לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2007, 13:07
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
הרקולס חדש לחיל-אוויר? ומתי ה-JSF? -כתבה בג'רוזלם פוסט.

לינק.

לפי הכתבה שני אישים-בכירים מלוקהיד מרטין (Lockheed Martin)
נחתו השבוע בישראל לשיחות עם מפקד חיל-האוויר אלעזר שקדי וראש אג"ת עידו נחושתן בנוגע למטוס ההרקולס ומטוס ה- F-35 JSF.
יש לחיל-אוויר שתי אפשרויות בנוגע לצי הקיים של ההרקולס:
1) לקבל את ההצעה של בואינג (Boeing) ולשדרג את ההרקולסים הקיימים תחת Avionics Modernization Program (AMP).
2) לקנות שישה מטוסים של ההרקולס החדש: C-130 J. (שישים וחמש מיליון דולר למטוס)

גם לפי הכתבה ישראל מעוניינת בקניית מאה F-35 JSF, המשלוח יתחיל ב-2014:
ציטוט:
Regarding the JSF, Burbage said Israel had expressed interest in 100 aircraft with delivery to begin in 2014. To meet that date, Israel will need to place the order by 2009.

ואם היו לכם דאגות, ה F-35 יהיו מאובזרים באוויוניקה ישראלית:
ציטוט:
Burbage said Israel would be allowed to make modifications to some of the aircraft's systems to meet its operational needs.

The changes, he said, would focus on command-and-control and weapons systems.

נערך לאחרונה ע"י Shavit69 בתאריך 30-03-2007 בשעה 13:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2007, 15:31
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
זה יותר מרק שידרוג תא הטייס
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DeepSpace שמתחילה ב "זה לא אומר שזה לא מופקע :)"

א. ח"א הגיש בקשת מידע (RFI) לרכש 6 מטוסי קרנף מדגם J אם אופציה להגדלה ל-10 מטוסים.

ב. עפ"י לוקהיד - מצבם של מטוסי הקרנף של ח"א בכי רע (בשל גילם) והארכת שרותם תדרוך עבודה רבה בעיקר בשל עייפות החומר - כלומר - החלפת קופסת מרכז הכנף (החלק אליו מחוברות הכנפיים), החלפת מנועים, החלפת צנרת הידראולית, חיווט מחדש, ובנוסף - התקנת אוויוניקה ותא טייס חדשים. לפעולות אלה משמעות הן ביכולת המבצעית של המטוס וכמובן גם בבטיחות הטיסה....

ג. עפ"י לוקהיד - שיפוץ המטוסים עשוי להגיע לכדי 75% מעלות רכישת מטוס חדש מדגם J, המציע יתרונות הפעלה נוספים שלא ניתן יהיה לכלול במטוס המשופץ. העלות למטוס - 60-65 מיליון דולאר.

לתצורה הסופית (J) עדיפות במהירות טיסה ופעולה ממנחתים בלתי סלולים ופעילות בזירה מדברית - לא יודע לגבי כושר נשיאה - סביר להניח שגם שם יש שיפור.

אגב - ישראל אינה מעוניינת בדגם ה"מתוח" של המטוס שמחירו גם גבוה בכ-10 מיליון דולאר לעומת הקרנף המקוצרר...

ישן 25-10-2007, 22:47
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "ראם 242 זה ראם הנוסעים? לגבי..."

רשמית הוא מוגדר כ"תובלת אר"ם" VC-707.
למטוס הזה יש סיפור מזעזע על ביזבוז הכספים בחיל האוויר. בעבר נשלחו מטוסי הבואינג לביקורת רק במוסכי החברה. בשנים האחרונות (מתישהו אחרי 2000) המטוס נשלח לביקורת בארה"ב במוסך אחר למטרות חיסכון. בביקורת הושקעו 25 מליון דולר (וזה כשחוסכים!).
אחרי שהמטוס חזר מצאו בארץ סדק בתומך הראשי, שלא התגלה בבדיקה. החלפת התומך עולה יותר ממטוס חדש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר