לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2007, 12:55
  RAWR RAWR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.06
פחח..זה לא יעלה לאף אחד 2 נקודות בקב"א
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Poisoned שמתחילה ב "ואם מישהו יתכונן לזה וזה יעלה"

ואם כן אז יש משהו שגוי מאוד בבסיס הציון הזה...(עוד דברים הכוונה )

המבחן בנוי מהמון שאלות פשוטות מאוד שאמורות לזהות היכן אתה נמצא בהתפלגות האינטליגנציה(המבחנים הללו יכולים לזהות בצורה טובה רק עד רמה של 5 סטיות תקן...מעל זה יש צורך במבחנים יקרים ומסובכים יותר בכדי לזהות האם אתה נמצא ברמת גאונות או מחננות "רגילה" של 2.7 סטיות תקן) באוכלוסיה.

מללמוד למבחן אין כמעט שום סיכוי שתצליח להעלות 2 נקודות אלא אם אתה תעשה כמו הילד הזה בן ה8 מאנגליה(נדמה לי) שאמא שלו הכריחה אותו לשנן תשובות למבחן אינטליגנציה מוכר כדי שיאבחנו אותו כגאון.
אבל בגלל שהם מעדכנים פה ושם את השאלות יכולה להיות לך בעיה... איפה זה כן יכול לעזור? במבחנים של צוות אוויר...שם לא שינו את השאלות מאז תחילת שנות ה60(וגם את החוברות).

אם אתה מחפש דרך יותר ריאלית להעלות 2 נקודות בקב"א...תעבור לגור בדירה שכורה בצפון ת"א או בסביון ותציין שאתה גר שם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-03-2007, 16:18
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "גיל, רוצה עוד ציטוט מוצלח..."

אבל כל הציטוטים זה משהו שאני שמעתי במו אוזני או אמרתי בעצמי...

"מה, אתה צוערת???" - נאמר לי בבה"ד 7, לדעתי בהוצל"א הבסיסי אבל את זה אני כבר לא זוכר.
- "לא משנה, עשית בה"ד 1, אתה בדרך להשלמה... בוא תישאר פה, אני אמצא לך תקן" (מ' ביסל"ש):
הייתי מסופח לביסל"ש לשבועיים לפני ההשלמה אחרי שסיימתי בה"ד 1, ומ' ביסל"ש דאז הציע לי להישאר ולוותר על ההשלמה כי היה נחמד לו שתמכתי במחשבים שם. בטח.....
"יש את 'טירת האל"מ, סטירת האגם וטירת העב"מ' - אני אמרתי לחיילים שלי במלנ"ת (מתקן מחשב) כשנתבקשנו להתקין את הזוועתון הזה אצל רמ"ח צעצועים טכניים אצלנו.
- "תשמע, העבירו את התקן שלך לסמכות נפטרים. אני מבצע עכשיו השמה" - משפט שאמרתי לרן ברון, מש"ק תכנון טכני, כשגיליתי את הבאג בתבונ"ה 2000, תוכנה לתיכנון של כוח אדם. בערך שנתיים אח"כ, רן נהרג בפיגוע במייקס פלייס.
- "מ'זתומרת, אפסנאי עם מקצוע משני לוחם חי"ר 07, שעושה עכשיו אימון מתקדם? מה זה, רמבו?"- גילוי ה 'רמבו' הראשון בעת ביצוע איתור תקופתי של כ"א בצה"ל. התגלו עוד רבים אחריו...
- "אה, אז אתה היית הצוער שכל הזמן שאל על האנטנות... תמות!!!!" - שיחה עם אחת המפק"ציות מבה"ד 7 לאחר שבירת דיסטנס.היא כנראה לא אהבה את זה ששאלתי בערך על כל אנטנה שראיתי מה היא ובאיזה תדרים היא משדרת. כמו שמישהו אמר - There are no stupid questions, but there are a lot of inquisitive idiots.

יש גם עוד אחד שנשקל:

"הממ-בה, אל תסעק עליי, למי מי אתה בכלל, באזרחי אני משתין עליך בקשת" (בטירונות ובדרך לכלא אחריה - טירון למ"פ)

ועוד אחד - "השתלמות בטן גב - אחלה קורס" - הקורס הצה"לי עם השם הכי מצחיק שיש. יש באמת קורס כזה! זה השתלמות מקצועית של מד"סניקים. מעניין אם באמת חשבו על השם
בכל אופן תודה אבל.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

נערך לאחרונה ע"י GilBates בתאריך 28-03-2007 בשעה 16:21.
ישן 29-03-2007, 00:07
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-l שמתחילה ב "הספר "הכנה לבחינות המיון בצה"ל""

אנשים אתם טועים בוא נגיד והספר עזר בנקודה בקבא וב20 נקודות בדפר במקום לקבל קבא 53 ודפר 50 קיבלתם דפר 70 וקבא 54 אז שיגיעו מיונים לטייס ולכל שאר הדברים ששמה זה יותר קשה ואי אפשר ללמוד מספר אתם תיכשלו קבא ודפר לא אומר שום דבר על הבנאדם אני לא מבין למה הצבא משתמש בזה כי אחרי שמייבשים בנאדם 7 שעות וחושבים שהוא יכול להצליח במבחן על חומר של כיתה ו (מה לעשות יש כאלה שלא זוכרים חילק ארוך וכפל שברים כמו שצריך ובטח לא במצב כזה) לדעתי זה טעות אבל זה כנראה הכי משתלם לצבא אז יכול להיות בנאדם עם קבא 48 דפר 50 שהוא בנאדם חכם ומישהו עם קבא 55 דפר 80 שהוא פחות חכם אין קשר בכול מקרה יש חברות שרוצות לעשות אליכם כסף הספר יכול לעזור לכם רק להכיר כמה סוגים של צורות ודברים כאלה לא יותר מזה וזה לא שווה תכסף יש לכם באינטרנט הרבה יותר מזה..
אני לא חושב שזה עוזר ביותר מ10 אחוז וזה גם בקושי

בקיצר חברות מנסות לעשות אליכם כסף ואתם רוצים לשלם תשלמו בכיף
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר