לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-04-2007, 10:50
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
בן דוד שלי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "1 באפריל מישהו זכר?"

עבד על אמא שלו שמאחר לארוסתו ושהיא הפסיקה לקחת גלולות.
הוא התקשר אליה ואמר לה שהוא בקניון ושהוא בסופר פארם והוא קונה ערכת בדיקת הריון..
והיא ממש ממש הלתהבה וזה אמרה נקדים את החתונה.. חח
זה היה מצחיק לשמוע אותה מספרת את זה לאמא שלי.. |מתמצחוק|

אני חושבת שהוא [הבחור המדובר] ניסה לעבוד עלי בקטנע, משו שהיא בדיחה פרטית בנינו..

אה ואיך שכחתי..
שנה שעברה או לפנטי שנתיים אני ואמא שלי היינו אצל חברים..
קיצור פתאום בת דודה שלי מתקשרת לבית של החברים.. [שימו לב עד כמה זה הזוי]
מבקשת את אמא שלי בוכה לה בטלפון שדודה שלי נפלה פתחה את הראש והיא לא יודעת מה לעשות וזה שתבוא לקחת אותן לבית חולים.. [החברים גרים קרוב לדודה שלי..]
קיצור מה זה נבהלנו רצנו אליה..
אנחנו באים רואים אותה מסתובבת רגיל אבל יש לה על הראש תחבושת עם דם.. [הדמיה מאולתרת..] ותלוי עליה שלט "אחד באפריל שמח!"
חחח :]

נערך לאחרונה ע"י Effoliation בתאריך 02-04-2007 בשעה 10:54.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-04-2007, 13:19
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
חולת נפש :-P
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Effoliation שמתחילה ב "בן דוד שלי.."

אצלי גם היו בעבר הרבה קטעים חלקם מוצלחים וחלקם בכלל לא

לדעתי להגיד למישהו שקרה למישהו משהו זה לא לעניין גם לא ב1 אפריל כי זה שנמתח גם שיגלה שעבדו עליו לא יאהב את זה כי יש דברים שלא צוחקים עליהם

הנה כמה סיפורים שהיו בשנים הקודמות:
* עבדתי על ידידה שלי שחיפשה עבודה ואמרתי לה שמצאתי לה עבודה וסידרתי לה ראיון והכתובה שנתתי לה היה רחוב אפריל מספר 1
* זוג חברים שלנו עשו מזה קצת פרוייקט וחודש לפני ה1 באפריל פיברקו ריב ביניהם על זה שהבחורה נכנסה להריון (היום באמת יש להם ילדה אבל אז הם עוד היו חברים) והחבר רוצה שהיא תעשה הפלה ולא מוכן להיות אבא, למזלי הייתי בדיוק בחו'ל בטיול כך שחבר אחר היה יותר מעורב ובאחד באפריל הם חשפו את המתיחה
* לאותו חבר שנמתח מהסעיף הקודם עשינו מתיחה באותה שנה שהוא בכלל לא אהב, האמת היא שהמתיחה לא יצא לפועל אבל רק מהמחשבה שזה מה שהלכנו לעשות הוא לא דיבר איתנו שבוע
תכננו לשלוח לו צו מילואים מפוברק לחודש באיזה חור הקטע הוא שהבחור מקבל או יותר נכון קיבל בעבר צו מילואים הוא היה נכנס לדיכאון עמוק בקושי אוכל בקושי יושן כאילו שכל עולמו חרב עליו ולכן אני חשוב לא הוצאנו את זה לפועל כי התייעצנו עם אישתו ובסוף הגענו למסקנה שיש סיכוי טוב שזה חמור מידי בשבילו

והקטע אני חשוב הכי טוב זה שעבדתי על אישתי ששבועיים לפני ה1 באפריל היא איבדה את הארנק שלה ברחוב כנראה וביקשתי ממישהו שיתקשר ויגיד לה שהוא מצא את הארנק והוא נמצא כרגע אצל השותף שלו לדירה ושהיא תתקשר אליו והטלפון שהוא נתן לה היה שלי, עכשיו היא מתקשרת אליי בשמחה להודיע שמצאו והייתי בטוח שהיא עלתה על זה אבל היא מספרת בהתלהבות שמצאו לה את הארנק ואני משחק את המופתע ואומר לה אז מה הטלפון בא נתקשר אליו והיא מקריאה לי אותו ורק בסוף שהיא גומרת להקריא היא אומרת רגע זה הטלפון שלך לא? היה חזק מאוד

חג שמח לכולם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 02-04-2007 בשעה 13:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר