לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2007, 23:04
  פרנצסקהפוליטיקה פרנצסקהפוליטיקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.07
הרב מאיר יגן???

כמובן הנושא עליו אנוכי הולכת לדבר מובא כבר למעלה הרב מאיר יגן בנו של הרב נסים יגן
כפי שידוע הרב נסים יגן היה ממקימי תנועת התשובה הכללית לאחר שנפטר העביר את סמכויותיו
לבנו הרב מאיר שנטל על עצמו את תפקיד ראש המוסדות את כל המידע הנ"ל אני לוקחת מאתרים בשם צופר ומעוד מאמר שנכתב באחד הפורומים של הייד פארק שם גם נכתב כי סבו של הרב מאיר היה מקובל גדול (תלמידו של המקובל הרב שרעבי) שהבטיח לנכדו כי כל ברכותיו ועצותיו לאנשים יתקיימו ויעשו פרי
אני לכל הנושא הנ"ל הגתעי לאחר שמיעת תוכנית רדיו בתדר פיראטי של הרדיו "בית ישראל" בה הרב התחיל כנראה לדבר בתוכנית עם מאזינים אותם הוא שובה בגילוי עתידם וזהותם בעבר ובעתיד ע"י קריאת שמם של המאזינים ושם אמם או אביהם אינני זוכרת בדיוק, דבר שכביכול הוכח כאמת לאחר ששמעתי את תגובות המאזינים, מאחר ואני יודעת מי העומד מאחורי רדיו זה אני מטילה ספק גדול בכל הנאמר שם אבל השידור הנ"ל היה אונליין כך שהיה קשה לדעת אם ישנם דברים בגו
אני לא רוצה להאריך רק חשבתי שמאוד נחוץ לו היה ותסקרו את המצב הזה שכנראה הינו כתוצאה מהמצב הגשמי והבעייתי בו לכל אחד מעם ישראל יש צרות למכביר צרות כלכליות וביתיות שהינם משמשים כר נרחב לכל מיני שרלטנים שנוחתים על הציבור ומתפרסמים ע"י יחצ"ן כל שהוא אחר ושובים את הציבור באימרות פיהם ובגילוי עתידות ועוד
הייתי רוצה שמי שמכיר את הרב הנ"ל ויש לו אינפורמציה עליו יגיב כאן

בכבוד רב,

מירב
חזרה לפורום
ישן 26-03-2007, 09:35
  פרנצסקהפוליטיקה פרנצסקהפוליטיקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.07
תוספת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פרנצסקהפוליטיקה שמתחילה ב "הרב מאיר יגן???"

אני יודעת את המצב שבו כל אחד משתמש באינטואיציה שלו לקרוא אנשים אינטואיציה הוא דבר שלוקחים אותו מהחיים הוא אינו נבואה משמים אבל במקרה הנ"ל אני חושבת שזה קצת שונה למה שלא תקום איזו ועדת רבנים ידועה שתפקח על כל הענין ותפסול בריש גלי את המצהירים על עצמם נביאים ובעלי כוחות כמו בנביאי השקר????
בכל מקרה אתמול דיברתי עם חברה שהתברר לי מהשיחה איתה כי היא היתה אצלו בקבלת קהל היא סיפרה לי כי התורות היו ארוכים והאלימות המילולית שם לא תאמה לחצר של רב בישראל במיוחד היא הזדעזעה מהתנהגותו של משמשו ונהגו שסידר שם את הענינם אני מאד רוצה ללכת לשם לבדוק את הענין מקרוב רק רציתי לשמוע עוד חוות דעת
תודה רבה
מירב
חזרה לפורום
ישן 26-03-2007, 09:44
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
אותו ספציפית אינני מכיר אבל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פרנצסקהפוליטיקה שמתחילה ב "הרב מאיר יגן???"

יש אנשים שהקב"ה חנן אותם.
דוגמא מובהקת לכך - הרב נתן בוקובזה זצ"ל זכותו תגן עלינו שאני אישית שמעתי תוכניות שלו בערוץ 7.
אנשים עלו לשידור והעלו בעיות אישיות דוגמא לשיחה אופיינית:
ציטוט:
- שלום כבוד הרב
- בעזרת ה' הרגל של בעלך תבריא תוך חודש.
- אבל לא התקשרתי בקשר לזה הוא מחלים, התקשרתי בקשר לזיווג של הבת.
- בקשר לזה בשורות טובות תוך שבועיים.

פשוט כך - ברב המקרים הוא אפילו לא הצטרך לשאול את השם של המתקשר.
הייתי בהתחלה בטוח ששולחים לו פקסים מראש, אבל מהר מאד מתוכן השיחות הבנתי שאני טועה.
כאשר המראיין בערוץ 7 שאל אותו איך הוא עושה את זה, הוא אמר שאלו זכויות של השיעור שלימד מקודם.

בנוסף,
מקרה משפחתי עם אותו רב היה כך -
האשה שלחה לו פקס עם שאלה בנושא מסויים.
הוא מתקשר מייד וענתה לו הבת.
לפני שהיא הספיקה לומר מילה הוא אמר:
"שלום ורד אימא בבית?"
האם לא ציינה כלל את השם של הבת והוא גם לא יכול היה לדעת שהבת ענתה כי היא לא הספיקה להוציא מילה.

יש אנשים עם יכולות

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר