני פשוט יורד לגמרה מהעניין ומנתק מגע לפניי שמישהו יצא ממש פגוע (אחריי שגיליתי מחברה טובה שלה שהיא כנראה גם מרגישה משהו כלפיי) ממצב שנפגשנו 3 פעמים בשבוע למצב של בקושי שלום בבית ספר וקיוויתי שאני פשוט ישכח אותה ובאמת חודש לא חשבתי עליה וחשבתי שזה מאחוריי אבל בשבוע האחרון זה תקף אותי עוד פעם והבנתי איזה הזדמנות פיספסתי , מה אני עושה ? איך אני ניגש אליה אחריי חודש וחצי של פשוט כלום ?
אף פעם לא ניהלנו שיחה על הקשר בינינו ואני מרגיש שפשוט פיספסתי את ההזדמנות ומה שנראה לי שהיא פשוט המשיכה הלאה וגם וויתרה על העניין לגמרה אני אובד עצות לא יודע מה לעשות , מה דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2007, 07:53
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omerZ שמתחילה ב "מבולבל - מה לעשות?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omerZ
אף אחד לא לקח את הצעד (אני פחדתי לפתח את זה ועוד זכרתי מה קרה לי מהמערכת יחסים הקודמת) ואחריי חודש שנפגשנו הרבה החלטתי שאני פשוט יורד לגמרה מהעניין ומנתק מגע לפניי שמישהו יצא ממש פגוע

בנית סביבך חומות כדי להגן על עצמך מפני פגיעה נוספת.
זה טבעי לחלוטין, שלא נרצה להיפגע לאחר שנפגענו במערכת זוגית קודמת. גם אם לכאורה "התגברת" על מערכת היחסים ההיא נותרה בך "צלקת" שלקח לה זמן להגליד.

טוב גם שלא קפצת לקשר מסיבות של חיפזון - גם כשידעת שישנה משיכה. כנראה שתת-המודע שלך דחף אותך לנהוג כך - על מנת שתהיה מוכן באמת - על מנת שזה יהיה "פייר" גם כלפיך וגם כלפי זו שיש לך רגשות אליה.

אני רוצה שתדע - שהכל אפשרי בשלב זה, שלב שבו אתה "מוכן" הרבה יותר לקשר.
אין צורך שתנהל איתה כרגע שיחה גלויה על הרגשות, משום שזה כמובן לא נושא וודאי. לא ניתן לדעת אם חשה אליך בשלב זה אילו רגשות.

אתה כ-ן צריך לגשת אליה ולחדש קשר אם משהו בך בפנים אומר לך לעשות כן.
אינך צריך לחוש "אובד עצות" כפי שהעדת כאן.
אני למשל, חידשתי בעבר קשר שלא צלח לאחר 5 שנים (!) של נתק.
כך שזמן לא אמור להוות הבעיה עבורך.
גש לידידה הזו שלך - שוחח איתה על דברים (לא לשוחח על רגשות). התעדכן במה שקרה בחודש האחרון, בחוויות שעברה לאחרונה, בלימודים. ובכל נושא משותף שהיה לכם יחד.
אין לך כלל מה לחשוש מעצם חידוש הקשר.

אגב, הנקודה החשובה שאני רוצה שתיקח איתך - היא שאתה צריך לחוש טוב עם עצמך בכל מקרה - משום שכעת אתה "מוכן" לקשר חדש הרבה יותר משהיית לפני מספר חודשים.
גם אם לא יצליח הקשר עם אותה ידידה - אתה בהחלט יכול "להמשיך הלאה" - ולפגוש גם אחרות.
לעולם הזה יש להציע לך יותר משאולי נדמה לך...
(יש הרבה דגיגות בים)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר