לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2007, 22:31
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
שאלה של בטחון

אנו נחשבים עם של ביטחוניסטים, נכון או לא? או שאולי אנחנו פשוט בוטחים בעצמנו עד כדי זלזול בכל הכללים. אנו מלמדים את האזרחים לבדוק כל חפץ חשוד, לבדוק אם אין אדם חשוד לידנו למען מניעת פיגוע, מזהירים מטיילים בחו"ל בנוגע ליעדי נסיעתם - עם של ביטחון. עם שחי ונושם ביטחון. או שאולי הכול רק למראית עין?

הנה מקרה של "לנו זה לא יקרה"

שגרירות ישראל בניגריה נמצאת בעיר הבירה אבוגה. השגרירות מוגנת על-ידי מוסלמים, אולי כן אולי לא. אבל מרביתם לבנונים, כן, מלבנון. אותם לבנונים שעובדים בחברת אבטחה ישראלית, כך לפחות זה נראה, מגינים על השגרירות הישראלית בבירת ניגריה. הם אלו המגינים על בית השגריר, על מגורי הסגל הדיפלומטי. הם מסתובבים בשגרירות באופן חופשי ובאים במגע עם כל מה שקורה בשגרירות. הכול גלוי וידוע להם.

לפי מה שידוע לי, ואולי אני שוגה, הקהילה הלבנונית המוסלמית בניגריה תומכת בחיזבאלה. היא תורמת כספים רבים למימון פעולותיו של ארגון החיזבאלה. לא רק זאת, ישנן שמועות חזקות למדי בניגריה כי הקהילה הזאת אף תומכת בקיני אל-קעאידה המצויים בצפון ניגריה.

אני שואל: היכן השב"כ שתפקידו לבדוק. אני שואל: רק אם יהיה פיגוע בשגרירות נשאל איך זה קרה? איך לא ידענו? תארו לעצמכם את חטיפת השגריר הישראלי בניגריה, מה יגידו אז.

אני מקווה שכל הנזכר לעיל הם שיגיונות ופחדים שלי. אני מזהיר כאן, כי אני חושב שכדאי שהממונים על הנעשה בניגריה יבדקו לפני שיהיה מאוחר מדי. עדיף לבדוק עכשיו ולא להקים ועדת בדיקה או חקירה לאחר מעשה.

אנחנו הרי עם של ביטחון, כן או לא? לנו זה בטח לא יקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2007, 15:56
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
נו, כבר כתבת את אשר כתבת...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אלכס לוין שמתחילה ב "לא איני יכול לפרט מעל גבי..."

אני רק רוצה להניח ואפילו מאמין שהאנשים העוסקים בביטחון שגרירויות ומוסדות ישראליים ויהודים בניכר, מכירים את הנושא.
אם אתה חש ויודע שהמצב בשגרירות ישראל בניגריה אנוש עד כדי כך, אתה יכול להתריע בפני הגורמים המוסמכים...מובטחני שתמצא את הדרך.
על כל מקרה, האם ביקרת בניגריה וראית במו עיניך שאנשי הביטחון המגינים על השגרירות או הסגל הדיפלומטי הם אכן אנשי חיזבאללה או אפילו אל קעאידה?
כבן של דיפלומט (לשעבר), אני יודע שמערכת הביטחון מתמצאת בנושא ואינה מפקירה עובדי מדינה לחסדם של שומרים עויינים.
במסגרת הכל אפשרי בחיים, אם אכן הדברים מדוייקים ונכונים, כי אז עלית על סקופ מארץ הסקופים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר