לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2007, 10:58
  youchy youchy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.08.06
פיגוע סוף סוף סיימתי לבנות את האתר הראשון שלי אבל...

בניתי אתר בפרונט פייג (http://yad-lakashish.com) בשביל אבא שלי אבל... קצת הסתבכתי עם האחסון...
הלכתי לגו דדי קניתי דומיין ואירוח הכל עלה לי איזה 280 ש"ח (לשנתיים) אבל אחרי שעשיתי את זה פתאום גיליתי שאני לא מצליח להפנות את הדומיין השני שקניתי (http://beyad-hateva.com) ושגם לו התחלתי לבנות אתר לאירוח באחסון שקניתי.
אני חשבתי שאם אני קונה אירוח של כל כך הרבה גיגה (5000MB אחסון ועוד 250,000 תעבורה) אז אני אוכל לארח כמה אתרים שאני רוצה פתאום זה לא נותן לי (חוץ מאיזה משהו שבא עם הדומיין ומציג לי הודעות באתר השני)
אני חשבתי שאני לפחות אוכל לעשות איזה משהו כדי להשתמש באחסון שקניתי ומקסימום להפנות את הדומין החדש לקובץ האינדקס של האתר השני שיאוחסן שם אבל כנראה שאני לא מבין איזה פואנטה בכל העסק הזה.
אני חשבתי ששרת זה סה"כ עוד מחשב שנותנים לי אפשרות לשים שם את הקבצים של הסיפרייה שלי והדומיין בסך הכל מפנה לקובץ האינדקס של הסיפריה הזאת ולכן חשבתי שאפשר להעלות כמה קבצים שאני רוצה ולהפנות את הדומיין החדש השני (http://beyad-hateva.com) לקובץ האינדקס של האתר החדש שהעלתי אבל אולי אני טועה אני קצת מבולבל.
התקשרתי לתמיכה של גודדי הבחור שם היה נחמד (קצת שבר את השיניים עם השמות של הדומיינים שלי...) וענו לי ממש מהר בלי להמתין כלל ממש מיידית אבל הם אמרו לי שאני צריך לרכוש תוכנית יותר גדולה לשדרג ואז יהיה מותר לי רק 5 אתרים ואם אני אשדרג לתוכנית הכי יקרה יתירו לי מספר לא מוגבל של אתרים משהו נראה לי כאן מסריח. ולא הגיוני
מישהו יכול לעשות לי סדר קצת בראש??
ואם אין לכם כח לכתוב אפשר גם לטלפן : 050-7551982 יוחנן אני אחזור אליכם מיידית מבטיח...

תודה מראש לכל מישינסה לעזור
אגב אשמח לשמוע תגובות על האתר הראשון שבניתי ה"יד לקשיש" ואפשר גם על האתר השני אבל רק על עמוד הבית כי כל השאר זה סתם שטויות וחירבושים שעוד לא עידכנתי.

יוחנן
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2007, 04:23
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי youchy שמתחילה ב "סוף סוף סיימתי לבנות את האתר הראשון שלי אבל..."

אחי בנוסף למה שאמרו לך כאן,
לי יש דומיין בgodaddy והקבצים של האתר שלי מאוכסנים על שרת אחר www.goohost.co.uk
בשם של הדומיין עצמו (בgodaddy יש לך אפשרות של FOWARD ושם אתה שם את הנתיב של הקובץ INDEX של האתר שלך.
בשרת שהאתר שלי נמצא, יש עוד אתר (של העבודה) שזה ממש לא מפריע לדומיין אחר להיות מקושר, שאגב הדומיין השני גם נמצא בgodaddy.
לדעתי תנסה לעשות FORWARD ותראה אם זה עובד לך.

אגב בקשר לאתרים שבנית.
ביד לקשיש למה רשמת את התיאור ומילות המפתח למטה? לדעתי זה לא ממש מקצועי ואסטתי לעין.
ביד הטבע כנ"ל אותו הדבר למטה, אבל לפי מה שנראה לי איכסנת את הקבצים שלך
באפשרות החינמית לאכסון קבצים של godaddy ואת זה אני אומר לך על פי מה שכתוב בפרסומת באתר: This page os hosted free, courtesy os godaddy.com
תסתכל שוב איפה מיקמת את הקבצים, ביד הטבע לא ניראה לי שמיקמת את הקבצים נכון ולכן זה מראה לך את הפרסומת של גוגל ו godaddy.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 28-03-2007 בשעה 04:34.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר