לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2007, 11:04
  johny_c johny_c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
עזרה טיול לארה"ב בקיץ הקרוב

שלום לכולם..
אני נמצא בדילמה קשה, שאני מקווה שאתם יכולים לפתור לי אותה.
בקיץ הקרוב אני רוצה לטוס לארה"ב, למשך חודש.
בגלל שאני לא מכיר בכלל את ארה"ב אני רוצה שאתם תעזרו לי בתכנון טיול עד כמה שניתן.
אני רוצה טיול שמיועד לצעירים, לא לטייל במקומות משעממים (מוזיאונים וכד')
נראה לי כמו כל אחד שטס לארה"ב, הוא רוצה לראות את ניו-יורק, לאס וגאס וכו'.
האם משהו יכול להציע לי מקומות יפים בארה"ב, מקומות מעניינים, אבל שאני לא ארגיש כמו בישראל, עם מלא ישראלים.
הבעיה השנייה שלי היא שאני לא יודע מתי הכי כדי להזמין כרטיטים, כבר מעכשיו, או שלחכות שבועיים-שלושה לפני הטיול, וגם מה יותר עדיף טיסה ישירה לניו-יורק, או טיסה עם עצירות ביניים?
על איזה חברת תעופה אתם ממליצים?
אני אשמח מאוד אם אתם תוכלו לעזור לי, כי באמת שאין לי מושג איך להתחיל לתכנן את הטיול הזה...
בתודה מראש, יהונתן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-03-2007, 11:51
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim מנהל chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johny_c שמתחילה ב "טיול לארה"ב בקיץ הקרוב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי johny_c
שלום לכולם..
אני נמצא בדילמה קשה, שאני מקווה שאתם יכולים לפתור לי אותה.
בקיץ הקרוב אני רוצה לטוס לארה"ב, למשך חודש.
בגלל שאני לא מכיר בכלל את ארה"ב אני רוצה שאתם תעזרו לי בתכנון טיול עד כמה שניתן.
אני רוצה טיול שמיועד לצעירים, לא לטייל במקומות משעממים (מוזיאונים וכד')
נראה לי כמו כל אחד שטס לארה"ב, הוא רוצה לראות את ניו-יורק, לאס וגאס וכו'.
האם משהו יכול להציע לי מקומות יפים בארה"ב, מקומות מעניינים, אבל שאני לא ארגיש כמו בישראל, עם מלא ישראלים.
הבעיה השנייה שלי היא שאני לא יודע מתי הכי כדי להזמין כרטיטים, כבר מעכשיו, או שלחכות שבועיים-שלושה לפני הטיול, וגם מה יותר עדיף טיסה ישירה לניו-יורק, או טיסה עם עצירות ביניים?
על איזה חברת תעופה אתם ממליצים?
אני אשמח מאוד אם אתם תוכלו לעזור לי, כי באמת שאין לי מושג איך להתחיל לתכנן את הטיול הזה...
בתודה מראש, יהונתן.

היי יהונתן

בבניית טיול כמו טיול לארה"ב (ובדרך כלל) כדאי להתחשב במספר גורמים:

1. תקציב לטיול ביחס למשך הטיול
2. מקומות ספציפיים שמאוד רוצים לבקר בהם
3. אפשרויות לינה- משפחה/ מלונות/ אכסניות/ חניונים
4. תחבורה- יש רכב?/תחבורה ציבורית
5. האם אתה טס לבד? עם משפחה? עם חברים?

בוא נתחיל מכאן ונמשיך לאט לאט

ישן 22-03-2007, 14:43
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
לא יודע על אל על, לי הייתה טיסה גרועה עם אלאיטליה
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי johny_c שמתחילה ב "או.קיי..נניח"

טיסה עם עצירה באיטליה.

הטיסה לשם הייתה בסדר גמור, הדיילת קרקע הייתה ממש נחמדה והביאה לנו מקומות ביציאת חרום - זאת אומרת רגליים פנויות לגמרי.

אבל בטיסה חזרה זה היה שונה לגמרי - קיבלתי מקומות ממש גרועים בגלל איזה שהיא טעות של אלאיטליה (הרבה נוסעים הגיעו לטיסה וגילו שבטעות הם לא רשומים, לא לקח הרבה זמן עד שסידרו את זה אבל כולנו קיבלנו מקומות לא נוחים (אני הייתי בשורה האחרונה, במרכז המטוס - זאת אומרת צפוף לגמרי בין שתי אנשים, בלי שום חלון באופק) הסרטים היו בסדר גמור, האוכל היה טוב, אבל טיסה כזאת ארוכה בתנאים כל כך לא נוחים זה סיוט.

אחרי זה כשהגענו לאיטליה המטוס התעכב בבערך שעה (בנוסף לשעה שהיינו אמורים לחכות בכל מקרה) הבעיה לא הייתה עם העיכוב, אלא אם העובדה שרק אחרי שכולם נעמדו בתור לעבור את הבדיקה נזכרו להגיד לנו שיש עיכוב, בלי שתהיה אף דיילת שתתן תשובות לאנשים.

בקיצור, לא חוויה נוראית, כבר היו לי חוויות יותר גרועות מזאת עם טיסות - אבל בהחלט צריך לשקול דברים כאלו בטיסה כל כך ארוכה.

וכמה טיפים באופן כללי:
* לאס וגס - אני לא מציע לסוע לבד לשם, זה מקום מדהים, אבל אתה חייב להיות שם עם חברים כדי להנות, קשה למצוא שם חברים כי רוב האנשים באו להמר, לכן אם יוצא לך לסוע עם אנשים אז מומלץ מאוד, אם לא אז עדיף לוותר או פשוט להיות שם לא יותר מיומיים.
*החברה העיקרית של רכבות בארה"ב היא amtrak, למרות שהרכבות נראות קצת מיושנות בארה"ב החברה דיי מדייקת בזמנים (נסעתי איתם כמה פעמים ורק פעם אחת היה לי עיכוב ארוך בגלל גשר שלא נפתח) רק חשוב לבדוק שהנסיעה ברכבת לא יקרה יותר מטיסה - תתפלא לגלות שזה קורה לפעמים
* ובהזדמנות הזאת אתר מצויין למציאת טיסות זולות בתוך ארה"ב http://www.kayak.com/ אפשר לפעמים למצוא שם מציאות.
*באופן כללי הרבה דברים יקרים יותר בסופי שבוע (טיסות, מלונות), תנסה לבנות את הדברים ככה שזה יצא באמצע שבוע.
* תשקול כן ללכת למוזיאונים מיוחדים - תת מימיים או טבע או דברים כאלו, יש כמה דברים שהם כן מעניינים.
* יש פארקים שנקראים six flags זה המון רכבות הרים ובאופן כללי שילוב של כל המתקנים הכי מפחידים, מומלץ בחום.
* בניו יורק אתה ישן במלון או אצל משפחה? כי אם במלון אני יכול להמליץ לך על כמה אפשרויות.
*למרות שניו יורק נשמעת מקום מגניב לקניות עדיף שתעשה את הקניות בעיר אחרת - ניו יורק היא אחת הערים היקרות בעולם.

אני יכול לעזור יותר עם תרחיב טיפה יותר על מה אתה מחפש

ישן 22-03-2007, 14:52
צלמית המשתמש של chatulim

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי johny_c שמתחילה ב "או.קיי..נניח"

בנוגע לטיסות:

אני טסתי פעם אחת טיסה ישירה, היא היתה בסדר והיתה עם אל על (באופן כללי מנסיוני אלעל היא אמנם חברה יקרה, אבל סה"כ בסדר)
טיסת ביניים היא אופרה אחרת לגמרי. יש אפשרות לעצור ליום שלם באירופה, או רק לכמה שעות. אם אתה עוצר לכמה שעות זה עניין של לחכות בשדה התעופה.

דוגמה שלי- טסתי עם מאלב, החברה ההונגרית, וחיכינו 6 שעות בשדה התעופה בבודפשט. לא השתלם לצאת כי בזמן שהיינו מגיעים לעיר כבר היינו צריכים לחזור, אז די התייבשנו. מה שכן, טיסה עם עצירת ביניים זולה באופן משמעותי מטיסה ישירה.
בכל אופן- מנסיוני האישי בלבד, לא ממליצה על מאלב לטיסה כזו, אני די סבלתי. האוורור היה גרוע, לא היה מזגן, השירות היה בזיוני ביותר. אני לא ממליצה.

High_Hopes יוכל לעזור יותר בכיוון התוכן, אם כי בניו יורק עצמה אני בקיאה מאוד. רוב "מסעותיי בארהב" היו לחוף המערבי כך שבמזרחי אני בקיאה, אבל לא ספצית

ישן 22-03-2007, 15:55
  johny_c johny_c אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
אני אנסה להרחיב
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "בנוגע לטיסות: אני טסתי פעם..."

בניו -יורק אני הולך להיות אצל דודים שלי, ככה שלא יהיה בזבוז כסף במלונות.
אני מעדיף להיות במקומות בילוי לצעירים, אבל אני בהחלט לט שולל מוזאונים אטרקטיבים כמו שהצעת.
כמובן שאני לא הולך לבזבז את כל החודש שלי בניו יורק, אני מעריך שאני אהיה שם כ-שבוע וחצי, ככה שאני צריך להיות במקומות הכי טובים שם.
לגבי המשך הטיול, אני לא מכיר את ארה"ב ככה שקשה לי לדעת איפה כדאי לי להיות, המקומות שאני יודע שאני חייב ללכת הם: GROUND ZERO, סנטרל פארק, מנהטן, דיסניוורלד, מפלי הניאגרה וכד'.

גם לי הציעו לטוס עם חברת התעופה ההונגרית, עם עצירת ביניים בבודפשט, אבל אחרי שאמרת לי איך היה בטיסה שלך, כנראה שאני לא אטוס איתם כבר....
חשוב לי שהטיסה תהיה זולה לארה"ב, אבל אם אני אתעכב יום שלם באיזו שהיא עיר באירופה, אני אבזבז את ההפרש שם, במקום לחסוך אותו בטיסה, ככה שאני צריך לחפש לי טיסה עם מינימום שעות המתנה.
כמה זמן לפני לדעתכם כדאי לי להזמין את כרטיס הטיסה שלי.

אני רוצה להגיד לכם שאתם לא יודעים כמה שאתם עוזרים לי, תודה לכולם..
ישן 22-03-2007, 16:39

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי johny_c שמתחילה ב "אני אנסה להרחיב"

בקשר לטיסה אני לא יכול לעזור כי ארגנו לי את הטיסה דרך החברה שטסתי איתה (מחנה קיץ)

בקשר לפארקים - אם אתה הולך לאורלנדו אז יש את sea world ויש את universal studio שתיהם ממש נחמדים, sea world זה פארק מים ענק עם המון אטרקציות נחמדות וuniversal הוא פארק מתקנים של סרטים, יש בו 2 פארקים, אחד הפארק המשפחתי ואחד הפארק עם המתקנים ה"מפחידים", אנחנו עשינו טעות וחילקנו את universal ליומיים, בדיעבד היה עדיף לעשות את שתי הפארקים ביום אחד, למרות שזה יצא לחוץ קצת הפארק השני הוא דיי קטן והיינו בו רק כמה שעות ולא יום שלם, אז זה קצת איכזב.

בקשר לדיסני, יש כמה פארקים, הקלאסי הרגיל, אפקוט, אמג'יאם, חיות ומים - לפי דעתי ממש אין סיבה לעשות את כולם, רצוי לבחור 1-3 פארקים שמעניינים אותך.

בכל מקרה, אורלנדו היא מאוד מאוד יקרה (אפילו יותר מניו יורק) אבל אפשר למצוא חנויות שמוכרות כרטיסים מרוכזים בזול לכמה פארקים. ובתוך הפארקים יש לפעמים מבצע שאתה משלם סכום מסויים ואתה יכול לאכול חופשי כל היום - זה משתלם בטירוף, תזכור לבדוק את זה.

בקשר לניו יורק - אני לא יודע מה מעניין אותך, אבל אני למשל ויתרתי על הגראונד זירו כי ת'כלס זה סך הכל אזור בנייה סגור, וזה נמצא בדרום מנהטן וייחסית רוב האטרקציות הן יותר צפונה, לכן אני ממליץ על זה רק אם אתה עושה גם משהו אחר באזור (כמו נסיעה במעבורת לפסל החירות).
עוד דבר שיכול להיות נחמד - דיוויד לטרמן, קונן אובראיין וסאטרדי נייט מצולמים בניו יורק, הכרטיסים הם בחינם ולפעמים מופיעים בתוכניות האלו אמנים גדולים, צריך להזמין כרטיסים הרבה זמן מראש אז תנסה להשיג כבר בארץ (אני פשוט הלכתי בניו יורק והביאו לי כרטיסים לדיוויד לטרמן ליום שאחרי, הוא לא כזה מצחיק אבל זאת הייתה סוג של חוויה, לעומת זאת לקונאן אובריין הגעתי מוקדם בבוקר כדי להשיג כרטיסים בהמתנה, חיכיתי שעה בתור ובסוף הייתי הראשון בתור שלא הוכנס - היה ממש מבאס, לא ממליץ לאף אחד).

אני לא כל כך אוהב מחזות זמר, אבל אנשים ממליצים על זה בחום - גם זה עדיף להזמין מראש, למרות שאני הייתי בתקופה שאין הרבה תיירים ויכלתי לקנות כרטיסים אפילו למלך האריות (בסוף ותרתי) למרות שזה המחזה הכי מצליח. בסוף הלכתי למונטי פייטון - ספאמאלוט והיה ממש מצחיק.

דרך אגב, שבוע וחצי בניו יורק זה דיי הרבה, לא נראה לי שתגיע למצב שתשתעמם שם, אבל אם יש לך כסף אז עדיף לקצר מעט ולסוע לעוד מקום.

ישן 27-03-2007, 13:03
צלמית המשתמש של chatulim

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי johny_c שמתחילה ב "אני אנסה להרחיב"

בניו יורק הייתי מציעה לך את הבילויים הסטנדרטים, כמו גם פינות מדהימות אחרות שכדאי להגיע אליהן.
גראונד זירו זו נקודה שכל תייר נמשך אליה מפאת עוצמת המקום, אולם למעשה אין שם כלום. ממש- רחבה ענקית וריקה. אפילו קשה לדמיין שפעם עמדו שם שני מגדלים כ"כ עצומים. בלתי נתפס, אך הביקור עצמו די מיותר לטעמי.
סנטראל פארק הוא חמוד מאוד ויש בו המון מקומות מדהימים, יש בו גם גן חיות אולם אני הייתי ממליצה לך לתפוס רכבת תחתית לרובע הברונקס וללכת לגן החיות שם. מדובר בגן חיות ענק ומרשים, ושווה לבלות שם יום שלם (במידה והרגליים שלך יעמדו בזה)
בנוגע למנהטן עצמה- נחמד מאוד לשוטט יום- יומיים בין החנויות על רחוב ברודווי, להרגיש קצת כמו ב"סקס והעיר הגדולה", אבל זה מאבד את הטעם בשלב מסויים וחשוב לעשות את זה במידה אחרת זה נמאס. לקניות בגדים זולות לדוגמא, אני ממליצה על רשת Conway, שם ניתן למצוא בגדים זולים מאוד (חזיה בדולר, לדוגמא או חולצה בדולר וחצי). האופנה ברחובות ניו יורק היא מאוד לא האופנה שאתה רגיל אליה פה בארץ, אבל תמיד אפשר למצוא דברים שאוהבים.
לגבי מפלי הניאגרה- זו חתיכת נסיעה וכדאי לך לשקול אם שווה לך. יש כ"כ הרבה מקומות מדהימים בניו יורק סטייט עצמה, שלא בטוח שתרצה להגיע לניאגרה. לדוגמא, אני הייתי ממליצה לך לבלות יום- יומיים בבוסטון אם תוכל, שם אפשר גם לצאת ל"צייד לוויתנים"- כמובן שלא באמת צדים אותם אלא מפליגים לידם והם די ידידותיים למשתמש חוויה מדהימה. דבר נוסף שאולי תשקול לעשות הוא לבקר באחד האיים במסצ'וסטס- "מרתה'ס ויניארד" או ננטאקט, שם תוכל לראות כלבי ים משתזפים על החופים ושחפים מפצפצים סרטנים על סלעים. הכל תלוי בסוג הטיול שאתה מתכנן לעצמך ואיזה סוג של בן אדם אתה.

אני הייתי מזמינה את הכרטיס כחודש מראש.

ישן 27-03-2007, 17:18

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "בניו יורק הייתי מציעה לך את..."

הגן חיות בברונקס באמת מאוד נחמד, מומלץ לבקר ביום רביעי, כי אז הכניסה חינם (זה חינם אבל אומרים לך שנהוג לתרום כסף, אתה יכול לשים חצי מחיר הכרטיס)
המלצה חשובה - לא כל הרכבות שנוסעות לברונקס מגיעות לגן חיות, אתה צריך לראות שהרכבת עוצרת בגן חיות ואם לא אז להחליף תחנה (אני נסעתי לאמצע שום מקום, ואז הייתי צריך לחזור אחורה ולהחליף רכבת - סתם איבדתי שעה בגן חיות)

נראה לי ששבוע בניו יורק זה מספיק (אפילו יום-יומיים פחות).
כמו שחתולים אמרה, הנסיעה למפלי הניאגרה הם באמת ארוכים מאוד (5-6 שעות למיטב זכרוני ברכבת), אני גם לא יכול להגיד לך אם יש שם גישה למקומות המעניינים אם אין לך רכב, הפעם ויתרתי על הניאגרה ובפעם לפני זה הינו עם אוטו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר