לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2007, 21:23
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
יורה לכל הכיוונים "גם לבני אחראית לתוצאות המלחמה"

בראיון חג שהעניק ל-nrg מעריב מתייחס רה"מ לפופולריות של עמיתתו למפלגה, ציפי לבני, בזמן שהוא זוכה לאחוזי תמיכה בודדים (היא הייתה שותפה לכל ההחלטות. לא ברור לי למה היא נתפסת כמי שלא נושאת באחריות), מגלה כי התנגד להדחת קראדי, ותומך בשר המשפטים פרידמן במאבק מול ביהמ"ש העליון (בג"ץ התחיל)

ראש הממשלה, אהוד אולמרט, הסובל משפל חסר תקדים בדעת הקהל, מטיל גם על שרת החוץ, ציפי לבני, מתחרתו הפופולרית על הנהגת מפלגת קדימה, את האחריות למחדלים שהתגלו ב"מלחמת לבנון השנייה".

בראיון חג ל-nrg מעריב אומר אולמרט, כי "היא הייתה שותפה מלאה לכל המהלכים. אני לא יודע למה היא מצטיירת כמי שאיננה נושאת בשום אחריות ציבורית. ראש הממשלה נושא בעיקר האחריות, ולכן הוא גם מושך אליו יותר אש שלילית. אני לא יודע להסביר מעבר לזה, אבל היא הייתה שותפה לכל ההחלטות"

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/563/663.html

הוא לא עיקבי בספינים שלו, הרי רק אתמול הוא הכריז שהמלחמה הייתה ניצחון גדול, אז עכשיו הוא החליט ש"גם לבני אחראית לתוצאות המלחמה"? יעני, גם היא צריכה להתחלק באשמה לפאשלות? נראה לי שאודי שלנו נכנס לפאניקה, ואולי בהבזק של שפיות הבין שהעובדה שהוא עדיין רה"מ היא פאק טכני ולא יותר, ועכשיו הוא מחליט שיאללה, נכנסים בכולם, כי אם לא אני אז אפחד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2007, 11:00
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
מעבר לכל מה שהגיבו כבר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "שפורסם בעיתונות..."

עקיפתה לכאורה של לבני אינה פוטרת אותה כלל מאחריות במקרה זה.

אם רצחתה, יכלה לבני להתפטר זמן קצר לאחר סיום המלחמה כאות לחוסר האמון שלה בו. אבל יש לה אמון בראש הממשלה, ואם תטען שאין לה אמון בראש הממשלה אזי למה היא נשארת שרה בכירה תחתיו?

************************************************** *******************************************

ולבני שותקת
היא שמרה על שקט במהלך מלחמת לבנון, לא יצאה כנגד מעשי שחיתות של בכירי מפלגתה, ולא השמיעה קול גם השבוע, כשברחובות צץ פתאום קמפיין למענה. ציפי לבני מקווה לשתוק כל הדרך ללשכת ראש הממשלה

גלעד כץ

http://www.makorrishon.co.il/show.asp?id=18792

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר