לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 23:52
  johanan87 johanan87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי naoru שמתחילה ב "ניסיתי את הדבר הבא ניתקתי את..."

תראה, באופן כללי אי אפשר לצפות מאף תוכנת שיתוף קבצים שתוריד תמיד במהירות המקסימלית שרוחב הפס שלך מאפשר, מסיבה פשוטה: במקרים רבים אין בכל רגע נתון מספיק מקורות זמינים ופעילים שמאפשרים לך להוריד קבצים במהירות גבוהה.
כנ"ל כאשר אתה מוריד קובץ דרך HTTP או FTP - על מנת שתוכל להוריד במהירות המקסימלית האפשרית, השרת האמור חייב להקצות לך רוחב פס הזהה לרוחב הפס שלך או גבוה ממנו. לדוגמה: אם יש לך חיבור של 2.5 מגה-ביט בשנייה, שמאפשר לך להוריד על בערך 312 קילו-בייט בשנייה, ואתה מוריד משרת שבגלל עומס (או מסיבות אחרות) מקצה לך כרגע 60 קילו-בייט, אין משמעות לזה שיש לך 312 קילו-בייט בשניה של רוחב פס כי הוא לא מנוצל...

אני ממליץ לך לעשות דבר פשוט: אם אתה אומר שקיבלת קצב הורדה טוב, ואז לאחר מספר דקות הוא צנח שוב, כבה את תוכנת השיתוף באותו הרגע, ובדוק את רוחב הפס שלך מול שרת אמין. אתה יכול להשתמש ב- http://2.i014.net (לחץ על בדיקת הורדה, ותוריד את הראשון ברשימה).
ולמה זה טוב? כי אם אתה אומר שלאחר סריקת המחשב נגד ספייוור ראית לראשונה מהירות טובה, ייתכן שמשהו עדיין משתמש לך בחלק מרוחב הפס. בצורה הזו, אם אתה לא מוריד תקין גם משרת HTTP יציב, הבעיה היא ככל הנראה לא קשורה כלל לתוכנת השיתוף עצמה, אלא למשהו שמפריע לך מבחינת רוחב פס.
אם שם ההורדה תקינה, זו יכולה להיות בעיה בהגדרות התוכנה, או כפי שאמרו חסימה מצד ספקית האינטרנט. אני לא יודע דרך מי אתה מחובר, אבל 014 לא מבצעים הגבלה כלשהי על תוכנות שיתוף, ולדעתי גם 015 לא. יצא לי לעבוד דרך שתי החברות הנ"ל, ומעולם לא התרשמתי כי אני מוגבל בצורה כלשהי ע"י הספקית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-03-2007, 21:11
  johanan87 johanan87 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי naoru שמתחילה ב "יונתן שלום עשיתי את הבדיקה..."

סוג המודם לא אמור לשנות, היות והוא לא מתעסק עם כל מה שקשור לפורטים. אם יש מישהו שמבצע חסימה כלשהי, זהו הספק שלך או HOT, למרות שלמיטב ידיעתי HOT לא חוסמים פורטים המשמשים תוכנות שיתוף. לצורך ניסיון שווה לנסות להגדיר שהתוכנה תשתמש בפורטים אחרים, וכמובן לתקן את ההגדרות המתאימות בראוטר אם אתה מחובר דרכו, או לא להשתמש בראוטר בכלל בזמן הבדיקה.

אגב, אני מסיק ממה שכתבת שאתה מחובר ב-1.5 מגה-ביט, נכון?
אם אתה מחובר בחבילה מהירה יותר, יש לך מגבלה כלשהי על רוחב הפס וייתכן מאוד שזה הגורם לבעיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:37

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר