לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2007, 20:56
  צעיר מורעל צעיר מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
אני לא מבין למה שמאלנים כל כך אוהבים ערבים

ערבים בארץ:
*רוב הערבים, כ-80% בעד חטיפת חיילים ישראלים
*רוב הערבים לא משלמים מיסים בגלל ששוטרים פוחדים להיכנס לכפרים של הם (בגלל שהם יכולים להיהרג שם).
*החכים הערבים נוסעים שטחים של הפלסטינאים ואומרים להם להמשיך להפציץ ולחטוף חיילים.
*הרבה פעמים ערבים עוזרים למחבלים לחדור לשטח מדינת ישראל.

פלסטינאים:
*מחונכים מגיל 0 לשנוא, להשמיד ולהרוס כל דבר שקשור ליהודים ולהקריב את עצמם עד שכל היהודים
לא יסתלקו מכאן או שיושמדו.
*בונים מחנות אימונים לילדים שבהם מאמנים אותם להשתמש בנשק נגד חיילינו ומחנכים אותם לרצוח יהודים כמו שכבר אמרתי.
*מי שתייה, מזון, מים, חשמל מסופקים להם מדי חודש.
*הם מבצעים פיגועים: רוצחים, חוטפים, ומבצעים פיגועי איתאבדות במטרה להשמיד אותנו.

קחו את כל הדברים האלה ותסכמו אותם ככה: אנחנו זה יהודי שנותן סכין לערבי, ומסתובב אליו אם הגב.

ערבים הם חיות! הם מפלצות! יש להם תרבות שונה משלנו! אי אפשר לעשות איתם שלום, תבינו את זה אנשים!!!!!!! תבינו כבר!!!!!!!!! הם מבינים רק כוח!
נתנו להם שטחים בעד שלום, למה זה הביא, למה???! זה הביא להגברת ההפצצות של אשקלון ושדרות.
חיזקנו את האוייב! אני פשוט לא מבין את השמאלנים!!!!!!!!!!!!!!!! יש להם שריטה בראש שהם אוהבים את האוייב???
בשביל מה באנו לפה? לארץ ישראל, בשביל מה? אם השמאלנים כל כך אוהבים את האוייב אז שילכו ויחיו איתם, מה הבעיה? לא אוהבים ת'ארץ סעו לקנדה או לאמריקה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 19:19
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Path Finder שמתחילה ב "אז עברנו מהסקר?בסדר לא, אתה..."

או.קיי אני יבהיר את ההיגיון של הסקר: בסקר נשאלו כמה וכמה שאלות שחופפות אחת את השנייה. במקרה הזה: רצון לפתרון של מדינה אחת וכמו כן רצון להסכם שלום. אני בטוח שתגלה שמבחינה סטטיסטית אני יכול למשל לעשות סקר בקשר להאם האוכלוסייה בישראל מעוניינת בשלום ובאיזה ונקבל אחוזים מהאולכוסייה שבכלל גדולים יותר ממאה אך הם חופפים. הסכמה להסכם שלום ורצון לפתרון של מדינה אחת אינם סותרים אחד את השני. ועכשיו נעבור לחלק השני: החמאס לא מכיר במדינת ישראל ומעוניין בשחרור פלסטין, הפת"ח הראה כבר כמה פעמים עד כמה הוא מעוניין בשמירה על שלום ועל סמלו חרוטה כל א"י (לא כולל עבר הירדן). אין שום שינוי אידיאולוגי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-03-2007, 20:29
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אם הפלסטינים\לבנונים\פרסים וכו' כ"כ רוצים שלום איתנו
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Path Finder שמתחילה ב "אדוני התוכי"

הם לא היו בוחרים בבחירות חמס חיזבלה וכו' (60% הצביעו חמס בבחירות לרשות, זוכר חמודי?), בתוכניות הילדים שלהם לא היו מספרים על כך שהיהודים עושים מצות מדם של ילדים ערבים (וזה נכון לגבי רוב מדינות ערב), לא היו אצלם 200 אירגוני טרור שונים שכל אחד מהם שואף לחסל את ישראל בדרכו הייחודית, הם לא היו מסרבים עשרות פעמים במהלך ההיסטוריה למדינה עצמאית ערבית ב"מחיר" של קיום מדינה יהודית ועוד, לא דיברתי על עשיית צדק, מן הסתם חובת המדינה לרסן פרטים וקבוצות שפועלות בניגוד לחוק, אבל הנה, שים לב מה ידידינו ההומני כתב " אני אשמח אם אני אקום בבוקר ואגלה כי המוסלמים היהודים והנוצרים הפאנטים יעלמו , מבחינתי שיהרגו אחד את השני, וישאירו פה את אלה שמקדשים את החיים ולא אדמה מקוללת וקברים טריים של ילדיהם", כלומר, בשבילו אין צד א' וצד ב', המתנחלים גרועים כמו או יותר מהמחבלים הערבים, ההומניות דפקה לו את השכל עד כדי כך שהוא כבר שכח באיזה תעודת זהות הוא מחזיק, ומי רוצה להרוג אותו, כמו שאמרתי, לנסות ולשחק אותה "משקיף מהצד אובייקטיבי" נוסח נורווגיה לא עובד, זה סתם השליה עצמית.

ישן 19-03-2007, 22:04
  Path Finder Path Finder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
שלח הודעה דרך Yahoo אל Path Finder
ציטוט
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "אם הפלסטינים\לבנונים\פרסים וכו' כ"כ רוצים שלום איתנו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תוכי.נ
הם לא היו בוחרים בבחירות חמס חיזבלה וכו' (60% הצביעו חמס בבחירות לרשות, זוכר חמודי?), בתוכניות הילדים שלהם לא היו מספרים על כך שהיהודים עושים מצות מדם של ילדים ערבים (וזה נכון לגבי רוב מדינות ערב), לא היו אצלם 200 אירגוני טרור שונים שכל אחד מהם שואף לחסל את ישראל בדרכו הייחודית, הם לא היו מסרבים עשרות פעמים במהלך ההיסטוריה למדינה עצמאית ערבית ב"מחיר" של קיום מדינה יהודית ועוד, לא דיברתי על עשיית צדק, מן הסתם חובת המדינה לרסן פרטים וקבוצות שפועלות בניגוד לחוק, אבל הנה, שים לב מה ידידינו ההומני כתב " אני אשמח אם אני אקום בבוקר ואגלה כי המוסלמים היהודים והנוצרים הפאנטים יעלמו , מבחינתי שיהרגו אחד את השני, וישאירו פה את אלה שמקדשים את החיים ולא אדמה מקוללת וקברים טריים של ילדיהם", כלומר, בשבילו אין צד א' וצד ב', המתנחלים גרועים כמו או יותר מהמחבלים הערבים, ההומניות דפקה לו את השכל עד כדי כך שהוא כבר שכח באיזה תעודת זהות הוא מחזיק, ומי רוצה להרוג אותו, כמו שאמרתי, לנסות ולשחק אותה "משקיף מהצד אובייקטיבי" נוסח נורווגיה לא עובד, זה סתם השליה עצמית.

תוכניות עם כאלו תכנים? שמות בבקשה
ארגוני טרור-נכון (אבל אם קראתה את כל מה שכתבתי אז הייתה מבין שאני לא נגד טיפול הולם באירגוני צדקה שכאלו)
שים לב שאתם מדברים על אותם דברים - הטבח במערת המחפלה לא היה נגד החוק? אם לא שלך אז לפחות נגד החוק של המדינה ושל כל האמנות הנחמדות הקימות בעולם
יש צדדים, הבעיה זה כשמיחסים אליהם יותר מדי חשיבות
מזלנו שיש משקיפים מהצד, אם לא, מה אז? מי היה אומר לאנשים מתי לעצור? מתי עברו את הגבול? מי היה חוקר דברים שלא אתה ולא אני יודעים עליהם? מי היה מדווח לרשויות יותר גבוהות? אם לא בית המשפט בהג מי היה שופט פושעי מלחמה?
תשובה?
ישן 19-03-2007, 13:27
  saidclean saidclean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.05
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "אני לא מבין למה שמאלנים כל כך אוהבים ערבים"

התגובה שלך היא תגובה של אדם אשר מסתכל על צידו האחד של המטבע

\\ *רוב הערבים, כ-80% בעד חטיפת חיילים ישראלים

האחוזים שלך הם שטות אחת גדולה
ממש שטות גדולה

\\ רוב הערבים לא משלמים מיסים בגלל ששוטרים פוחדים להיכנס לכפרים של הם (בגלל שהם יכולים להיהרג שם).

על איזה ערבים אתה מדבר
כל הערבים שחיים במדינת ישראל משלמים מסים
ולעומת הדתיים שרק יודעים להביא ילדים ולקחת כסף מהמדינה ( לא כולם )
אני יוצא כל יום לעבוד ומתפרנס בכבוד ואפילו משלם מס

\\ *הרבה פעמים ערבים עוזרים למחבלים לחדור לשטח מדינת ישראל.

אם אני לא טועה
גם יהודים סיעו
(:

\\ ערבים הם חיות! הם מפלצות
אתה החיה והמפלצת היחידה שאני רואה כאן
אם אתה מסוגל להכליל בצורת גזענית כזאת
אז אתה לא אדם
ואני אמשיך לחיות במדינה הזאת גם אם תרצה וגם אם לא
ישן 20-03-2007, 23:53
  צעיר מורעל צעיר מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "אני לא מבין למה שמאלנים כל כך אוהבים ערבים"

רוב הערבים בעד חטיפת חיילים, תראה סקרים, אולי תדע.
ועל הערבים שלא משלמים מיסים תקרא עוד, אני מכיר שוטרים שמתלוננים על כך.
אי אפשר להיכנס לכפר ערבי על אי שילום מיסים בגלל שאתה לא תצא משם בלי דקירה.
אגב על המתנחילים: אנשים אמיצים והם המגן היחידי שהיה לנו מפני הטרור מעזה.
איך אתה מדבר על שלום? השמאלנים פינו את "המתנחלים" בשביל שלום (ויתור שטחים בעד שלום), ומה הולך שם עכשיו? קסמים טסים לאשאקלון ולשדרות, אחלה, מצויין נכון?אתה אוהב כשיהודים נהרגים, נכון? וכשערבים נהרגים? אתה מתחיל לצרוח על צה"ל ולהגיד שהימנים הורגים את הערבים המסכנים.

נערך לאחרונה ע"י צעיר מורעל בתאריך 20-03-2007 בשעה 23:57.
ישן 22-03-2007, 12:03
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
הבעיה השמאלנית

זו החידה השמאלנית, והיא אינה חדשה.
השמאל הפאציפיסטי, רודף השלום, תמיד תומך במשטרים החשוכים והאפלים, תמיד תומך באלימות - ותמיד יתנגד למערב הנאור והדמוקרטי.
כך היה ערב מלחמת העולם השנייה, כשארגוני שמאל פאציפיסטיים התנגדו למלחמה נגד גרמניה (ובכך, בפועל, תמכו בגרמניה הנאצית).
כך היה במהלך המלחמה הקרה, כשארגוני השמאל התייצבו לצידה של בריה"מ (הידועה בנטיותיה הדמוקרטיות הנאורות...) נגד המערב. הם תמכו בבריה"מ, אימצו את הטרמינולוגיה הסובייטית (של "אימפריאליזם מערבי" מול "שחרור לאומי" - כמובן, תחת חסות הפטיש והמגל...).
ולאחר נפילת הקומוניזם, הם פשוט העבירו את תמיכתם לבריון החדש - הערבים והאיסלאם.

המטרה לשנאתם לא השתנתה - המערב בכלל, וישראל בפרט. מה שהשתנה זה רק מי שעומד מאחוריהם, וצורת ה"מאבק" שלהם.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 27-03-2007, 09:44
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
"שמור אותי מאוהבי..."

בוא נבדוק את המאזן:
ה"שמאל" (נשתמש במונח הזה בלית ברירה) גורס שהפתרון למצב בארץ הוא:
1. הבאת ערפאת מגלות - פושע מושחת לפי כל קנ"מ (אפילו ערבי) שגרם שלוש פעמים למעשי טבח בבני עמו - בלי לספור את אלה שהוא הורה על הריגתם בעצמו.
2. הקמת מדינה (סליחה, "רשות") לפי מיטב המסורת הדמוקרטית של המזה"ת והמלכת עראפת עליה.
3. מתן רשות חופשית לכל פלסטיני החפץ בכך להחזיק בנשק (מיד לאחר הסכמי אוסלו זו היתה המדיניות בשטח).
אם זה מה ש"השמאל" עושה למי שהוא אוהב, מה יקרה לשנואיו?

http://www.baking.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר