לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-04-2007, 23:14
  ימני אמיתי ימני אמיתי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "עד להודעה הזאת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yishain11
עוד שקלתי להסכים איתך חלקית. אבל, בחייך- נכון שביבי הצביע בעד ההתנתקות ומסר את חברון. זה אומר שהוא מניפולטור. אבל הוא לא שמאלן, ובטח שלא משלם לאנשים בפורום...
אני מחכה לחשבון ביבי!

"להסכים איתי" ?
או עם האמת ?

אין כאן עניין של הסכמה. מדובר בנתונים מזעזעים, שכוללים :

1. תמיכה רצופה (4 פעמים!!) בהתנתקות ארורה חד-צדדית בלי הסכם לטובת ארגוני-טרור רצחניים שלא מכירים בקיומה של מדינת ישראל ועם ישראל.

2. אמירה על עראפת שהוא "ידיד אמיתי" .

3. מיליון וחצי עניים.

4. ישיבה עם אסד.

5. שקרן כרוני.

זה מה שהוא, אלו הנתונים של נתניהו. אני לא המצאתי אותם.
ובשבילי אחד כזה הוא לא אמין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-04-2007, 23:03

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "השחתת זמן לריק מהסוג הזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
היא בדיוק הסיבה שהביאה עלינו את אסון אוסלו (בחירות קיץ 92, נשמע מוכר?). בלי לזלזל, אני בספק מאוד גדול אם הייתה נוכח כאדם בגיר באותו זמן, אז בוא נניח שאתה לא מודע לנזק שאתה עשוי לגרום.

חלק גדול מאוד מה"נצחונות" של גורמי השמאל בפוליטיקה הישראלית, היו מבוססים בראש ובראשונה על כך שהמחנה הלאומי הצליח להב
זה מה שביבי עושה. גונב קולות של ציבור ימני בו בזמן שהוא שמאלני לכל דבר.

הוא תמך בהתנתקות בכל ארבעת ההצבעות, חילק 80% מחברון לעראפת, ועוד דברים מזעזעים שאפשר למצוא באתר האיכותי שהצגתי לכם.

אני מקווה שהוא לא יעבור את החסימה ולא יכנס לכנסת ישראל.

אבל כל זאת יקרה אך ורק אם תפיצו את האתר האיכותי שבניתי להמוני אנשים !!

יא לכך שהשלם היה קטן מסך מרכיביו. זה בדיוק מה שאתם עושים.

זה מה שביבי עושה. גונב קולות של ציבור ימני בו בזמן שהוא שמאלני לכל דבר.

הוא תמך בהתנתקות בכל ארבעת ההצבעות, חילק 80% מחברון לעראפת, ועוד דברים מזעזעים שאפשר למצוא באתר האיכותי שהצגתי לכם.

אני מקווה שהוא לא יעבור את החסימה ולא יכנס לכנסת ישראל.

אבל כל זאת יקרה אך ורק אם תפיצו את האתר שהצגתי להמוני אנשים !!

ישן 03-04-2007, 23:17
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
ביבי התחייב ב96 שהוא לא יבטל את אוסלו
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ימני אמיתי שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]היא בדיוק..."

זה היה תנאי כדי שארה"ב בכלל תתיר לו להיות רה"מ, בסה"כ המחיר שישראל שילמה עבור המשך תמיכה של ארה"ב בה (תחת ממשל קלינטון לזכור) בלי להמשיך ולהידרדר במדרון אוסלו לא היה גבוה מידי, וחוץ מזה, עיקר הנזק של אוסלו כבר נעשה ואי היה אפשר להחזיר את הגלגל אחורה מיד אחרי. צריך לזכור שאולי כאן התחילו ב95-96 להבין מה המשמעות האמיתית של אוסלו, אבל באירופה וגם בארה"ב עדיין היו שקועים בחלומות מזה"ת חדש, ב2001-2002 רק התחילו להבין בארה"ב את הפלסטינים. רק אינפנטילים לא יכולים להבין את המשמעות הזאת ולחשוב כמו ביילין\שולה\שריד וכו' שאת הכל אפשר לעשות כאן ועכשיו ותמיד אפשר ללחוץ על איזה כפתור REFRESH שיחזיר הכל ולהתחיל מחדש.

ישן 04-04-2007, 12:15

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "ביבי התחייב ב96 שהוא לא יבטל את אוסלו"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי תוכי.נ
זה היה תנאי כדי שארה"ב בכלל תתיר לו להיות רה"מ, בסה"כ המחיר שישראל שילמה עבור המשך תמיכה של ארה"ב בה (תחת ממשל קלינטון לזכור) בלי להמשיך ולהידרדר במדרון אוסלו לא היה גבוה מידי, וחוץ מזה, עיקר הנזק של אוסלו כבר נעשה ואי היה אפשר להחזיר את הגלגל אחורה מיד אחרי. צריך לזכור שאולי כאן התחילו ב95-96 להבין מה המשמעות האמיתית של אוסלו, אבל באירופה וגם בארה"ב עדיין היו שקועים בחלומות מזה"ת חדש, ב2001-2002 רק התחילו להבין בארה"ב את הפלסטינים. רק אינפנטילים לא יכולים להבין את המשמעות הזאת ולחשוב כמו ביילין\שולה\שריד וכו' שאת הכל אפשר לעשות כאן ועכשיו ותמיד אפשר ללחוץ על איזה כפתור REFRESH שיחזיר הכל ולהתחיל מחדש.

דרוש לנדות את ביבי ואף לסגור את מפלגת הליכוד במהרה.
האתר האיכותי שהצגתי לכם, חושף את הליכוד במערומיו,
ודרוש להפיץ את האתר הזה בכל מקום אפשרי. כי אנשים לא יודעים שביבי הצביע 4 פעמים בעד ההתנתקות.
ישן 04-04-2007, 23:08
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כמה הערות (ובאמת מהלב... אני לא מאמין שזה קורה לי...)
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ימני אמיתי שמתחילה ב "[QUOTE=g.l.s.h]היא בדיוק..."

1. הצעת יעול טקטית: אל תכנה אחרים יותר מדי "שתולים של ביבי". לא רק שכל הקמפיין שלך חשוד מאוד (הרי כל איש יח"צ/שיווק מתחיל יגיד לך שאתה תדחוף הרבה יותר "ימניים" לכוון המערך מאשר ימינה מהליכוד...), אלא שאתה פשוט נראה בעצמך כמו מישהו "שתול". האמת? אם כבר מישהו ישקיע בקמפיין "טרולי" כזה, זה רעיון לא רכ מצד שמאלנים: להמציא קמפיין כאילו ימני "אמיתי/קיצוני" כנגד הזרם המרכזי (כיום) של הישראלים הלאומיים, ובפועל פשוט להפחית במספר המנדטים של כל מה שימינה מקדימה/מערך. כמו שכבר אמרתי לך, התוצאה היא שבעוד שבתאוריה ישנם 10X ישראלים לאומיים שהולכים להצביע, בפועל יהיו מנדטים מהליכוד וימינה רק במספר המייצג 8X ישראלים לאומיים... זה מה שקרה ב-92, ואל תגיד לי שהייתה אדם בוגר אז, כי קשה לי להאמין שמי שחזה באסון אוסלו קם לו ואין עוצר, עקב שטויות של כל מיני דניאלה וייסים ולווינגרים, יכול לחזור על אותה שטות.

2. האתר שלך סובל ממלל ברמת תחביר לא משהו וגם גרפיקה לא משהו. זה בסדר, אבל אל תמהר להתרברב במה שיש שם. מצד שני, כאן אני "חושד" שאתה אכן איש ימין, רק לא מבוגר מאוד, בגלל שאיש שמאל מושתל לא היה מדבר בכזאת התרגשות.

3. "ימני אמיתי" נשמע , אפעס, קצת לא בוגר. מה אתה מנסה להגיד? שאחרים לא כאלה? "ימני אמיתי", חבר, הוא מי שמתמיד בדעותיו בטוב וברע ויודע לחיות גם עם מציאות פוליטית מסריחה ועקומה - מישהו שמכיר בביטוי "הרע במיעוטו". לדעת לחיות עם מציאות מורכבת הוא כלל יסוד בחיים, ומי שלא יודע לחיות אתה, לפחות שלא ינסה לפגוע באלה שכן. אם אתה משיחיסט, אין לי ויכוח אתך, פשוט כי אי לנו שפה משותפת. אם אתה לא משיחיסט, אז תכיר בכך שרק "חישוק" של מנהיגים "פופוליסטיים" עם נטייה לאומית, יכול להיות מציאות. אם אתה חושב שאיזה תנועה זאת או אחרת שלא מגרדת את אחוז החסימה תעשה משהו חוץ מלתת לשמאל הקיצוני עוד נצחון שלא מגיע לו, אתה פשוט לא מציאותי.

4. אני אישית חוויתי כאדם בוגר את אסון הסכם אוסלו האווילי יום אחרי יום, ובימי חיי זה הדבר היחיד שאני מגדיר כאסון לאומי. תעשה טובה ולפחות תעצור ותחשוב לפני שאתה מביא אותנו לעוד אסון כזה. שיהיה לך ברור: אם תצליחו לכרסם בכמה מנדטים ממפלגות לאומיות, רובם ילכו למערך או למפלגת הקומבינה "טהורת הכפיים" התורנית, והתוצאה תהיה עוד ממשלה רופסת לחלוטין שסדר היום שלה הוא לקבל חיוך מקונדי רייס.

נערך לאחרונה ע"י g.l.s.h בתאריך 04-04-2007 בשעה 23:10.
ישן 08-04-2007, 13:25

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כמה הערות (ובאמת מהלב... אני לא מאמין שזה קורה לי...)"

ציטוט:
1. הצעת יעול טקטית: אל תכנה אחרים יותר מדי "שתולים של ביבי". לא רק שכל הקמפיין שלך חשוד מאוד (הרי כל איש יח"צ/שיווק מתחיל יגיד לך שאתה תדחוף הרבה יותר "ימניים" לכוון המערך מאשר ימינה מהליכוד...), אלא שאתה פשוט נראה בעצמך כמו מישהו "שתול". האמת? אם כבר מישהו ישקיע בקמפיין "טרולי" כזה, זה רעיון לא רכ מצד שמאלנים: להמציא קמפיין כאילו ימני "אמיתי/קיצוני" כנגד הזרם המרכזי (כיום) של הישראלים הלאומיים, ובפועל פשוט להפחית במספר המנדטים של כל מה שימינה מקדימה/מערך. כמו שכבר אמרתי לך, התוצאה היא שבעוד שבתאוריה ישנם 10X ישראלים לאומיים שהולכים להצביע, בפועל יהיו מנדטים מהליכוד וימינה רק במספר המייצג 8X ישראלים לאומיים... זה מה שקרה ב-92, ואל תגיד לי שהייתה אדם בוגר אז, כי קשה לי להאמין שמי שחזה באסון אוסלו קם לו ואין עוצר, עקב שטויות של כל מיני דניאלה וייסים ולווינגרים, יכול לחזור על אותה שטות.

2. האתר שלך סובל ממלל ברמת תחביר לא משהו וגם גרפיקה לא משהו. זה בסדר, אבל אל תמהר להתרברב במה שיש שם. מצד שני, כאן אני "חושד" שאתה אכן איש ימין, רק לא מבוגר מאוד, בגלל שאיש שמאל מושתל לא היה מדבר בכזאת התרגשות.

3. "ימני אמיתי" נשמע , אפעס, קצת לא בוגר. מה אתה מנסה להגיד? שאחרים לא כאלה? "ימני אמיתי", חבר, הוא מי שמתמיד בדעותיו בטוב וברע ויודע לחיות גם עם מציאות פוליטית מסריחה ועקומה - מישהו שמכיר בביטוי "הרע במיעוטו". לדעת לחיות עם מציאות מורכבת הוא כלל יסוד בחיים, ומי שלא יודע לחיות אתה, לפחות שלא ינסה לפגוע באלה שכן. אם אתה משיחיסט, אין לי ויכוח אתך, פשוט כי אי לנו שפה משותפת. אם אתה לא משיחיסט, אז תכיר בכך שרק "חישוק" של מנהיגים "פופוליסטיים" עם נטייה לאומית, יכול להיות מציאות. אם אתה חושב שאיזה תנועה זאת או אחרת שלא מגרדת את אחוז החסימה תעשה משהו חוץ מלתת לשמאל הקיצוני עוד נצחון שלא מגיע לו, אתה פשוט לא מציאותי.

4. אני אישית חוויתי כאדם בוגר את אסון הסכם אוסלו האווילי יום אחרי יום, ובימי חיי זה הדבר היחיד שאני מגדיר כאסון לאומי. תעשה טובה ולפחות תעצור ותחשוב לפני שאתה מביא אותנו לעוד אסון כזה. שיהיה לך ברור: אם תצליחו לכרסם בכמה מנדטים ממפלגות לאומיות, רובם ילכו למערך או למפלגת הקומבינה "טהורת הכפיים" התורנית, והתוצאה תהיה עוד ממשלה רופסת לחלוטין שסדר היום שלה הוא לקבל חיוך מקונדי רייס.

אתה אוהב להיות "בוגר" ?
אתה גם מלא שינאה עצמית ?
ישן 13-04-2007, 12:55

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "כמה הערות (ובאמת מהלב... אני לא מאמין שזה קורה לי...)"

ציטוט:

אני לא מבין למה אתה בוחר לקרוא לזה קמפיין "טרולי" הרי יש כאן נתונים מזעזעים ביותר של אדם שקרן ולא אמין. והכינוי שלי ימני אמיתי כי זה מה שאני. ימני אמיתי.
אנשים שכחו מזה ימין?
גם אם ביבי היה מצביע פעם אחת בעד ו3 נגד ההתנתקות הוא כבר היה פסול אצלי.
אבל כאן מדובר בהצבעות רצופות 4 פעמים 'בעד' ההתנתקות!
ובוא נזכור שזוהי הייתה התנתקות חד-צצדית ללא הסכם לטובת ארגוני-טרור.

מחכה לתגובה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר