לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 22:56
צלמית המשתמש של pyro__man
  pyro__man pyro__man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל pyro__man שלח הודעה דרך MSN אל pyro__man
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GSphotography שמתחילה ב "Honda civic BlueHell-=ASMA design=-"

שמע גם אני מצטרף לפיקפוקים שהולכים פה ככל שאני מסתכל יותר ויותר על הרכב פתאום אני מגלה השתקפויות לא הגיוניות מבחינה של שיפור כלומר היא טיבעית לחלוטין ולא נראה לי שהצלחת להגיע לרמת גימור שכזאת (סלח לי אם אני טועה)

בנוסף יש הבדלים גדולים בגדלים של המכוניות העבודה שיצרת הרבה יותר גדולה מהמקור.. יש מצב שהגדלת אבל איך זה שמר על איכות כל כך גבוהה? (נגיד שכן ונגיד שזה קרופ או משהו בסגנון)

הזויות היא לא בדיוק אותה הזווית זה משהו בסגנון גם אחרי הקטנה והתאמה של 1 על אחד פתאום אני רואה שוני גדול בחלקים אחרים באוטו יש מצב שינית את זה ובגלל זה השוני..

בנוסף להכל אין לי מושג באיזה דרך שינית את הצבע של האוטו אבל גרמת להיעלמות של התשקפויות של אנשים ונוף על האוטו ולהופעתן של חדשות בהחלט מחשיד..

נעבור לחלק הפנימי שימו לב לחלקים הקטנים כמו הטפסים והספידומטר (אין לי מושג למה הוספת סתם דפים ונגיד שזה היה חשוב בעיניך) ההשתקפות של האור שלהם והשקיפות ובכלל איך שהם נראים אל מול המראה של האוטו והאור שנזרק פשוט יותר מדיי מציאותי ..
הדף שנשרף בתמונה כתוצאה מחשיפת יתר לא נראה לי שהוא עשה את זה..

בנוסף להכל ניתן לראות על האוטו השתקפות של המסעדה או מה שזה לא יהיה בצד שלו גם על האוטו וגם על השמשה..

בנוסף אני רואה בתמונה עצמה מכוניות נוספות כך שזה דיי נראה כמו כנס כזה אז ככה שזה לא כזה סיפור לצלם מכונית בקומפוזיציה הזאת זה מאוד מקובל בשביל לראות מראה כללי..

*רק הצל מתחת למכונית קצת הפריע לי כי הוא לא נראה לי מציאותי אבל בהנחה שזאת הייתה זווית השמש כך הוא היה צריך להיות..

לסיום.. לא ממש נראה לי שאתה עשית את זה (לי זה יותר נראה צילום) ואם כן אז סליחה ואתה פשוט מלך וגאון!

סתם דוגמה להונדה סיביק אחת מתוך רבות שעומדת באותה הזווית..

!
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.rate-the-ride.com/images/Honda-civic-3NHE.jpg]

נערך לאחרונה ע"י pyro__man בתאריך 08-04-2007 בשעה 23:01. סיבה: אממ יותר מדיי סימני שאלה מהעבודה שלך אולי זה צילום אמיתי,?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר