לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2007, 07:30
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
the group theory- מתורגם.

אני רואה שיש הרבה אנשים שטוענים שהם היו ניגשים אל בחירת ליבם רק אם...
והנה הפיתרון (הרעיון לא שלי, אלא של "mystery" מתוך "The venusnian arts handbook")
הרעיון הוא דיי פשוט, קודם כל המטרה היא לא לשדר יותר מידי עניין בהתחלה.
במילים אחרות, לא להיראות כיאלו אתה מתחיל עם מישהי. איך עושים את זה?
מבקשים דעה נשית. אתה רוצה איזו מישהי מהכיתה המקבילה אבל יש בעייה, היא עם חברות שלה.
אתה ניגש אל כל הקבוצה ומבקש את הדעה שלהן לרגע.
אתה מפתח שיחה ומתעלם מהמטרה שלך, ברגע שהיא מתחילה לאבד עניין (אחרי שהיא ניסתה לזכות בתשומת לב שלך ונכשלה) אתה מראה בה עניין. אחרי זה את מציע לה :"למה שלא נלך לקנות משהו בקיוסק" או "בואי איתי לקנות ארטיק".

בזה זה נגמר.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2007, 07:52
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lompa שמתחילה ב "the group theory- מתורגם."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lompa
אתה מפתח שיחה ומתעלם מהמטרה שלך, ברגע שהיא מתחילה לאבד עניין (אחרי שהיא ניסתה לזכות בתשומת לב שלך ונכשלה) אתה מראה בה עניין. אחרי זה את מציע לה :"למה שלא נלך לקנות משהו בקיוסק" או "בואי איתי לקנות ארטיק".
בזה זה נגמר.

אתה יכול להאמין כמה שתרצה ב"ספרי הכיס לכיבושים".
תעשיית כסף ואשליות שמוכרת לכם חלומות שבאמת ניתן לבנות "תוכנית מלחמתית".

אני מכיר את כל ספרי ה-Venusian Arts, ה- Sexual Communiation, ה-Double Your Datingואחרים - ממחקר שביצעתי.

אפשר לסכם את כולם לפיסקה וחצי. ולא תהפוך ל"דון-חואן" מהם.

עצם הראייה של הבחורה שאתה מעוניין בה כמטרה - זו טעות שורשית יסודית. עצם הטעות הזו גורמת לההעצמה של החוויה או הסיטואציה. כשהבחורה בה אתה מעוניין, הופכת מטרה עבורך - אתה מתכנן תוכניות אינספור - מה תגיד, כיצד תבצע זאת בדיוק, איך, מתי, כמה, למה ?

כנראה כשמתבגרים (אחרי אינספור קשרים והתנסויות) מבינים - שכל שצריך הוא כימיה טובה וריסון עצמי. ברגע שתבינו שאהבה אינה מטרה כי אם דרך או חוויה - אולי תזנחו את כל "תוכניות המגירה" הטפשיות הללו.

ושאלה ספציפית בנוגע למה שכתבת. נסה לענות לי בכנות.
ומדוע לך שהיא תביע עניין בך ? מה ייגרום לעצם הפתיחה בשיחה עם הקבוצה - לעניין שלה בך - ובאותו הזמן גם ל"אכזבה" מצדה שלא "צדה את תשומת לבך" ?
מאיפה הביטחון שזה ייקרה ? משום שזה כתוב בספר הזה ?

דעתי האישית - אחרי מחקר בתחום (אותו אני מתכוון להמשיך) - היא שספרי ה"כיבוש" השונים - לא יותר מאוסף של משקולות נייר מהם מתעשרים אותם שרלטנים כגון דייויד דאנג'לו, ג'יין גאנהאל, יוגיס ג'אימאל, ניל שטראוס ואחרים.

ישן 29-03-2007, 20:36
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i][QUOTE=Lompa]אתה מפתח..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rgrg

אתה יכול להאמין כמה שתרצה ב"ספרי הכיס לכיבושים".
תעשיית כסף ואשליות שמוכרת לכם חלומות שבאמת ניתן לבנות "תוכנית מלחמתית".

אני מכיר את כל ספרי ה-Venusian Arts, ה- Sexual Communiation, ה-Double Your Datingואחרים - ממחקר שביצעתי.

אפשר לסכם את כולם לפיסקה וחצי. ולא תהפוך ל"דון-חואן" מהם.

עצם הראייה של הבחורה שאתה מעוניין בה כמטרה - זו טעות שורשית יסודית. עצם הטעות הזו גורמת לההעצמה של החוויה או הסיטואציה. כשהבחורה בה אתה מעוניין, הופכת מטרה עבורך - אתה מתכנן תוכניות אינספור - מה תגיד, כיצד תבצע זאת בדיוק, איך, מתי, כמה, למה ?

כנראה כשמתבגרים (אחרי אינספור קשרים והתנסויות) מבינים - שכל שצריך הוא כימיה טובה וריסון עצמי. ברגע שתבינו שאהבה אינה מטרה כי אם דרך או חוויה - אולי תזנחו את כל "תוכניות המגירה" הטפשיות הללו.

ושאלה ספציפית בנוגע למה שכתבת. נסה לענות לי בכנות.
ומדוע לך שהיא תביע עניין בך ? מה ייגרום לעצם הפתיחה בשיחה עם הקבוצה - לעניין שלה בך - ובאותו הזמן גם ל"אכזבה" מצדה שלא "צדה את תשומת לבך" ?
מאיפה הביטחון שזה ייקרה ? משום שזה כתוב בספר הזה ?

דעתי האישית - אחרי מחקר בתחום (אותו אני מתכוון להמשיך) - היא שספרי ה"כיבוש" השונים - לא יותר מאוסף של משקולות נייר מהם מתעשרים אותם שרלטנים כגון דייויד דאנג'לו, ג'יין גאנהאל, יוגיס ג'אימאל, ניל שטראוס ואחרים.

אתה ידוע מה? צודק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:24

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר