לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2007, 00:37
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
כניראה שלא הבנת אותי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "מסמל עכשיו, ומה יהיה אחר כך?..."

לי יש כמה קעקועים וכל אחד מהם מסמל משהו. אני לא מדבר על אהבה, שיכולה ליהיות משהו זמני, אני מדבר על דברים שקרו והיו חשובים לי מספיק. אני באמת לא מבין איך דבר שהיום מסמל לי משהו יכול לאבד את הסימליות שלו עוד כמה שנים. בכל קעקוע השקעתי מחשבה ובחרתי ציור שהסימליות שלו בשבילי לא תעלם גם עוד 100 שנה. אני גם לא מבין למה את חושבת שעושים קעקוע כדי לעשות רושם על מישהו, זו גישה של ילדה בת 14 (ואני מצטער אם ההשוואה מעליבה אותך). אני עשיתי את הקעוקעים שלי רק בשבילי והאמת שאני דיי שם ז*ן מה אחרים חושבים עליהם, אני מרוצה איתם וזה מה שחשוב.

ד"א אני מסכים איתך שאף אחד לא יכול לדעת את העתיד, אז זה אומר שאף פעם לא תתחתני? אולי יומיים אחרי החתונה שלך יבוא מישהו יותר טוב?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-04-2007, 21:30
צלמית המשתמש של Castaspella
  Castaspella Castaspella אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.06
לא זה לא מנוע
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי TheSoulTaker שמתחילה ב "אני עדיין צעיר (רק 20) אבל אני בעל שניי קעקועים ואני מאוד מרוצה מהם . . ."

זה פועל על ספק כוח של 0-30 וואט. המכונה הספציפית שיש לי בחתימה היא הדגם המדוייק שלי מבית פאוליני, עבודת יד חתומה יל ידיו. פועלת בעוצמה של 9-11 וואט. המכונה אינה מנוע, היא פועלת בשיטה קצת אחרת של מעגל פתוח, כשיש זרם הסלילים מושכים את המגנט ואז נפתח המגעל והוא חוזר שוב על ידי קפיץ למעלה ושם המעגל נסגר שוב. המחט מחוברת עם מוט למגנט הזה שעולה ויורד - זה נקרא ספרינג וכך נוצרת התנועה של החדרת המחט לעור, זה קורה בערך 24 פעמים בשניה, תלוי בעוצמה שאני שמה בספק ובזויות של הברגים וכל השטויות האלה.... אבל יפה שזיהית!
מקווה שלא חפרתי יותר מדי.
(:

ישן 03-04-2007, 16:09
צלמית המשתמש של M_0sSaD
  M_0sSaD M_0sSaD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.11.03
שלח הודעה דרך AIM אל M_0sSaD
בעד!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי children_of_bodom שמתחילה ב "קעקועים IN או OUT"

אני מסכים ב100% עם Rubber Duck
קעקוע צריך לבוא אחרי מחשבה ארוכה והחלטה שלמה לגביו.
כן גם אני הבעליים החוקיים לשניי קעקועים האחד בעל משמעות בשבילי ולא חשבתי לרגע אם כדאי לי לעשות אותו ישר הלכתי ועשיתי,הוא יותר סמל בשבילי כי גם לי וגם לשני האחים הגדולים שלי יש את אותו הקעקוע
ואת השני שלי אין לו משמעות הוא פשוט מדהים! וממש אהבתי את הציור, ברגע שראיתי אותו עשיתי אותו.
ואני שלם עם שניהם , ואני לא חושב שימאס לי מהם כי אני לא עשיתי אותם בשביל להרשים עשיתי אותם בשבילי ואני נהנה להתסכל עליהם כל פעם מחדש גם אחרי שנתיים!

אז Tattoo Rocks!!

נ.ב
גם אני כבר מתכנן את הקעקוע הבא שלי!
אחרי שאני יעשה אותו אני יעלה תמונות שלו.

חג שמחח!!

ישן 03-04-2007, 21:46
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
גנב, וזה ברצינות
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי M_0sSaD שמתחילה ב "בשמחה!"

כשמשתמשים ביצירה של מישהו, נהוג לפחות לתת לו קרדיט.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=145165

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אתה לא חושב שזו חוצפה מוחלטת להשתמש בציור של מישהו בלי לבקש אישור (ולמרבה זכרוני, ביקשת ולא קיבלת) ועוד אח"כ, למרות שחוצפתך התירה לך להשתמש בו ללא אישור - לא נתת קרדיט ולא אמרת כלום?

ציטוט:
א. תודה
ב. לא, אני מעדיף שלא תשתמש בו, גם כי לא מוצא חן בעיניי שציור שלי יעטר מישהו אחר, בייחוד לאור העובדה שיש לו משמעות עבורי, וגם משום שאני שוקל לפתח אותו ולקעקע אותו בעצמי.

מצטער אם זה מאכזב אותך.

המשך ערב נעים,
אסף

ציטוט:
במקור נכתב על ידי M_0sSaD
רציתי להגיד לך דבר ראשון שזה ציור מדהים!!
ממש אהבתי אותו ודבר שני רציתי לשאול אותך אם יהיה אכפט לך שאני אשתמש בציור של בתור קעקוע שאני רוצה לעשות.
תודה רבה לך.

אתה מודע לעובדה שאני יכול לתבוע אותך על הפרת זכויות יוצרים, נכון? את הפרטים שלך לא בעיה למצוא. תהיה מוכן.
חתיכת אדיוט.

נערך לאחרונה ע"י Au79 בתאריך 03-04-2007 בשעה 21:57.
ישן 05-04-2007, 09:50
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני חושב שמומלץ לא לתת הצעות משפטיות.
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אני לא משפטן, אבל זה אחד הקייסים הקלים ביותר שראיתי..."

מה שנראה לכאורה כברור מאליו מבחינה הגיונית עלול לא לעמוד במבחן של בית משפט.

כאשר לא מדובר בשימוש מסחרי בחומר, קשה יותר לזכות בתביעות מהסוג הנ"ל.
נניח ואחד הגולשים היה מפרסם באחד מפורומי המוסיקה קטע שהלחין וגולש אחר היה נתפס מזמזם אותו בשעת הליכתו ברחוב, האם גם כאן הקייס היה כ"כ פשוט וקל?
או שמא אחד הגולשים היה מעתיק איור שפורסם בפורום ותולה אותו בביתו? ומה עם העתקת הציחור על חולצה?

המעשה שעשה מוסד הינו מרגיז, מילא לא היה שואל ועושה זאת, אולם לשאול כדי לצאת מידי חובה תוך כדי כוונה לעשות מה שבראש שלו גם אם יקבל תשובה שלילית ואי ציון מקור הקעקוע, לפחות בפרסום התמונה בפורום הינו מעשה מרתיח לכל הדיעות.
אבל לא בטוח שמדובר בהפרת זכויות יוצרים בצורה שתוביל לקבלת פיצויים במשפט.

אם אסף לא היה מציין שהוא עלול לרצות לקעקע יום אחד
את הציור על גופו, ובהנחה שאין עליו קעקועים נוספים, יתכן והוא היה יכול לטעון שלפי אמונתו קעקועים זה דבר אסור וכי הדבר מהווה שימוש לרעה בציור שהכין.
ישן 10-04-2007, 20:19
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

דוגמא גרועה.
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "יופי"

כשאדם פורץ לך לבית וגונב לך רכוש, הוכחת הנזק הינה מיידית.
מבחינת הפרת זכויות יוצרים, הדבר דומה יותר להורדת קבצי מוסיקה וסרטים מהאינטרנט, שם הנזק נמדד בכך שאותם אנשים היו צריכים לרכוש דיסקים או DVD כדי להנות מאותם התכנים.

במקרה הקעקוע, יהיה קשה מאוד, לדעתי, להוכיח נזק. החוק כן מתיחס ל-"שימוש הוגן" ביצירות מוגנות. אני לא משפטן ואני לא יודע האם קיעקוע הציור נחשב לכזה, אולם שימוש דומה נעשה בכל גן ילדים (ילדים מציירים כל הזמן דמויות מוגנות זכויות יוצרים כמו דמויות של דיסני, ספיידרמן, סופרמן וכו').

אם המקום בו הוא קיעקע את הציור יעשה באותו ציור שימוש מסחרי (כלומר, יוסיף את הציור למאגר הקעקועים שלו), זאת תהיה אכן תביעה קלה ואולי גם יהיה ניתן לתבוע את "מוסד" על כך שהיווה את הגורם שאיפשר זאת, אולם איך הדברים נראים כרגע, חוץ מעצבים והרגשת "עילבון", אני לא בטוח שיש קייס מוצק.
ישן 10-04-2007, 20:33
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
אתה נכנס לדקויות
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "דוגמא גרועה."

כשאני התכוונתי רק לעשות אנלוגיה פשוטה. הוא אמר שבמילא כל יום כולם גונבים ומפרים זכויות יוצרים,
אז מה ההבדל במקרה הזה? מה שאני רציתי להראות לו זה שהעובדה שכולם גונבים לא
משנה כשזה קורה לך אישית. הרי כל יום גונבים, שודדים ורוצחים במדינה שלנו, אז זה
אומר שכשיפרצו לו לבית הוא לא יגיש תלונה כי כולם גנבים? להגיד מה נטפלתם אליו
כשכולם עושים את זה, זה תירוץ לא רציני בעיני.

אני לא משפטן ואין לי מושג אם אסף יזכה בתביעה כזו (אני יכול רק לנחש), או אם אפילו יש לו קייס לקחת לבית משפט. אבל אפילו אם הוא לא יזכה במשפט, העניין יצור מספיק תהודה כדי למנוע מאנשים לגנוב יצירות של אחרים וזה גם משהו.

ישן 10-04-2007, 20:48
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

אם כבר תוצאות משפט שכזה (אם יערך) יוכלו לחדד את הגבול בין שימוש לגניבה.
בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אתה נכנס לדקויות"

אני חושש שאתה מתבלבל בין מה שמכונה "זכויות ביצוע" וזכויות יוצרים.
נניח שאתה מת על נינט טייב ואתה נוהג לשיר את מיטב נעימותיה במקלחת, בצורה זו אתה משתמש ביצירה המוגנת בזכויות יוצרים ללא היתר, משמע הינך גנב.
נניח שניפגשת עם כמה חברים, לאחד יש גיטרה, לשני טייפ סלילים 4 ערוצים והחלטתם לבצע גירסאות קאבר של השלושרים. גם כאן אתם עוברים עבירה גסה על זוכיות היוצרים.
האמנם?

ואם אינפקטד מאשרום רוצה לעשות ביצוע מחודש לשיר קיים של שלמה ארצי? כל עוד השיר לא כולל קטעים מוקלטים מהשיר המקורי (לדוגמא, את השירה של שלמה ארצי), ברוב המקרים הדבר מסתכם בתשלומי אקו"ם כקבוע בחוק (כמה שקלים בודדים לכל תקליט שנמכר ועוד גרושים מההשמעות ברדיו).

תביעות זכויות היוצרים מתבססות על:
א) "התחזות" - כלומר טענה כאילו יצירה מסוימת נוצרה על ידי פלוני כאשר היא בכלל נוצרה ע"י אלמוני.
ב) נזק כספי.

במקרה של הקעקוע יהיה קשה להוכיח נזק כספי, ולכן טענתי שהדבר שונה לחלוטין מגניבה פיזית מביתו של אדם כלשהו.

מה שכן, לא שמתי לב ש- mashalit התיחס בדבריו להורודת באמיול. אני כן חושב שיש הקבלה בין הורדת תוכן המוגן בזכויות יוצרים במקום לרכוש אותו ובין גניבה פיזית.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 10-04-2007 בשעה 20:51.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:26

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר