לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 15:34
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
שני אימונים בשבוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "שאלה על איגרוף תאילנדי"

זה בסיסי ביותר. באימנים האלו אתה יכול להרוויח טכניקה, טקטיקת לחימה ועוד וכן גם קצת כושר. בכוונה אני אומר קצת כושר בגלל ששני באימונים בשבוע זה ממש לא מספיק כדי להכנס לכושר טוב שבשביל זה צריך מינימום 3 אימונים בשבוע.
אני יכול לומר לך מנסיון שבאמת נפתחים פערים גדולים ברמה בין מה שמתאמן פעמיים בשבוע לבין מי שמתאמן 6 פעמים בשבוע, גם מבחינת טכניקה ולחימה וגם מבחינת כושר.

לא הבנתי משהו - אתה שילמתי ל4 חודשים מראש? ככה שאתה לא יכול לבטל לקבל את הכסף חזרה ולכן אתה רוצה לעבור למקום אחר רק אחרי 4 חודשים?
ואגב רן קאושינסקי מאמן מצויין, ובין הבולטים בארץ.

חזרה לפורום
ישן 07-04-2007, 09:06
  יניב פישר יניב פישר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
כספי מאמן מצויין!!
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ShAuN שמתחילה ב "אני לא מכיר מאמן בחיפה אבל..."

עכשיו אני לא מבין מספר דברים:-

1. אתה רק התחלת להתאמן, האם אתה רוצה להפוך להיות ספורטאי בזירה שאתה עכשיו מעוניין להתחיל להתאמן 6 פעמים בשבוע??- כי אחרת אין לזה משמעות בכלל!

2. גם אצלנו במועדון CMA המתחרים מתאמנים 6 פעמים בשבוע, אבל חלק מהאימונים הם עושים בלי מאמן, המאמן לא יכול להיות איתם כל השבוע זה בלתי אפשרי, יש להם תוכנית מדוקדקת מה הם צריכים לעשות, והם עושים לבד!

לכן אני מציע לך לקבל מכספי תוכנית אימונים ל 6 ימים בשבוע, אימון זה גם ריצה, כח, שק וכו... לא חייב להיות עבודה עם בן זוג- ולהתאמן בהתאם לתוכנית עבודה שתקבל ממנו.

3. אני אישית לא ממליץ למי שרק התחיל להתאמן לעשות 6 אימונים בשבוע, אתה עכשיו מתלהב ויש לך הרבה אנרגיות, והאנרגיות שלך צריכות להיות מנותבות להרבה זמן, יצא לך החשק מהר מאוד כאשר האימונים יהיו יום יום, כי אתה רק מתחיל!

תיקח את זה בקלות ותתחיל בהדרגה, לא מבין מה הלחץ...

.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר