לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2007, 21:11
  cream1 cream1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל cream1 שלח הודעה דרך MSN אל cream1
אל תגיד סתם
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי id0a שמתחילה ב "לא יודע בקשר לגדודים ויחטיו"ת"

אני יצגתי את היחידה שלי "בבית של היחידות המיוחדות" ואני יכול להגיד לך שהספקתי לעשות 2 אימונים עד לפני התחרות. רוב היחידות שרוצות לנצח מוציאות צוותים שלמים מהמסלול למחנות אימונים לוינגייט, שם הם מתאמנים ויושנים ולא עושים יותר כלום. היחידה שלי נגיד לא מסוגלת לעשות כזה דבר כי זה יגרום לנזק בלתי הפיךבתחום שלנו , ויש עוד יחידות כאלה. וכן רואים את ההבדל בין יחידות שהתאמנו ליחידות שלא, עשיתי את הריצת ניווט ובוא נגיד שאין לי בעיה לנווט אבל ההבדלים בכושר הם עצומים, למרות שהכושר שלי ברמה מספיק טובה, המתחרים של שייטת דובדבן ושלדג שהיו צמודים אליי במהלך הריצת ניווט פשוט היו בכושר הרבה הרבה יותר טוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2007, 11:24
  Delta Delta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Delta
יהל"מ לקחו מקום שני
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי c0w שמתחילה ב "תיקון קטן"

וגם לקחו מקום ראשון בריצת ניווט(כן...סוף סוף מישהו ניצח את השייטת במשהו).
השיא בבוחן צוות עד לאליפות הנוכחית היה שייך ליהל"מ.

האליפות השנה ללא ספק היתה ברמה גבוהה מאד והתחרות היתה צמודה,בין השאר בגלל שכל היחידות המיוחדות השתתפו בניגוד לשנים קודמות כמוגם יחידות שלא מהצבא כמו הימ"מ.

לגבי הוצאה מפעילות,אצלינו(יהל"מ) לא היתה ירידה בנפח הפעילות ואפיו עליה בתקופות מסויימת כמו המבצע האחרון בשכם,למרות שלוחמים ומפק"צים רבים נלקחו לטובת הנבחרת,הלוחמים שנשארו מחוץ לאליפות פשוט עבדו הרבה יותר קשה.

לגבי השייטת,אין ספק שהרצון לנצח אותם גדל שנה לשנה,אבל כמו שאני מכיר את היחידה,הם ימשיכו לנצח גם בשנים הבאות,כי להיות ראשון זאת דרך חיים,ורק יחידה שמאמצת את הרעיון הזה כמו השייטת תזכה באליפות,ולא חודשיים ולא שלושה של אימונים,מפרכים ככל שיהיו לא ישנו את זה.
ישן 30-03-2007, 22:35
  sailon sailon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
כל היחידות מתאמנות לאליפות, ללא יוצאת מן הכלל..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johnny316 שמתחילה ב "אליפות צה"ל בכושר קרבי= מג"ב ושייטת לקחו מקום ראשון לחי"ר ויחידות מיוחדות בהתאמה"

מהתגובות להודעה נוצרת התחושה כי יש יחידות המתאמנות לתחרות זו ויש כאלו שלא. אין יחידה שלא מתאמנת לתחרות מבין היחידות המיוחדות, וזאת למרות שאין לאף יחידה שחרור מפעילותה המבצעית. נשמע כאילו יש יחידות המוציאות צוותים מפעילות מבצעית ואין זה כך, חשיבות התחרות היא בנצחון אך הפעילות המבצעית תבוא תמיד לפניה וזה כולל את השייטת, מטכ"ל ושלדג שהן כולן מוגבלות במספר הלוחמים שהן יכולות לשתף בתחרות. הוצאת יחידה מהתחרות- רק בעקבות החשש להפסיד. לגבי זמן האימונים, שייטת 13 מנצחת בתחרות זו מאז 1999, והרצון להוריד אותה מהבמה ברור, על כן גם מטכ"ל וגם שלדג (ומאז ייסודה המחודש גם יהלו"ם), מתאמנות זמן רב לכל המקצים - בד"כ לא יותר מחודש וחצי,וכמובן השייטת- ע"מ לשמור על הכתר. השנה התחרות הייתה מהצמודות ביותר עד כה. ברור שאחרי שמתגייסים היריבות שעולה באתר זה מתגלה כלא קיימת וכלא רלוונטית, שכן יש רק אויב אחד והוא לא ביננו.
ישן 02-04-2007, 12:53
  כבר אזרח כבר אזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.10.04
כנראה שזו התחרות הכי מיותרת בצה"ל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johnny316 שמתחילה ב "אליפות צה"ל בכושר קרבי= מג"ב ושייטת לקחו מקום ראשון לחי"ר ויחידות מיוחדות בהתאמה"

כל הכבוד לשייטת שבכלל מתאמצים לנצח בשטות הזו...מה התחרות אומרת?! שלוחמי השייטת רצים מהר? נו אז?!
אגב,זכור לי מהסדיר שישנם יחידות שלוקחות לוחמים ומוציאות אותם מהסד"כ לפעילויות בשביל האליפות הזאת...הן רוצות לנצח בשביל שמלש"בים יחשבו שהן יוקרתיות יותר ומן הסתם תוצאות התחרות הזאת מפורסמות לציבור יותר ממבצע או פעילות אז עדיף להשקיע ביחסי ציבור לא?!
למעשה חברים יקרים,בד"כ(אך לא תמיד) מי שעובד קשה(במה שחיילים צריכים לעשות ולא ספורטאים אולימפיים) לא מגיע להישגים גדולים בתחרויות מסוג זה...קחו את העניין בפרופרציות...
אגב,נבחרת חיל השלישות זכתה באליפות צה"ל בקטרגל...איזה אריות! הם ניצחו למרות שהרחיקו להם שחקן...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר