לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2007, 19:15
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "שאלה על דירוג אשכולות"

כל התצוגה שלך נראית מוזרה.

כל אפשרות שמובטלת במערכת מבוטלת גם ברמת הרשאות (למצב של מתחכמים שמנסים לעקוף את המבנה של האתר המוצג לגולשים...) וגם ברמת התצוגה כדי שלא יראו אותן בכלל כדי לגשת אליהן. חלק מהביטולים נעשה דינאמית באמצעות ג'אווהסקריפט. אם אתה חוסם ג'אווהסקריפט, או חוסם איכשהוא טעינה של קובץ הג'אווהסקריפט הרלוונטי שבו מתבצעת חסימה זו, אתה עלול לראות אפשרויות שלא קיימות בתצוגה הרגילה (ובאופן כללי - סביר מאוד להניח שהדף שלך יתעוות בכל מיני מקומות, בייחוד תפריטים נגללים).

נסה לבדוק אם חסמת איכשהוא חלקים מהטעינה של הדף - בטל את כל החוסמים שיש לך למיניהם, ותראה אם זה נמשך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2007, 20:06
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
אם חסמתי איפה?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כל התצוגה שלך נראית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
כל התצוגה שלך נראית מוזרה.

כל אפשרות שמובטלת במערכת מבוטלת גם ברמת הרשאות (למצב של מתחכמים שמנסים לעקוף את המבנה של האתר המוצג לגולשים...) וגם ברמת התצוגה כדי שלא יראו אותן בכלל כדי לגשת אליהן. חלק מהביטולים נעשה דינאמית באמצעות ג'אווהסקריפט. אם אתה חוסם ג'אווהסקריפט, או חוסם איכשהוא טעינה של קובץ הג'אווהסקריפט הרלוונטי שבו מתבצעת חסימה זו, אתה עלול לראות אפשרויות שלא קיימות בתצוגה הרגילה (ובאופן כללי - סביר מאוד להניח שהדף שלך יתעוות בכל מיני מקומות, בייחוד תפריטים נגללים).

נסה לבדוק אם חסמת איכשהוא חלקים מהטעינה של הדף - בטל את כל החוסמים שיש לך למיניהם, ותראה אם זה נמשך...
בפיירוול (Outpost) יש חסימה של כל מיני פרסומות. אין חסימה ספציפית לאתרים שנצפים דרך FF וה FF שלי די בסיסי ולא משופצר, משמש בעיקר במקומות בהם IE לא במיטבו.

ישן 03-04-2007, 20:26
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
:)
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "שמע, אני לא יכול לדבג לך את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
שמע, אני לא יכול לדבג לך את המחשב

טולברים, חוסמי פרסומות, חוסמי הוסטים מסויימים בפרש, JS מבוטל בדפדפן, יכולות להיות הרבה סיבות... תחשוב מה שינית לאחרונה שזה התחיל לקרות.

כמו כן אני רוצה להבין מאיפה לצילום המסך שלך (URL יהיה הכי טוב) - והאם הקישורים הנגללים למעלה פועלים לך (חפש / קישורים מהירים) או שהם מקפיצים למקום אחר בדף שבו הם נראים / לא נראים (ואז יש סתם קפיצה לאיזור לא ברור) ?
ה FF שלי הוא דפדפן נטול ריגושים כמו טולברים וחוסמי פרסומות צד שלישי ומעלה. הוא גם נטול קינפוגים צד משתמש (בא מקונפג מהמפעל של השועלים). אין 'חפש' ו 'קישורים מהירים' ואני לא זוכר מתי בפעם האחרונה השתמשתי ב FF ל Fresh.. ככה שאין לי איפה להתחיל לחפש, לא ביצעתי ניסויים בתוספי שועלים.. וכל אשר חוסמת חומת האש היא חוסמת לכל דפדפן באשר הוא.

התעלומה בעינה נותרת.

אה, URL מה FF בו רואים את האפשרות לדירוג: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=298055

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר