לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2007, 13:47
צלמית המשתמש של ferret
  ferret ferret אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.05
קודם כל מזל טוב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yakir1111 שמתחילה ב "חתול המליטה גורים!.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yakir1111
שלום לכם
לפני כמה ימים הצאנו ליד הדל של הבית שלנו קרטון גדול עם כל מני בגדים שלא צריכים פתאום אמא שלי עכשיו קוראת לי ואומרת שיש בקרטון בחוץ חתול שהמליטה מיד רצתי ליראות וראיתי שהיא כניראה לפני מספר דקות ילדה האמא של הגור החמוד מאוד מותשת והיא ישנה כשגור יונק ממנה ועכשיו המיקום של הקרטון הוא במקום לא טוב כי הוא בפתח של הבית והשאלה שלי היא אם אפשר להרים את הקרטון בעדינות ולהניח אותו במקום טוב מאחורי הבית הקרטון איפה שהוא נימצא כרגם הוא במקום לא טוב גם לנו....
אפשר שהגור קצת יגדל לקחת אחד ולאמץ כי הוא מאוד יפה כולו ג'ינג'י יפה מאוד עם צבע בהיר איך אפשר לקחת גור אחד שהוא טיפה יגדל זה אפשרי?
תודה
יקיר

מומלץ להעביר את החתולה ואת הגור עם הקרטון (אל תגע בגור!!!) ולהעביר אותם למקום טוב יותר.
אם אתה רוצה תאמץ את הגור אבל אני חושב שהוא צריך להיות בן חודש.

נערך לאחרונה ע"י ferret בתאריך 18-03-2007 בשעה 13:50. סיבה: Ferret
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2007, 23:53
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
טו הנסיון להעביר את האמא עם הגור נכשל
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "באמת מזל טוב,"

החתול המליטה רק גור אחד... האמא מאוד מותשת ובקושי זזה כאשר ניסיתי לכסות אותו היא כמעט נשכה אותי ואני לא רוצה לקבל ביס יש לי פחדים מנשיכה של חתול בעם שהייתי קטן עשיתי מלכודת חתולים ואז הכנסתי את היד למלכודת ללטף את החתול הבוגר שתפסתי והוא נינעל על היד שלי מיספר שניות ואז הסתבחתי עם משרד הבריאות שכל הזמן אמרו לי לחפש את החתול ולנסות לאמר אותו וליתפוס אותו כדי שיבדקו שהו לא נגוע באיזה מחלה לכן אני מאוד מפחד מחתולים פראיים אז עזבתי את האם והגור שלה לנפשם אני רק מקווה שהיא תעביר אותו למקום טוב יותר בגינה שלי...
הגור ממש מתוק וחמוד והאמא ניראת מאוד חלשה ואני מפחד לתת לה אוכל שהיא לא תינשך אותי..
ישן 21-03-2007, 13:43
  משתמש זכר yakir1111 yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
שמעו מה קרה!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "לחתולי רחוב יש הרבה בעיות עם הסביבה"

לפני שעה מצאתי קרטון יותר טוב ונוח כי הקודם שהיה הוא היה ממש ענק זה היה קרטון של טלויזיה ענקית אז מה שעשיתי מצאתי קרטון קטן ויותר טוב אז הרמתי את הגור בלי שהאמא תיראה היא כניראה הלכה לאכול אז העברתי את הגור עם בד וסידרתי את הקרטון עם בגדים טובים שיהיה להם חם וכעבור 10דקות האמא של הגור באה ומהר לקחה אותו משם אז אני הסתכלתי לאן היא לוקחת אותו ראיתי שהיא ניכנסה עם הגור לשכנים שלנו ועכשיו (כעבור שעתיים +-) היא באה עכשיו אלינו ועומדת במקום שהגור היה בפעם הראשונה ומיסתכלת על פתח הבית ..
יכול להיות שהיא לא זוכרת לאן היא העבירה אותו?
אני מקווה שהגור יתחיל ליבכות והיא תימצא אותו או שאני ישמע אותו וימצא לה אותו...
אני יעדכן בהמשך

*העברתי את הגור לקרטון יותר קטן כי השני היה ממש ענק ומפריע בפתח של הדלת של הבית..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר