לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2007, 12:21
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
מפגש פסח תשס"ז, אשכול אחרון.

היתה לוגיסטיקה, עכשיו פרקטיקה...

שעה:‎10:00-10:30
מיקום: צומת נען. לבאים בתחבורה ציבורית - משם אפשר לתפוס טרמפים או ללכל ברגל טיול חביב.
צריך להביא לפחות 20 שקל בשביל המנגל (תביאו יותר ליתר בטחון).

דרכי הגעה:

תחבורה ציבורית:

* אוטובוסים (מצורפים כמה לו"זים למטה) : מגיעים באוטובוס לרמלה (יש מת"א, ירושלים, מודיעין, בית שמש ועוד שאני לא זוכרת), לרחובות (יש מת"א, ירושלים ועוד אלפיים ערים) או לצומת ביל"ו (כנ"ל). מרמלה לוקחים קו 249 לכיוון רחובות ויורדים בצומת נען. מרחובות/צ.ביל"ו לוקחים 249 לכיוון רמלה ויורדים בצומת נען. 249 מגיע בערך כל 20-30 דקות.

* רכבות: רכבת לרמלה/לוד, ומשם 249. ברמלה הרכבת קרובה לת.מ., אבל זה איזור לא ממש סימפטי. בלוד הוא יותר סימפטי, אבל אני לא יודעת איך מגיעים מהרכבת לתחנת האוטובוס.
רכבת לרחובות, ומשם לוקחים קו לתחנה המרכזית או לצומת ביל"ו ומשם 249.

הנה כמה לוחות זמנים של אוטובוסים. האתר של אגד (מאוד נוח) נמצא פה.
ירושלים-רחובות, ירושלים-רמלה, ת"א-רחובות (וצומת ביל"ו), ת"א-רמלה, רחובות-צ.ביל"ו-צ.נען

האתר של רכבת ישראל נמצא פה.

אני אוסיף עוד מעט כתגובה להודעה הזו הסבר על דרכי הגעה ברכב. אם מישהו מעוניין לעשות את זה בצורה מדוייקת יותר ממה שאני יודעת, הוא מוזמן.

אם יש שאלות אתם מוזמנים לשאול פה.
בהצלחה לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-03-2007, 14:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
היית בשני המקומות?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "מפגש פסח תשס"ז, אשכול אחרון."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור

רכבות: רכבת לרמלה/לוד, ומשם 249. ברמלה הרכבת קרובה לת.מ., אבל זה איזור לא ממש סימפטי. בלוד הוא יותר סימפטי, אבל אני לא יודעת איך מגיעים מהרכבת לתחנת האוטובוס

לא נראה לי..

ישן 29-03-2007, 14:33
צלמית המשתמש של רועי AZ

דיברת על התחנות המרכזיות ברמלה ובלוד... העדת על רמלה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "שו? [size=1][ואומרים..."

שהאזור שם לא סימפטי ואילו בלוד כן. אז לסבר את אזנך, בלוד האזור מלא במפוקפקים וברמלה ממש לא.

אני אולי אגיע ברכב, כך שאוכל לאסוף כמה מן המגיעים ברכבת. אני אדע סופית לקראת התאריך המיועד.

ותיקנתי.. תודה

ישן 29-03-2007, 14:37
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני עובר שם כל יום באוטובוס...
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "התחנה בלוד בסדר... זה באור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
התחנה בלוד בסדר... זה באור יום עם הרבה אנשים, לא צריכה להיות בעיה.
בכל מקרה, רצוי להתחמש בגז מדמיע, רובה סער מסוג גליל / תבור / אמ16 ומספר רימוני הלם.

ואני בהחלט מצטער על כך שאינני חמוש בנגב קומנדו עם כמה "תופים". (אבל אתה די צודק...)

ישן 29-03-2007, 14:42
צלמית המשתמש של רועי AZ

טוב.. בשעות האלה צריך להסתובב עם BTR חמוש...
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אויש, אל תציק לי. כתבתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
וגם המידע הזה (על תחנות הרכבת) הוא ממתן, כי אני אמנם הייתי בתחנות האלה, אבל שתיהן נראו לי מפוקפקות באותה המידה כי היה אמצע הלילה.

ישן 01-04-2007, 10:02
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "אני לא היחידה. יש עוד המון..."

לא הבנתי...
לא עלית איתו לאוטו כשרק ראית אותו לראשונה (מלשון 2 דקות) או גם אחרי חודש שהייתם יחד?
כי מההודעה הקודמת היה ניתן להבין שהייתם ביחד חודש ועדיין לא הסכמת לעלות איתו לאוטו לבד.
מאיפה ה 2 דקות האלה?

שמעי, בד"כ הייתי אומר לך שאת צודקת, וזו ההמלצה שלי לכל תלמיד שלי בביצפר - לא להפגש עם אנשים מהאינטרנט ולא לעלות עם זרים לרכבים, אבל במקרה הזה כבר עברנו כולנו בפורום כל כך הרבה מפגשים וכולם כבר מכירים את כולם (מלשון יודעים איפה הם גרים, טלפונים ואיך הם אוהבים את הפיצה שלהם) שנראה לי שאפשר כבר לדלג על העניין הזה של הפחד מאיתנו.
את צריכה לבוא ברכבת שכולם באים בה עד לוד, ולעלות עם עוד אנשים מהאיזור שלך לטרמפ מהחברה' שלנו.

אבל עזבי, את משתמשת בזה בתור תירוץ ואני לא רוצה ללכוד אותך בפינה...

ישן 01-04-2007, 19:40
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי BiNbA17 שמתחילה ב "אני מזכירה לך מתן יקירי,..."

עדן, יש לי הצעה.
תסעי ברכב שהנהג שלו יהיה בן (כי אין בת שמביאה רכב, ככל הידוע לי), אבל יסעו איתך עוד בנות. למשל, מתן יאסוף אותך (ואם את לא סומכת עליו את באמת קשה. אני יכולה לומר לך שנסעתי איתו לבד הרבה פעמים, והוא מעולם לא נגע בי לרעה, וגם לא ניסה), וחוץ ממנו יהיו שם רק בנות (יאנה ואני, ואם יהיו עוד בנות - יובל (gandalf-it)? ניצן (bleh)? מי שתבוא).
את יכולה לחשוב שאני בעצם גבר שמשקר לכל הפורום שהוא בת, אבל כשתגיעי לתחנת הרכבת בלוד תוכלי לראות שאת עולה על רכב שכולו בנות, חוץ מהנהג.
הולך?

[ואגב, קצת הגיון: אמנם כל הפורום מכיר זה את זה חוץ ממך, אבל מה זה בעצם אומר? שכולנו אמינים, כי אין כאן קונספירציה כללית שכולה נגדך. כל מי שאומרת שהיא בת היא בת, כי אם היה מתברר שאחת מאיתנו היא גבר, כל הפורום היה יודע על זה והסוד היה נגמר. וכנ"ל לגבי הבנים - כל מי שבא כבר למפגש הוא כנראה אמין, כי אחרת כל הפורום היה יודע את זה והיו מעיפים אותו מכאן.]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.24 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר