לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 20:10
  eskimo eskimo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.07
טלוויזיה יו'ר החדש של התאחדות הכדורגל התחיל במלאכתו...הרס הכדורגל

לא הספיק אבי לוזון להיכנס למשרדו החדש בהתאחדות הכדורגל ( אחד הארגונים המושחתים ביותר במדינה, כדברי אחד מבעלי הקבוצות בליגת העל ) וכבר רוצה לעשות מהפכה שתהרוס את הכדורגל הישראלי:
1) הגבלת תקציב של עד 10 מיליון דולר לקבוצה.
ברור שבלי תקציבים גדולים קבוצות הכדורגל בישראל לעולם לא יגיעו לרמה של מילאן, מנצ'סטר או ליברפול. לאבי כנראה מתאים שקבוצות בישראל ישארו ברמה של מכבי פתח תקווה.
2) להקטין את מספר הזרים בקבוצות בישראל.
כנ"ל בלי הרבה זרים איכותיים הקבוצות שלנו ישארו בביצה שלהם.

הדוגמא הטובה ביותר היא מכבי ת"א בכדורסל. האם בלי הרבה זרים איכותיים ובלי תקציב גדול מספיק הם זוכים בגביעי אירופה ומביאים כבוד רב למדינת ישראל ? או שעדיף להשאר ברמה של עפולה - גלבוע ?

נערך לאחרונה ע"י eskimo בתאריך 19-03-2007 בשעה 20:12.
חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 20:33
צלמית המשתמש של כחול משוגע
  כחול משוגע כחול משוגע אינו מחובר  
מנהל פורום ספורט

חבר מתאריך: 09.04.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eskimo שמתחילה ב "יו'ר החדש של התאחדות הכדורגל התחיל במלאכתו...הרס הכדורגל"

דבר ראשון אין מתנגד גדול ממני לאבי לוזון והשנאה שלי לבן אדם הזה היא ענקית מטבע הדברים בגלל הקבוצה שאני אוהד

אבל .....
הגבלת הזרים זה צעד נכון כי הזרים שבאים לארץ ב98% הם עובדים זרים שלא הייתי לוקח אותם לעבודה בבניין
ככה ש4 זרים זה אומר 7 ישראלים בהרכב וזה טוב
עוד דבר שהוא עושה נכון זה הגדלת הליגה ל16 קבוצות
ועכשיו תבואו ותגידו שהפועל פ"ת לא תרד ככה ובגלל זה אני רוצה את הגדלת הליגה אבל זה ממש לא ככה
אין לי בעיה שתהיה ליגה גדולה שהפועל פ"ת בלאומית
עונה הבאה צריך להתחיל תהליך של הגדלה מה שאומר כבר השנה להגדיל ל14
להחליט שתהיה יורדת אחת מליגת העל ( לצורך העניין הפועל פ"ת) ושה-3 הראשונות עולות אוטומטית
ככה יש לנו ליגה של 14 קבוצות
כאשר בעונה הבאה אפשר להקפיא יורדות ולהעלות 2 קבוצות מהלאומית ולהגדיל את הליגה ל16 קבוצות
ככה יש 8 משחקים במחזור יש יותר גיוון
אני באמת שונא את לוזון אבל אין מה לדבר הוא הצליח להפוך את מכבי פ"ת מקבוצה קטנה עם אוהד אחד לקבוצת צמרת עם "אוהדים"
נכון הוא מושחט יותר מכל האנשים שהיו לפניו בהתאחדות אבל הוא הצליח בקבוצה שלו ואולי הוא גם יצליח בהתאחדות
כמה שזה קשה לי אני באמת מאחל לו בהצלחה
אבל גם אם הוא יצליח ואפילו יקפיא יורדות בעונה הזאת וישאיר את הפועל בליגה אני ישנא אותו ואת בני משפחתו

חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 06:35
  Shay3434 Shay3434 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.05
אני לא רואה הגדלת הליגה כדבר חיובי,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "דבר ראשון אין מתנגד גדול ממני..."

עם כל הכבוד- הכדורגל בארץ פשוט לא טוב מספיק. ההיטוריה מראה שרוב הקבוצות בשנים האחרונות שעלו ליגה, התנדנדו במקומות האחרונים ובסוף חזרו בחזרה לליגה השנייה.
הגדלת הליגה, לפי דעתי, תוריד משמעותית את רמת הכדורגל בארץ. כבר היינו בעבר במתכונת 16, והוחלט בצדק להקטין את הליגה בשל חוסר עיניים בליגה.

כל התוכנית הזאת היא במטרה "לפתוח דלתות" לקבוצות הקטנות ולגרום גם להם להגיע להישגים, אולם זו לא הדרך. בהגדלת הליגה, הגבלת כמות הזרים והתקציבים- אנחנו בעצם יורים כדור ברגל של עצמנו. במקום לקדם את הקבוצות הקטנות כדי שיגיעו לרמת הקבוצות הגדולות, לוזון רוצה להוריד את רמת הקבוצות הגדולות ואת הכדורגל בארץ בכלל, כדי שהקבוצות הקטנות יוכלו להשתלב בו.
במקום להגביל את התקציבים, למה לא לתמוך יותר בקבוצות הקטנות? את כל המאמצים והמשאבים המופנים כלפי התוכנית הזו- להשקיע בפיתוח כדורגל מגיל צעיר, בפיתוח התנאים בקבוצות הבינוניות וכו'.

אין בתוכנית הזו שום היגיון. אולי תהייה לנו ליגה יותר מעניינת- אבל מהצלחה באירופה והתקדמות רמת הכדורגל בישראל אפשר לשכוח.

הירוק בכל זאת עולה

חזרה לפורום
ישן 19-03-2007, 21:27
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
אתה כתבת דאבל. גמני יכול... :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eskimo שמתחילה ב "יו'ר החדש של התאחדות הכדורגל התחיל במלאכתו...הרס הכדורגל"

אם יגבילו את תקציבי הקבוצות ל10 מיל' דולר, זה יהרוס את כל התקוות של בית"ר לאירופה. אי אפשר להחזיק בקבוצה שחקנים ברמה בינלאומית עם תקציב כזה. באף ארץ באירופה ולא בעולם אין הגבלה מטומטמת שכזאת! איך באנגלית היו מסתדרים עם הגבלה מגוחכת כזאת?!?! איך?!
אבי לוזון חושב רק על טובת קבוצתו. הוא מנסה להיות שרירן. זה שעושה משהו, שגורם לשינוי. הוא לא חושב על טובת הכדור רגל הישראלי! איך לעזאזל זה יכול להיות טוב לכדור-רגל הישראלי?! זה לא קשור לזרים.. אז יביאו זרים מברזיל וגאנה וניגריה במחיר זול וארבעה זרים ישחקו כל הזמן.. זה לא יועיל לכדורגלן הישרלאי במאומה. תראו עכשיו בבית"ר - יש חמישה זרים אך בכל רגע נתון משחקים מקסימום שלושה!
בקיצור- מהלך שרירותי שבא לעזור לקבוצות העניות, כדוגמת קבוצתו האהובה...

אני חושש לחייו ובריאותו אם ה"חוק" הזה יעבור.

חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 00:54
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05

וואיי ואני חשבתי שאני היחיד ששונא אותו... אני גם שונא אותו! הוא נראה כמו איזה בוס של מאפיה! דרך אגב הוא עדיין יו"ר מכבי פ"ת? וואלה נהיה לנו פה איזה סילביו ברלוסקוני קטן... שנה הבאה הוא רץ לראשות הממשלה כנראה.. למרות שבתכל'ס גם אני בעד הגדלת הליגה ל-16 קבוצות זה יכול רק לעזור..
אבל להגביל את התקציב ל-10 מיליון דולר?! זה רעיון דבילי ומטומטם לחלוטין... מילא הגבלת זרים במשחק ליגה, אבל הגבלת תקציב?? למה מי מת?? איזה דביל

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:51

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר