לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2007, 22:08
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
הטופ שלי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ran7569 שמתחילה ב "מחפש המלצה לספר..."

"תושבי חדר הילדים" מאת גון בן-ארי - כתוב מדהים!
"המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" מאת מארק האדון - ספר מושלם, ומוכרים אותו עכשיו בצומת ספרים במבצע - 10 ש"ח! (אני קניתי אותו במחיר הרגיל לפני שנה בערך)
"התפסן בשדה השיפון" מאת ג'. ד. סלינג'ר - חזק ורלוונטי כל-כך, אחד הספרים הטובים ביותר שקראתי
"רודף העפיפונים" מאת חאלד חוסייני - עלילה מצויינת וסוחפת
"מלאכים ושדים" ו-"צופן דה וינצ'י" שנייהם מאת דן בראון - מותחים אותי כל פעם מחדש
"מישהו לרוץ אִתו" ו-"יש ילדים זיגזג" שנייהם מאת דויד גרוסמן - סיפורים מעניינים, דמויות מעניינות, עלילות סוחפות
"בורות" מאת לואיס סצ'ר - ספר נפלא, כתוב מצויין
"צלה של הרוח" מאת קרלוס רואיס סאפון - עלילה מצויינת וסוחפת
"מיליון רסיסים קטנים" מאת ג'יימס פריי - ספר עצוב, אוטוביוגרפיה של המחבר, עם סוף שנותן מעין תחושת "תאמין בעצמך ותצליח"
"שד המספרים" מאת הנס מגנוס אנצנסברגר - ספר על מתמטיקה, אני נהנה לקרוא אותו כל פעם מחדש
אני עכשיו באמצע של "אם יש גן עדן" מאת רון לשם, זה ספר טוב מאוד (בינתיים...)

נערך לאחרונה ע"י NVJ בתאריך 18-03-2007 בשעה 22:14.
חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 15:00
צלמית המשתמש של Neraha
  Neraha Neraha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל Neraha
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "הטופ שלי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NVJ
"תושבי חדר הילדים" מאת גון בן-ארי - כתוב מדהים!
"המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה" מאת מארק האדון - ספר מושלם, ומוכרים אותו עכשיו בצומת ספרים במבצע - 10 ש"ח! (אני קניתי אותו במחיר הרגיל לפני שנה בערך) לא קראתי אבל אמרו לי שזה טוב
"התפסן בשדה השיפון" מאת ג'. ד. סלינג'ר - חזק ורלוונטי כל-כך, אחד הספרים הטובים ביותר שקראתי ספר מדהים, עד כמה שחושבים שהוא מטומטם זה ספר פשוט מעולה.
"רודף העפיפונים" מאת חאלד חוסייני - עלילה מצויינת וסוחפת ספר ממש טוב, שווה כל שניה.
"מלאכים ושדים" ו-"צופן דה וינצ'י" שנייהם מאת דן בראון - מותחים אותי כל פעם מחדש זה נחמד, אבל כבר עבר הזמן... הם באמת טובים סתם להעביר את הזמן בתור מותחן טוב...
"מישהו לרוץ אִתו" ו-"יש ילדים זיגזג" שנייהם מאת דויד גרוסמן - סיפורים מעניינים, דמויות מעניינות, עלילות סוחפות מישהו לרוץ איתו ספר טוב, ב באמת מומלץ!
"בורות" מאת לואיס סצ'ר - ספר נפלא, כתוב מצויין
"צלה של הרוח" מאת קרלוס רואיס סאפון - עלילה מצויינת וסוחפת אם יש ספר טוב שקראתי לאחרונה, זה הספר הזה, פשוט חובה על כל אחד לקרוא אותו! ספר כ"כ טוב עם עלילה סוחפת
"מיליון רסיסים קטנים" מאת ג'יימס פריי - ספר עצוב, אוטוביוגרפיה של המחבר, עם סוף שנותן מעין תחושת "תאמין בעצמך ותצליח"
"שד המספרים" מאת הנס מגנוס אנצנסברגר - ספר על מתמטיקה, אני נהנה לקרוא אותו כל פעם מחדש
אני עכשיו באמצע של "אם יש גן עדן" מאת רון לשם, זה ספר טוב מאוד (בינתיים...)

תגובות בבולד איטליק ^^

חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 21:20
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
התפסן בשדה השיפון
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Neraha שמתחילה ב "[QUOTE=NVJ]"[b]תושבי חדר..."

כתבת

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Neraha
עד כמה שחושבים שהוא מטומטם זה ספר פשוט מעולה.

אתה כותב "חושבים שהוא מטומטם"... למי אתה מתכוון? יש (לי לפחות) תחושה שאתה קצת מכליל

ולרן-

מאחורי הספר אין תקציר. בכוונה. גם כריכת הספר היא פשוטה כ"כ, בגלל גיבור הסיפור. תקרא ותדע

בינתיים כדי שתדע אני אכתוב לך בערך מה העלילה:

נער בן 16 נזרק מבית הספר שלו (תלמיד בעייתי) ובספר מתואר מסע שלו (במשך שלושה ימים. כל הספר זה שלושה ימים). הגיבור רוצה להגיע הביתה אחרי שמכתב ההעפה שלו מבית הספר יגיע הביתה כי הוא לא רוצה להיות בבית כשההורים שלו יראו את המכתב ויקבלו קריזה, ובעצם מתואר לנו מה הוא עושה בזמן הזה. אתה לומד המון מהספר, אתה גם קורא תוך כדי את הביקורת החברתית של הגיבור, ופשוט נשאב לתוך הסיפור הכ"כ חזק הזה.

ספר חובה. באמת. אם יש ספר שאתה צריך ללכת עכשיו לקרוא אני חושב שזה יהיה זה

אה, וד"א... ההקרנה של בופור נדחתה בשבוע אם לא ראית. זה ביום שישי הזה. אל תשכח מה שקבענו
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר