לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2007, 10:13
  yonatan_sh yonatan_sh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "איך הולך עד עכשיו? איך..."

בנתיים אני די מרוצה. הסגל אחלה.. כולם בוגרי המלחמה האחרונה ואני חושב שזה ייתרון אדיר שיש לך מפקדים בעלי נסיון קרבי כזה. החבר'ה בכיתה, במחלקה ובפלוגה באמת אחד אחד אנשים ממש טובים ושלא יזיינו לכם בשכל שבגדודים הרמה יורדת וכאלה אני לא רואה שום הבדל בין החבר'ה שהיו איתי בצוות בגיבוש וקיבלו מגלן לבין החבר'ה שאיתי בכיתה. עכשיו נדבר מספרים כי אני רואה שזה מטריד אותכם-
את הגיבוש התחילו פלוס מינוס 300 איש. היה 50 אחוז נשירה. בערך 15 איש התקבלו למגלן ולפלחה"ן בראיון מקדים. רוב מי שסיים את הגיבוש קיבל משהו.לעומת הנשירה המטורפת בצוותים הרגילים, בצוותים של דובדבן היא הייתה מזערית- אני יודע על צוות דובדבן שהתחילו 39 איש וסיימו 33. לפי מה שאני ראיתי הצוותים שלהם עשו קצת יותר ריצות וזחילות מכולם. רק בואו נבהיר משהו- כל המספרים האלה הם הערכות שלי ושל אנשים שהיו שם ככה שזה לא כ"כ מדויק אבל זה הכיוון. היה גיבוש קשה מאוד אבל אפשרי לסיים, מה שקובע זה הרצון שלך. (אני שמעתי מאחד המפקדים בטרום שהנשירה ביום הראשון הייתה כל כך גדולה עד שהורו למגבשים להוריד טיפה את הקצב כדי שלא יישארו בלי אף אחד.. למרות שלא הרגשתי שום ירידה בקצב)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2007, 15:58
  yonatan_sh yonatan_sh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Mr Fool שמתחילה ב "יש לי כמה שאלות חשובות: האם..."

בקשר לנעליים-

עשיתי כעצת יוסיפון במאמר שלו על יום הגיוס ולא השארתי זוג אחד דנדש בארון בעוד הזוג השני נשחק. נעלתי שבוע שבוע ועכשיו יש לי שני זוגות רכים. בעקרון מה שעשיתי עם שני הזוגות בשבוע הראשון זה למלאות אותם בעיתונים ולהשפריץ עליהם קצת שמן רובים ולנגב. אח"כ פשוט ללכת איתם ולרכך אותם עם הרגליים. זה קצת כואב ולא נעים אבל באנו להיות לוחמים לא?
בכל אופן הזוג הראשון שהיה איתי בגיבוש יח"טיות נראה שיש לו כבר פז"ם של שנתיים עם כל ההתעללות שהוא עבר.
ואת זה אני אומר מנסיון של אחרים- לא לדרוס, לדפוק, למערוך, לשרוף, לזרוק, ולעשות שום דבר דומה לנעליים כי חבל על הקרסוליים שלכם שישברו.

ובקשר ל"כומתה הזמנית" שלי, או מה שנקרא בלשון העם כומתת בקו"ם, כן גילחתי אותה ועשיתי לה את כל השפצורים הדרושים, אפשר לומר שהיא נראית נורמלי (עד כמה שאפשר מהכומתה המגעילה הזאת). אל תדאג אתה תשמע עוד כ"כ גרסאות לאיך לשפצר אותה שרק תצטרך לבחור.
ישן 03-04-2007, 01:53
  גייבן גייבן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
מורהל
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מורה"ל שמתחילה ב "מי ישמע... בסופו של דבר יהיה..."

תשמע גלעד, אני ממש לא מבין את פשר ההתנשאות הזאת.. מאין היא באה? בגלל שהתגייסת לשלדג? זה הרי היה ברור שתיפול, ואנשים שמכירים אותך מהגיבושים ומהתירונות יודעים למה אני מתכוון...אבל אתה יודע מה באמת עצוב בכל הסיפור הזה?!? האופן שבו התקבלת, פרוטקציות זה תמיד טוב ויפה.. אבל הינה, ההוכחה שזה בולשיט, זה היה ברור שתיפול, אבל מה? סתם תפסת את המקום של מישהו אחר, והיו כל כך הרבה אנשים טובים שבאמת הגיע להם, ובאמת התאימו.. אבל לא נורא.. אלו הם החיים ומה שנותר לנו זה רק לאחל לך בהצלחה, ואולי לאכול את הלב.. ונקווה שהצוות החדש יקבלו אותך טוב, מכיר אותם אחד אחד והם אנשים מעולים! אני באמת לא יודע עד כמה אתה תסדר אבל שיהיה בהצלחה.

חג שמח לכולם ושיתמלאו כיסייכם המון אגוזים.
ישן 03-04-2007, 17:06
צלמית המשתמש של מורה"ל
  מורה"ל מורה"ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי גייבן שמתחילה ב "מורהל"

תסלח לי חוצפן. יודע מה. לא מעוניין במחילה שלך.

תחשוב לפני שאתה מדבר.
גם עידו ויונתן מכירים וחברים טובים שלי. ההודעות שלמעלה הן הלצות ידידיות. ואם היה נדמה למישהו מביניהם שהן פוגעות הייתי יודע על כך ולא ממך.
זה ככה בשביל ההתחלה.

התקבלתי על פרוטקציות? אני בכלל הגעתי הגעתי לגיבושון כדי להגיע לראיונות בסוף. בכלל לא חשבתי על לעבור. כשעברתי הייתי בשוק.
אתה יודע על מה נפלתי? ומה הייתה ההרגשה שלי? של המפק"צ? של המפל"ג?
לא.
תפסתי מקום של מישהו אחר? כנראה שהיו שחשבו אחרת. יכול להיות שהם טעו. לא החלטה שלך, וגם לא שלי. אז תחסוך את ממני.

ואולי תהיה מוכן לצאת מהאנונימיות של המסך ולהסביר לי מי אתה. כי עובדה שאתה מכיר אותי ומטיח בי דברים מעליבים. מאחורי מסך (אולי אתה לא נמושה, אבל ככה זה מצטייר).

אגיב בצורה חכמה יותר כשאדע מול מי אני מדבר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר