לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-03-2007, 17:50
  hagit360 hagit360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.07
צריכה עזרה או עצה

זה על חברה הכי טובה שלי אוקי אז אני פשוט אתחיל
אז בכיתה א' כמה ילדים הציקו לה לא מכות סתם כזה היא למדה חצי שנה ואז היא הפסיקה ללכת לבצפר וגם כיתה ב' היא הלכה בכיתה ג' היא עברה בצפר אבל היא היתה כבר רגילה לא ללכת אז היא הלכה רק שהיה באה שזה לא הרבה אבל בכול זאת העלו אותה כיתה בכיתה ד ביא כבר לא הלכה אז השאירו אותה כיתה היא לא רצתה שהילדים הכיתה שלה ידעו אז היא עברה לפנימה כי היא רצתה לא כי הכריחו אותה בפנימיה היא למדה (לא ממש למדה אבל היתה הולכת לבצפר בשביל החברות וסתם בשביל להעביר תזמן) ד' ה' ו' ואז לחטיבה היא חזרה לבית ולחטיבה שהיא נרשמה היועצת החליטה להקפיץ אותה ל ח' בגלל הגיל ועכשיו היא התחילה ללכת ואז הפסיקה והבצפר עכשיו שולח מכתבים ואומר שהיא לא תבוא ואז ההורים שלה יכולים להכנס לכלא או לשלם כנס והיא מבולבת ולא יודעת מה לעשות עכשיו היא כל הזמן בבית ולא עושה כלום היא קצת עובדת אבל זה לפעמים ולא קבוע
והיא לא יודעת מה לעשות הכל מבלבל אותה והיא בלחץ היא אפילו חושבת להתאבד אבל היא גם קצת מפחדת ולא יודעת איך בנתיים היא לא עושה כלום אבל אני לא יודעת כמה זמן יתנו לה להשארבבית

אז אם יש למישהו רעיון או משהו כי לבצפר שהיא רשומה בו עכשיו היא לא ללכת

תודה

נערך לאחרונה ע"י hagit360 בתאריך 22-03-2007 בשעה 17:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר