לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2007, 16:47
  סימושאלה סימושאלה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.03.07
שכנה מטורללת

שלום רב!

עברתי דירה לפני כחודש, ועכשיו אני נמצאת במצב מאוד בעייתי עם שכנה חדשה שלי: הבעיה סובבת סביב נושא היונים.
כמו בהרבה בתים בארץ שבהם תולים כביסה בחוץ - היונים מהוות בעיה. הן באות ומחרבנות ליד ומתחת לבגדים התלויים, מה שיוצר כמובן בעיה הגיינית רצינית. מצב זה הביא אותי ממזמן למסקנה שאת הכביסה שלי אני אתלה בתוך הבית, ולכן אני לא משתמשת בכלל במרפסת השירות (זאת ההגדרה שלי לאזור שבו תולים את הכביסה). אני אפילו לא פותחת שם חלון בגלל היונים.
לעומת זאת, השכנה שלי (מרפסות השירות שלנו צמודות אחת לשנייה ואין אפילו קיר שמפריד ביניהן) כן תולה שם בגדים, ולכן היונים מפריעות לה. כדי להבריח אותן היא נקטה בשיטת פעולה מאוד לא מוצלחת: כל בוקר (לפחות מ-8 בבוקר) היא מכה עם מקל של מטאטא על הברזל של המרפסת. היא חושבת שהרעש עוזר להבריח אותן.
לא רק שהרעש לא עוזר, הוא גם מפריע לי ולבת שלי. היא מקימה אותנו בימי שישי ושבת על בסיס קבוע. (בשאר ימות השבוע אנחנו פשוט מתעוררות הרבה יותר מוקדם לעיסוקינו).
מדובר במצב בלתי נסבל בפני עצמו, אך הוא מתגמד כאין וכאפס לעומת הבלאגן שהיא יצרה אתמול: כבר ב-8 בבוקר, היא הלמה לנו (בלשון המעטה) על דלת הבית ודרשה ממני לפתוח לה את הדלת. היא טוענת שאני צריכה לנקות את מרפסת השירות שלי מחרא של יונים כי אחרת זה מושך אותן אליה עוד יותר.
גם אם נעזוב לרגע בצד את העובדה שהמרפסת שלי די נקייה ורק באזור שגם ככה מרוחק ממנה יש קצת חרא של יונים, הרי שגם ככה אין שום קשר בין המרפסת שלי לזה שהיונים ממשיכות להגיע למרפסת שלה.
בכל אופן, אחרי החוצפה שבה היא דרשה ממנה לנקות את המרפסת, אני החלטתי לא להתייחס אליה יותר ולא שעיתי לבקשותיה. מאותו רגע והלאה החל פשוט סיוט: היא התחילה לצרוח עליי מעבר למרפסת כדי שאני אשמע, קיללה אותי במילים הגסות ביותר, איימה עליי שהיא תמרח על הפנים שלי חרא אם אני אעז לצאת מהבית וכו'. היא גם לקחה את המקל שבו היא משתמשת בשביל להבריח את היונים, והתחילה להכות בחלון שלי (בצד שיותר קרוב אליה). היא הכתה כ"כ חזק שהיו רגעים שהייתי בטוחה שהוא הולך להתנפץ. הקש ששבר את גב הגמל היה כשגיליתי שהיא מרחה על כל הדלת שלי פירה.
לא יכולתי יותר, ולכן הזעקתי את המשטרה. הם זימנו אותה לתחנת המשטרה ליום ראשון.
אחרי הזימון היא נרגעה קצת, והפסיקה להכות עם המקל על החלון שלי, וגם הפסיקה עם הקללות.
אבל היום, מ-8 בבוקר היא לא מפסיקה, כל רבע שעה, להלום על הברזל של המרפסת. אם מקודם היא הייתה עושה את זה חד פעמית כל בוקר כדי להבריח את היונים, אזי ברור שעכשיו היא עושה זאת כדי להציק ולעצבן.

אני לא יודעת מה עוד אני יכולה לעשות. היא פשוט מטורפת. ובסופו של דבר, אני לא יודעת אם יש איזושהי דרך לפיה אני אוכל להכריח אותה להפסיק עם ההלמות האלה, מאחר והיא מכה באזר של המרפסת שהוא שלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2007, 19:51
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
יש כל מיני שיטות:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי סימושאלה שמתחילה ב "שכנה מטורללת"

1. מכתב, רצוי מעו"ד, המודיע לה שהמטרד שהיא יוצרת גובל בהפרעה בוטה למנוחתכם ולטרדות בלתי פוסקות.
עקרונית, ישנה דרך לפתור סכסוכים בין שכנים - באמצעות פניה לרשם על הבתים המשותפים או בית משפט השלום.
שתי השיטות עולות כסף, אם כי במרבית המקרים מכתב של עו"ד, בסיטואציה כזו, עשוי לסיים את העניין.

שיטה פחות משפטית:

2 להודיע לה שאם היא ממשיכה לעשות את זה - אתם תתחילו לפזר לחם במרפסת שלכם שיביא לשם יונים מכל רחבי הארץ.

3 להציע לה לבוא אליכם למרפסת ולנקות בעצמה.
כדי שתראה שזה לא עוזר (או לנקות בעצמכם....)

דרך מומלצת:

4. לשתף עמה פעולה כדי להפסיק את המטרד המיותר: להתייעץ עם העירייה / השירות הוטרינרי במקום מגוריכם ולבקש את עזרתם בסילוק המטרד.
יש גם מסלקי יונים מקצועיים שיכולים לעשות את העבודה.
אם גיליתם שיש דרך הגיונית - לתת לה את מספרי הטלפונים ולתת לה לטפל בזה ולשאת בתשלום.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר