לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-03-2007, 21:03
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
ההפרכה הכי גדולה היא הקביעה שהאדם הוא פשוט יצירה רנדומלית
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי maxim k שמתחילה ב "לא כל תאוריה ניתן להפריך...."

שמורכבת מטעויות, בעוד אנו רואים עיניים(זוג) אחד ליד השני, הכל מסודר, אפילו השיניים...
כפי שנאמר מפי סטיבן סטנלי: ''דרווין, ואיתו אדריכלי התיאוריה הניאו-דרוויניסטית, היו עומדים פעורי פה נוכח המאובנים שנתגלו... הם היו נתקפים בהלם מול עובדות אלו''.
פרופ' נתן אביעזר: 'ההיסטוריה של המינים השונים כפי שהיא מתבטאת במאובנים, מורה על שתי עובדות העומדות בסתירה מוחלטת לרעיון ההתפתחות ההדרגתית:
1. העדר שינוי – מראה היצורים בזמן הופעתם הראשונה זהה לחלוטין לצורתם זמן רב אחרי זה.
2. הימצאות פתאומית – מין חדש אינו מתפתח בהדרגה; הוא מופיע לפתע בממצאי המאובנים כשהוא כבר בעל מבנה שלם ומוגמר''.
אני חושב שלבד, בלי לוגיות, אפשר להבין מהמאובנים שלא היו התפתחויות ביניים.

בנוגע לקב"ה, הבעיה היא שאת האמת אי אפשר להפריך, אמיתות הקב"ה? סיאנסים, היפנוזות, אוטיסטים שמשתמים בשיטת ה-F.C לתקשור(ועוד משהו שבאמת המדענים לא מבינים זה שהאוטיסטים לא מסתכלים על לוח האותיות בזמן התקשור).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-03-2007, 21:11
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "ההפרכה הכי גדולה היא הקביעה שהאדם הוא פשוט יצירה רנדומלית"

שוב, אפילו אם ההסתברות שבן אדן ייצא כמו שהוא ייצא היא אחת למיליון, זה כבר קרה, כך שלהסתברות אין משמעות.

ציטוט:
1. העדר שינוי – מראה היצורים בזמן הופעתם הראשונה זהה לחלוטין לצורתם זמן רב אחרי זה.
2. הימצאות פתאומית – מין חדש אינו מתפתח בהדרגה; הוא מופיע לפתע בממצאי המאובנים כשהוא כבר בעל מבנה שלם ומוגמר''.

מה שכתוב פה לגמרי לא נכון. למען האמת זהו אוסף שטויות מוחלט.
1. יש שינוי. יש שלבי ביניים, ונמצאו כל כך הרבה שלבי ביניים שאף הצליחו להקים עץ תורשה שניתן לראות בו את התפתחות המינין השונים החל מהיצורים הרב תאיים הראשונים.
2.הטענה הזו כל כך מטומטמת שאפילו קשה להגיב. אתה מצפה ךמצוא את כל השלדים של כל היצורים החיים אי פעם? השלדים והמאובנים שאנו מוצאים הם רק אחוז פצפון ששרד בגלל תנאים מיוחדים ששררו במקום שבו הם נמצאו ובכך שימרו אותם.

ציטוט:
סיאנסים, היפנוזות, אוטיסטים שמשתמים בשיטת ה-F.C לתקשור(ועוד משהו שבאמת המדענים לא מבינים זה שהאוטיסטים לא מסתכלים על לוח האותיות בזמן התקשור).

תרשה לי להבין אותך נכון. הסיבתיות היא כזו:
הם חלמו חלום->הם סיפרו אותו->אז יש אלוהים.
ישנה תופעה מסויימת אצל אוטיסטים (שמעולם לא שמעתי עליה אז לא אגיב עליה באופן ספציפי)->מדענים לא יכולים להסביר את זה -> יש אלוהים.

אני מצטער אבל אין פה שום קשר לוגי של נביעה בין הדברים. אתה מפרש את הדברים כפי שנוח לך, ולא כי זה ההסבר ההגיוני.
ישן 21-03-2007, 21:23
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי maxim k שמתחילה ב "שוב, אפילו אם ההסתברות שבן..."

ציטוט:

מה שכתוב פה לגמרי לא נכון. למען האמת זהו אוסף שטויות מוחלט.
1. יש שינוי. יש שלבי ביניים, ונמצאו כל כך הרבה שלבי ביניים שאף הצליחו להקים עץ תורשה שניתן לראות בו את התפתחות המינין השונים החל מהיצורים הרב תאיים הראשונים.
2.הטענה הזו כל כך מטומטמת שאפילו קשה להגיב. אתה מצפה ךמצוא את כל השלדים של כל היצורים החיים אי פעם? השלדים והמאובנים שאנו מוצאים הם רק אחוז פצפון ששרד בגלל תנאים מיוחדים ששררו במקום שבו הם נמצאו ובכך שימרו אותם.

בכוונה גם הורדתי את שמות הפרופסורים כדי לראות איך תגיב, מי שאומר את זה הוא פרופ' סטיבן גולד מאוניברסיטת הרווארד ושותף לדעתו הוא פרופ' סטיבן סטנלי.

ציטוט:

תרשה לי להבין אותך נכון. הסיבתיות היא כזו:
הם חלמו חלום->הם סיפרו אותו->אז יש אלוהים.
ישנה תופעה מסויימת אצל אוטיסטים (שמעולם לא שמעתי עליה אז לא אגיב עליה באופן ספציפי)->מדענים לא יכולים להסביר את זה -> יש אלוהים.

http://en.wikipedia.org/wiki/Facilitated_communication

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 21-03-2007 בשעה 21:26.
ישן 21-03-2007, 21:55
צלמית המשתמש של maxim k
  maxim k maxim k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.06
שלח הודעה דרך MSN אל maxim k
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "וההוכחות לאי-מציאות בורא נברא מוטלות על ציבור הלא מאמין"

ציטוט:
וההוכחות לאי-מציאות בורא נברא מוטלות על ציבור הלא מאמין

שוב, אתה טועה. אני לא מוכיח דבר (כי חובת ההוכחה מוטלת על הציבור המאמין, כפי שכבר הסברתי), ולא משתמש בטענה זו, ולכן אין לי צורך להוכיח אותה.
אתה לעומת זאת, מבסס על הטענה ההפוכה את ההוכחה שלך, ולכן אתה מחוייב להוכיח אותה אם אתה רוצה שההוכחה תהיה נכונה.

ציטוט:
האם אתה מאמין שאין מציאות של בורא נברא ושאתה בראת את עצמך?

השאלה אינה נכונה. כפי שאתה מציג את השאלה, אלו שתי האפשרויות היחידות, א למעשה ישנן עוד אפשרויות, ואחת מהן היא "אני מאמין שאני נוצרתי, אבל אין חובה על כל דבר להיברא". (דרך אגב, נברא בד"כ בא במשמעות של יש מאין, ואני הרי נוצרתי יש מיש).
ישן 21-03-2007, 22:24
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

נגיד ומדובר על כמה מקרים של היווצרות רנדומלית של חלבון
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי maxim k שמתחילה ב "אתה הוא זה שלא קרא מה כתבתי"

פרופ' מאנפרד אייגן, שעסק במשך שנים בחקר המבנה המולקולרי של קרומים ביולוגיים, טען שההסתברות להיווצרות באקראי של מבנה מולקולרי היא זעירה כל כך עד שהיא חורגת מתחום דמיוננו במסגרת ממדי הזמן והמרחב האפשריים של היקום. לכן, על אחת כמה וכמה, אי אפשר להעלות על הדעת שמבנה אופטימלי זה ייווצר, ייברר וישתכלל מחדש מדור לדור. יתר על כן, מאנפרד אייגן אומר, כי הבסיס לטיעון המקריות דורש את קיומה של סדרה שלמה של מאורעות שלא ייאמנו, כשכל אחד מהם בעל סיכוי קרוב מאוד לאפס.

למה המצב דומה? קח דלי עם צבע ושפוך כל פעם צבע לתוך מפה, תנסה לבדוק כמה פעמים אתה צריך לזרוק את הדלי באוויר כדי לקבל אות (נגיד ב'), אח"כ עליך ליצור עוד אות (נגיד ד'), אבל הדבר צריך להיווצר כשהוא לא מוחק את אות ב'(אין סיכוי בעולם).

מדען האבולוציה לקומט דה נואי
טרח לחשב את הסיכוי להיווצרותה המקרית של פרודת חלבון יחידה, ומצא כי הסיכוי להיווצרות אקראית הוא ל- 10-243. אם רק נזכור שתא חי יחיד מורכב ממאות פרודות של חלבון בנוסף לחומרים מורכבים אחרים, ניווכח שהסיכוי להיווצרות אקראית הוא בלתי אפשרי ושואף לאפס.

ישן 21-03-2007, 22:30
צלמית המשתמש של ghnon
  ghnon ghnon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
איך אתה בדיוק קובע שתנ"ך זה שטות?
בתגובה להודעה מספר 118 שנכתבה על ידי maxim k שמתחילה ב "מה זה בדיוק משנה מי לימד אותו שטויות"

מי אתה בכלל שתקבע דבר כזה?!
"התנ"ך מלווה אותנו העם היהודי למעלה מ-2000 שנה.

התנ"ך מהווה את תשתית האמונה היהודית, מקור הערכים והתרבות היהודית.

התנ"ך מהווה מוקד לתרבות היהודית הדתית והחילונית גם יחד, והשפעתו גברה במאתיים השנים האחרונות.
אתה בכלל קראת חצי דף מהתנ"ך?
על פי מה אתה קובע דברים כאלה?
התנ"ך הוא כיום הספר הפופולרי ביותר בעולם
הוא תורגם למספר השפות הרב ביותר.
אם זה היה שטויות תאמין לי הוא לא היה הספר הכי משפיע בעולם.
נמאס מכל איזה אחד שחושב שהוא איזה מבין,ומוציא כאלה שטויות.
בלי שום ביסוס.
עזוב אין עם לדבר.

ישן 21-03-2007, 13:26
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
סבבה אז מה המסקנה שלך מזה?
בתגובה להודעה מספר 133 שנכתבה על ידי lord of israel שמתחילה ב "[font=Verdana]הקוף נוצר..."

ובכן, הרבה אשכולות נפתחו בנושא.
לפי דעתי יש כח שברא את העולם וטיפש מי שיגיד שלא קיים כח כזה !
יש אנשים שקוראים לו "אלוהים" , אני קורא לו "שטן" כי לדעתי בעולם הזה יש רק רוע ואני יסביר את זה :

אמנם קיבלנו עיניים וידיים וחושים שונים, אבל זה לא פותר אותנו מקשיי העולם, לדעתי מי שתכנן את כל זה בא להרע ( מלשון "רוע") עם האדם, לתת לו ייסורים וסבל. קיצר- אם "אלוהים" ( כפי שמכנים אותו אנשים) הוא דבר טוב, אז לא היינו סובלים, והסיפור עם התפוח ועץ הדעת מצוץ מהתחת !.
שורה תחתונה:
יש כח שברא את היקום, אבל הוא רע !!! רק אכזריות ורוע יש בעולם, תאמינו לי מגיל 13 הייתי מניח תפילין והפסקתי לפני שנה וקצת כי ראיתי וחקרתי והגעתי למסקנה שהכל זה רק מזל, ואת המזל קובע השטן !

ישן 21-03-2007, 18:18
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 149 שנכתבה על ידי puzpuz שמתחילה ב "ברגע שיש בן אדם אחד שמאמין באלוהים, הוא קיים"

יש אנשים שבישבילהם אלוהים קיים, אבל לאדם [עם קצת הגיון] שמתחבר למציאות ולא הולך לפתרונות של אנשים בורים להסבר היקום, ברור שאלוהים לא קיים.

זה כמו החידה: אם נפל עץ ביער בשומקום ואף אחד לא שמע ולא ראה את זה, הוא באמת נפל?

אני די בקטע ששני רבעי עוף עם שפשפת כתבו את התנ"ך כי אמא שלהם הייתה פרוצה, ולדעתי גם התנ"ך נכתב ובעצם עובד על מליארדי אנשים - התנ"ך הספר הכי נמכר בעולם! משמע העולם מפגר.
כמה שזה נשמע סנובי, אבל מי שבאמת מאמין בזה בכל נפשו, בטח גם חושב שכל טריק הוא קסם - עד שמגלים לו את הטריק, וככה גם עם אלוהים - עד שמישהו יגלה את הטריק של התנ"ך כולם יאמינו.
ולמען האמת אני חושב שאם אפילו יגלו שהתנ"ך מזוייף יהיו אנשים מפגרים שימשיכו להאמין בהכל.

בקיצור חפרתי ! אין צורך לחזק
ישן 21-03-2007, 20:59
  **** **** אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.07
אה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ran7569 שמתחילה ב "מאמינים באלוהים או שלא?"

קודם כל כן...
אחרי שקראתי את כל הויכוח הזה מעליי אני ינסח את זה ככה: (ואם אפשר קצת רצינות)
אני בטוח שכל אחד פעם הרגיש מין תחושת ריקנות כזאת פתאום וביוחד דווקא אחרי שהצלחתה במשהו שרציתה הרוורתה כסף חזרתה מחופשה וכו' מין הרגשה מוזרה כזאת שאומרת לך טוב הרי קיבלתי את מה שרציתי אני צריך להיות עכשיו מאושר לא??? מה שבדרך כלל קורה זה כל מני נסיונות "לקבור" את ההרגשה הזאת ולראות איזה סרט טוב או לצאת עם החברה, אבל דווקא ההרגשה הזאת מלמדת אותנו שאנחנו רוצים משהו מעבר גם אם אנחנו מצליחים להסתיר את זה טוב.
הרי באו ננסה לחשוב שאם אתה באמת מאמין שאתה כאן ללא מטרה ללא סיבה סתם משהו שבה להעביר 70 שנה ולסגור את הבסטה...
סתם נקודות למחשבה...
ובקשר להוכחות מדיעות יש מספיק...
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר