לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2007, 22:15
  OwnAge OwnAge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
ילדים קטנים.
בתגובה להודעה מספר 99 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "מה פתחת סוכנות ריגול?"

אני לא מבין איך אנשים כמו סוניק מרשים לעצמם לדבר ככה

אתה זה עם טריליון הודעות ואתה עוד אומר לו שהוא צריך להפסיק עם זה ?

כל הודעה שיש בפורום הזה אני רואה תגובה שלך ואני בטוח שזה לא בגלל שאתה רוצה להגיב אוו שיש לך משהו חכם להגיד כי אתה פשוט לא חכם ואתה עוד אומר לו שהוא צריך למצאו עבודה בלה בלה קיצור עזוב.

ולמי שיורד עליו בקטע של הבחורות מה איכפת לכם בכלל אני לא מבין?אני מניאק אם אתם לא בתולים בני 11 שכל היום רואים פורנו ועוד לא התחלתם אפילו לעשות ביד

איך אתם יודעים אם הם כוסיות אוו לא ?אתם יכולים להסביר לי ?מה יש לכם תוכנה לראות דרך השחור הזה שהוא עשה בפנים שלהם ? כי אם כן אני ממש רוצה את זה תודה.

אז לבן אדם אין כסף הוא גר עם ההורים אזמה מה אתם יורדים עליו למה אתם יודעים איפה אתם תיהיו עוד מי יודע כמה שנים ?אין לכם זכות בכלל לדבר

אבל יש משהו שכן הצחיק אותי פה

"ולפספס הזדמנות פז לצחוק עליך?! שאתה שם תמונות שלך עם יצורות?! אין סיכוי יא פייגה!"

פייגה?מה אתה עד כדי כך יצור ? ומה אתה יורד על אחותו ? גיבנת? אתה יודע איך היא נראת?

נסיתי למצאו תמונות שלך בפורום אבל לצערי לא מצאתי, אשמח לראות איזה כוסון אתה שיושב כל היום על המחשב וגם בערבי שישי כותב הודעות כי כל הודעה זה עוד מספר למונה.

קיצור היה כיף לראות איזה ילדים קטנים יש פה ואם הם לא קטנים אז יש להם מוח של ציפור מתה אוו מ שהו מפגר כזה

באמת ילדים קטנים שצריכים להתבגר. היה איזה אחד שאמר משהו על הבגרות שלו מעניין אותי לראות אם יש לאותו בחור בכלל בגרות אוו שהוא אפילו לא סיים בית ספר עדין
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-04-2007, 22:30
  OwnAge OwnAge אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.12.04
d
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי תוכי.נ שמתחילה ב "לא צוחקים עליו בגלל שהוא גר עם ההורים או על מי שמצטלמת איתו (אני בכל מקרה)"

טוב אני חוזר בי הוא באמת מנהג כמו ילד קטן אבל עדין זה לא סיבה לדבר כמו כמה אנשים שדיברו פה
תגובה של כאוס

" עכשיו באמת הדלקת אותי עד עכשיו אמרתי נדבר יפה
ולמה שאני ישלם יא מעפעפען בוא לראשון ותפסיק לזיין לי תשכל באינטרנט טמבל, בן 25 וזיין רק 10 בנות יא חתיכת בדיחה אתה נראה כמו הביצה שלי ומתפלא שאתה פנוי?
שרמוטה, בן 25 לך תעשה עם עצמך משהו במקום להיות בפורומים מתחנגל מפגר
מטומטם תופס לי תחת מול המסך, כל הפורום פה צוחק עלייך יא עלוב אחד אתה שווה לי לזין ואני משתין עלייך אלפיים פעם.
חלאס כמה אפשר להישאר רגוע אני יוצא פה ילדותי אבל על הזין שלי אתה מעצבן ברמות"

מראה תרמה השכלית של כמה וכמה אנשים פה

נערך לאחרונה ע"י OwnAge בתאריך 04-04-2007 בשעה 22:34. סיבה: מצעמם לי
ישן 05-04-2007, 09:04
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
אוקיי תגובות :
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "תמונה של החדר שלי"

דאנדס - כן , בן 27 עם תיקייה, מה מצחיק? בן 27 עם תיקייה ועם תואר ראשון בעוד שנה בעזרת השם! צוחק מי שצוחק אחרון.

מיוזיקמן - היו לי קשרים עם שימי , אבל אחרי הקטע המסריח שהוא עשה לי אני לא מדבר איתו, וזה עניין אישי.

שיפ - סחטן על ההשקעה של הרקע הירוק הזה.

פיירו מן - לא לנעול את האשכול ולא נעליים ! מוזר ומעניין איך שהאשכולות שלי מצליחים כל הזמן לעבור את ה 900 צפיות ואני לא אתפלא אם זה יעבור את ה -1000). יש בי משהו כריזמטי, אנשים אוהבים אותי אם לא אז לא היו נכנסים הרבה. אכן אני מחזיק פה את הפורום חחחח. לפחות לי יש בחורות ואני לא חייב להוכיח עוד, ורוב רובם של כל אלה שצוחקים עליי בטוח בתולים, בלי בגרות ובלי עתיד.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר