לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-04-2007, 23:48
צלמית המשתמש של yochay151
  yochay151 yochay151 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.05
עזרה ועצה

יש בכיתה שלי ילדה נחמדה ויפה (לדעתי) שנדלקתי עליה כבר חצי שנה בערך ואין לי מושג איך לפנות אליה.
הבעיה היא שאנחנו לא מאותה "חבורה", אנחנו לא מסתובבים ביחד... היא נמצאת עם אלה שעושים את הבעיות בכיתה ומפריעים למורה (למרות שהיא לא ממש כזאת) ואני עם אלה שכיף להסתובב איתם, לא מנודים מהחברה אבל לא עם כל אלה שעושים בעיות.
אני מרגיש צורך להגיד שאני תלמיד מצטיין (לא חרשן! זה בא לי בטבעיות), אני לא מפריע בשיעורים, ואני לא מרגיש צורך להשתייך לקבוצה שהיא נמצאת בה, אני מרגיש טוב מאוד עם עצמי! רק עוד משהו ממש קטן מפריע- ההפרש של הגובה בינינו. אני בערך 1.85 טיפה פחות והיא אזה 1.50 בערך.
אם הבנתם את הרקע אז בטח הבנתם שקצת קשה לי לפנות אליה כי היא מוקפת בכל אלה שלא כיף להיות איתם- כל אלה שירדו עלייך גם אם אין להם סיבה, ואם נתת להם אחת אז בטח הם יספרו אותה לכל העיר.
יצא לנו לשבת שנה שעברה אחד ליד השנייה אבל לא הייתי דלוק עליה אז... היא שאלה אותי בערך כל שיעור מה השעה והייתי עונה לה חופשי... עד לפני שבוע לפני החופש היא ישבה לפניי (והשיער שלה הטריף אותי) ונתתי לה להעתיק במבחנים והיינו צוחקים על זה אחרי המבחן איזה 10 שניות וזהו.
היום אין לי כמעט כל קשר איתה (אפילו לא קשר עין) אבל אני עדיין נמס כשהיא צוחקת
אני לא טיפוס שמדבר הרבה (כמעט ולא מדבר) ואני גם לא החננה (אני ראפר בדם! (ורוקד ברייקדאנס)).
אם למישהו\מישהי יש עצה בשבילי אולי כזו שתשדר לה שיש לה מה לחפש אצלי או כל דבר אחר שיוכל לעזור אני אודה לו\ לה מאוד!

נערך לאחרונה ע"י yochay151 בתאריך 02-04-2007 בשעה 00:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר