לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2007, 13:49
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
מידע עוד שבוע של טירוני מרץ 07 חטיבת הנח"ל עבר

השבוע התחיל ביום ראשון עם מסדרי רופא ובעיקר בזבוזי זמן ודקות קריאה.

יום שני גם עבר סבבה אותו הדבר.

שלישי-רביעי-חמישי היה גיבוש לא יצאתי אליו כי אני רוצה גדודים כל הכבוד לאנשים שסיימו אותו,גיבורים ממש בהצלחה בהמשך הדרך.(ציון ביטון סיסלרררררר ויונתן חולה עליכם כל הכבוד)

הבינ"שים הגיעו אלינו לפלוגה בבא"ח ונראה שהשתלבו יפה

עשינו בעיקר עבודות רס"ר צביעה,ניקיון והרבה הרבה תורנויות מטבח .

התעכבנו היום ביציאה משום מה וחיכינו עד 10 בבוקר משעה 5 שאנחנו ערים אחרי בעיות לוגיסטיות של האוטובוסים נקווה להימנע מזה בהמשך.

יום שני חוזרים יש מסדר דמעות,נקווה שיהיה בסיידר.

סוגרים שבת ובראשון יוצאים לחופשת חג של 8 ימים לא ע"ח רגילה כי יש הדממה.

יום שני כאשר חוזרים 10 בבוקר ליד המקדונלדס בתמ"ת ב"ש.

בהצלחה לכולם ונקווה שתהנו מהשיבוץ.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-03-2007, 18:52

שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
לכל מי שתהה בקשר לגדס"ר
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "איך החבר'ה בנח"ל??באמת כמו..."

שני צוותים של חה"ן וצוות של פלס"ר.

לפיילוט 17 בקשר לאנשים יש הכל מהכל,צהובים טילים,מזרחים כבדים(מעטים),צהובים לייט(משהו בסגנון שלי כזה),ביני"שים,מתנדבי מח"ל.

סה"כ אחלה אנשים,חלק סטלנים טילים כאילו באנגריסטים מטבעם,רגילים,ורציניים.יש המון צחוקים בלי סוף כאילו,ובאוהל יש מקהלת נודים מהאוכל של הבא"ח.

כמה המלצות:
-אל תאכלו ביצים קשות הן משומרות במיץ שיגרום לכם להקיא את המטרנה שאכלתם בגיל חודש.
-בבוקר תמיד קר אחרי שעה אתה מזיע כבר כמו חמור אז לא לשים חולצה מתחת לב',זה יגרום לכם להסריח.
-הדבר היחיד הנורמלי שיש בבוקר זה גבינה ולחם נצלו את זה ותאכלו.
-אל תתפנקו הבא"ח זה לא בית וכמעט תמיד יש נקניקיות וכרעי עוף.
-אני מחכה ליום שמדענים ימציאו חומר שסופח את השמן אליו מכל ארוחה כי אני פשוט נגעל הכל שוחה בשמן,התרמוקן המלא במיץ תפוזים קר מעורבב עם שמן אפילו.

ישן 23-03-2007, 20:19
צלמית המשתמש של rafi-8
  rafi-8 rafi-8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Itai77 שמתחילה ב ""ובאוהל יש מקהלת נודים מהאוכל..."

יש את זה בכל מקום..

שמעו סיפור מצחיק..

יום רביעי אחרי יום של תיזוזים נכנסנו למיטה והתחלנו לדבר ולצחוק במקום לישון.. פתאום התחיל לצאת ריח ממש אבל ממש מסריח ומהנעלי ספורט של מישהו שחזר מהגיבוש באותו יום.. פתחנו קצת את החלון והריח נשאר בחדר.. המפקדים כמובן שמעו שאנחנו לא ישנים.. ופתאום הדלת נפתחת ונכנסים שני מפקדים ו.. ה- סרס"פ.. ברגע שראינו את הסרס"פ הבנו שאנחנו לא הולכים לישון הלילה.. פתאום איך שהם הגיעו לאמצע החדר המפקד שלי צועק "הם תקעו נודים הזונות, בואו בואו ניצא.." והם ברחו על נפשם.. וכנראה שזה מה שהציל אותנו..

ישן 25-03-2007, 09:52

רשמ"צ לשבוע הקרוב (סגירת שבת)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "עוד שבוע של טירוני מרץ 07 חטיבת הנח"ל עבר"

ציוד לשבוע הקרוב:

שונות:

-שק כביסה

-כרבולית פליז

-גלח"צ נעליים

-פנס

-פק"ל כיסים(מכיל:פנקס רשימות,2 עטים פשוטים,חוגר+אישור זקן+טלכרט+פנקס שבי,תפילת הדרך)

-זוג משקפיים חלופיים

-אטמים לאוזניים

-נעלי מד"ס

-קולב לתליית מדי א' שלא יתקמטו

-מטען לפלאפון

הגיינה:

-כפכפים לאמבטיה

-תיק רחצה (מכיל אקילן לרגליים ולמפשעות,משחת שיניים,מברשת שיניים,דאורדורנט,שמפו וסבון רחצה נוזלי)

-מגבונים

-נייר טואלט

לבוש:

-מכנס קצר+חולצה קצרה

-מכנס ארוך+פליז

-נעלי בית למקלחות

-טייטס ריצה

-גטקעס טרמי

-חולצה טרמית

-5גופיות חאקי קצרות

-5זוגות גרביים אזרחיות

-5זוגות גרביים צבאיות

-גופיה לבנה קצרה

-5תחתונים

ישן 02-04-2007, 17:50
צלמית המשתמש של Nitzy
  Nitzy Nitzy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.06
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "קיבלתי את הגדוד הכי טוב בבא"ח ובחטיבה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
קיסרים-גרניט חוד החנית.

ראינו ביום שישי מי יודע לשיר ואיך 50 הצהובים ו31 הערבים שתקו.31 סתם התפרעו וניסו להרוס לנו.
איך שהבינ"שים יצאו מהתפילה התחלנו לשיר וכולם סתמו את הפה.
בינינו המחזור הזה של 32 הוא הכי טוב בבא"ח.
אם תרצה פרטים בהרחבה כנס אליי לאי סי קיו אני מבטיח תשובות למה שאני יודע.

שמע בוא אני יגיד לך דוגרי אף אחד עוד לא יודע תשירים האמיתים של הגדודים כל מה שאתם שרתם זה אוו נשבעתי לאהוב וכל מה שאנחנו עשינו היה לצעוק 931 כי זה נשמע טוב וגם מי שלא קופץ אדום או צהוב או לא יודע מה...
חוץ מזה אני לא ערבי ו931 זה הגדוד הכי טוב בנח"ל

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://tbn0.google.com/images?q=tbn:rYhZvPHSkR2V-M:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/he/c/c1/16117691.jpg]
931 אבירים לשחם

ישן 03-04-2007, 19:55

עוד לא עשינו,
בתגובה להודעה מספר 84 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "כן.. לפני כן, שבוע, הלכנו עם..."

עשיתם כבר דור?

כשאני יורד חזרה לבא"ח יש שבוע איפוס ותחושה.

אגב יש לי נשק פלנגה,נשק שהיה מושבת והחליפו את כל החלק העליון-מכלול,נוקר ופטיש.אמרו לי שבד"כ הנשקים מהסוג שלי (יורה שמאלי) כשמכלול צבוע בצבע חציל הם יורים הכי גרוע מכולם.
אגב להרבה אנשים מהמחלקה שלי יש AR-15 ולא M16A1.
מהשבועיים שאני איתו,נשק ששואב אבק פשוט,כל חלק מתלכלך ונהיה מסריח תוך שעתיים שלוש,שעה אתה יורד לשטח,הנשק תופס ליכלוך אבק וחול כאילו טבלתי אותו באדמה .

לפיילוט מה לעשות הזקן הזה שחוסך לי גלח"צ פנים מבגר אותי-גם ככה אין בנות בסביבה שלי אז לא אכפת לי איך אני נראה.בנות זה אטרקציה בצבא בבא"ח שלנו יש את המש"קיות והפ"פ שנראות טוב,המד"סניקיות נראות פחות טוב ופאקצתיות קצת,אבל חמודות.
בנות זה אטרקציה,חוץ מזה שבמדים זה הדבר האחרון שאני חושב עליו .

ישן 03-04-2007, 20:08
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "כמה באלונקה פתוחה? איזה קצב?..."

לא האמנתי, אבל בערך ב 15 ק''מ (אל תתפוס אותי במילה) הייתה לנו פריסה.
עוגות לחם שוקולד תה חם. כמה חברים שלי ממש טמבלים חשבו שהם יכולים למלא
תה במיימיות מול המפקדים חח.

הקצב במסע הוא 6 ואם המ''מ שלך רוצה לזיין אותך (כמו שעשו לנו בחלק מהמסעות)
הוא ילק בקצב 7 או אפילו במקרים מסויימים 8. אם מעצבנים אותו. (פערים וכאלה)

הקצב באלנוקה פתוחה שהיה אגב 5 ק''מ מתוך 27 הוא קצב 4.

אבל אצלנו אני מאמין שהוא היה פחות כי היה גשם מטורף וברד שפשוט לא נתן לנו לסיים ת'מסע
כמו בני אדם.

ישן 03-04-2007, 20:42

כל חטיבות החי"ר שוות בערכן אחת לשנייה
בתגובה להודעה מספר 102 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "[QUOTE=Senda R] ובנוגע..."

לכל אחת אופי אחר ומעלות אחרות שבהן היא מתפארת,לכל אחת כומתה המבדילה אותה מן האחרת.
אבל כולם עוברים את אותה הכשרה,אותו מסלול ואותם קשיים.

אין מקום להשוואות.

אור, תשמע אני לא בן אדם שבא בשיא הכושר שלו,היה לי קשה ולכולם אצלנו היה קשה אין מה לעשות, פעם ראשונה שאתה הולך בקצב כזה מהיר.החברים שלי עשו בשבילי הכל בכדי שאני אסיים את המסע הזה כמו כולם ואני מצדיע להם על הרוח שהפגינו.כשאין לך טיפת אוויר בריאות והחבר דוחף מאחורה בעלייה הכי תלולה שיש כשהוא סוחב פק"ל מים-הפגנת רעות לשמה ובגלל זה אני אוהב את הצוות שלי.

לdggs ,מי שצריכה להכיר אותי מכירה אותי.זה שאני נראה כמו חמאסניק עם מדי צה"ל אני יודע את זה.
נשק בא"ח זה תמיד חרא אין מה לעשות,הנשק לא תמיד מחזיק אותו כמו שצריך.יהיה בסיידר.הוא סתם סוחב אבק כמו לא יודע מה.
ובקשר לרעל,לא יודע על מה אתם מדברים,כל השבוע הייתי שבוז טילים ולא רציתי כ"כ להיות שם כראיתי את הסמל והסמ"פ נועצים בי מבטים עם הפרשה של הפין פציל.קיצר אין רעל,יש רק אהבה למה שאני עושה רק שלפעמים הצד השני לא מחזיר-לומדים לא לצפות אז לא מתאכזבים.

כל טוב!.

ישן 04-05-2007, 20:43
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 129 שנכתבה על ידי Ernesto שמתחילה ב "agent amos תפסיק לסלף דברים..."

מילא שאתם כותבים על כל חצי דבר שלא עשיתם, נגיד-מנהלי הפורום אישרו את זה.

אבל בחייאת ראבאק! אתם מביאים ריבים פלוגתיים לאינטרנט!לאינטרנט! מה מעניין פה אנשים אם מחלקה 2 חפש"נים ומחלקה 1 שפיצים ומחלקה 3 שוקיסטים מה?!

אני מבין את הרעיון של האשכול, כאילו לפרוס למתגייס לעתיד איך הטירונות שלו נראית, אבל זה כבר הפך להיות סוג של בדיחה...
מה גם שהכותב הראשי כאן מתייחס לכל אקט פשוט כאילו הוא כיבוש פסגה, אבל מילא, זאת כנראה הצעירות...בנוגע לכל השאר-לשים לזה סוף בבקשה.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:08

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר