לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2005, 01:07
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
מה עושים כשההורים טסים לחו"ל?

טוב,אז...

ההורים שלי טסו הערב לאירופה לכל השבוע{חוזרים ביום ראשון}ויש לי את כללללללללללל הבית רק בשבילי{וזה כולל גם את ה2מכוניות}עכשיו מרוב שמחה אני לא יודע מה להתחיל לעשות...

אז אנשים זרקו רעיונות,לצערי הרב מרבית החברים שלי עכשיו משרתים בצבא{כולם קרביים!}ואני רק בעוד חודש+ מתגייס{וזה אחרי שדחו לי מיולי-סיפור ארוך}אז להרים מסיבה זה קצת בעייתי,אבל יש לי 2חברים טובים שהם שנה מתחתי{ועכשיו הם בכתה י"ב}ויש להם המון חברים {שהם ידידים שלי גם כן}וגם המון בנות,אז עדיין אפשר לעשות מסיבה אבל אתם יודעים,אני לא בטוח שזה כדאי כי בטח סתם יבואו מלא ילדים שחצי מהם אני לא מכיר,ואני מעדיף לעשות עם החבר'ה.

אהמממ מה עוד,וואי אני הולך לשים בDVD עכשיו את כל הסרטים שאני הכי אוהב להדליק ת'מזגן לשים פחיות בירה וקולה בספה{יש לי ספה עם מקרר מובנה אז אפשר להכניס בפנים}אהמממ מה עוד,נראה לי אני אזמין כמה יצאניות{חחח סתם :-)}טוב לא יודע,זרקו רעיונות אנשים.......

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2005, 22:35
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אהממ..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Big_White שמתחילה ב "כמה שאלות מה הכתובת שלך..."

אני גר בבית פרטי עם 3קומות{וילה}ככה שגם כשההורים שלי בבית ואני נגיד רוצה פרטיות אז אני הולך לחדר ונועל ת'דלת או הולך לקומה ה3..
יש 2מכוניות{טויוטה אואנסיס 2004 ושברולט קאוואליר2005חדשה הגיעה לפני 3ימים}

לעשן נארגילה בסלון לצערי אני לא יכול כי יש גלאי עשן שמחוברים למוקד,ככה שאי אפשר לעשן בבית שלי{אלה אם כן מתריעים למוקד}ואם אבא שלי יגלה שעישנתי נרגילה או בכלל התקשרתי למוקד בשביל שיפסיקו את הגלאי עשן אני לא יקבל את האוטו עד מתי שאני אתגייס...

לפחות התברר לי עכשיו ש2חברים חוזרים ביום חמישי אז אוליי אני יצליח לארגן משהו,בנות זה תמיד כייף בבית בלי הורים :-)

אהממ בנוגע לסרטים:
יש לנו ספרית DVD בבית של איזה 150סרטים{היא כל הזמן מתעדכנת}ככה שאת מרבית החדשים כבר יצא לי לראות,בנוגע למסיבת LAN אין לי זין לזה,וחברים שלי לא בקטע של משחקי מחשב{וגם אני לא כל כך}אבל יש לי X-BOX וPS2 אז אני חורש על זה קצת,אפשר לעשות בזה משחק רשת אבל צריך להביא טלויזיה נוספת לסלון ועוד מכשיר X-BOX הקיצר סיפור אנשיםםםםםם...

אני הולך להתפשט עכשיו להשאר עירום להדליק את המזגן על חום להכין פופקרן לקחת פחתי בירה ולשים את הסרט "סנאצ'" בDVD עם הפלאזמה61 יאלללללה סלמאת אנשים..

נ.ב

אתם יכולים להכנס לשרשור הזה http://www.fresh.co.il/vBulletin/showthread.php?t=29678

יש שם תמונה של הבית שלי{למי שרצה פרטים חחח..}
אהממ וגולבו מתי אתה מתגייס בדיוק ולאן?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר